Споделена история от Тинейджърски

Подиграват ми се че имам малки гърди
Здравейте! Момиче на 12 съм.Тази година почнаха да ми се подиграват че имам малки гърди(тръгнала съм година по-рано, така че съм 7ми клас, но не мисля че за една година на човек може да му станат много по-големи или нещо такова) , та нося сутиен 90C и наистина е малко. За мен това не е най-важното, но кажете ми наистина ли са толкова малки. Благодаря че отделихте време за проблема ми!

Коментари

1.   Та ти си на 12, нормално е да не са големи. Да не ти пука за мнението на околните, ще ти пораснат гърдите спокойно.

3.   Авторке, 90С били малки??? Ти сериозно ли? !
Аз нося сутиен 80Б и си смятам гърдите за нормални. Твоите явно са по-големи, щом носиш и по-голяма чашка. Не се притеснявай! Добре си си, просто гледат с какво да те закачат.
Няма смисъл да им се връзваш, след време ще разберат, че има по-важни неща от външността (наистина ще разберат, а няма да повтарят по навик тази фраза) и ще можете да си говорите за по-смислени неща.
Дотогава, радвай се на това, което имаш, не всяко момиче има гърди като твоите, но гледай да не дразниш другите с недостатъците им, така само ще паднеш на тяхното ниво.
Много по-добре е да се опиташ да намериш общ език с тях. Успех!

* Flowy

4.   Ако не са гърдите, ще е нещо друго. В тази възраст децата обичат да се подиграват и да малтретират съученици.

5.   Аз съм на 14 и съм в 9 клас. Аз пък се радвам, че са ми малки, а не като на съученичките ми. Като пораснеш малко по-духовно, ще ме разбереш!

6.   "Малки" гърди са чашка А. Твоите даже са доста големи. По - скоро обидите към теб са на лична основа. Чудили са се какво да ти кажат.

7.   Не обръщай внимание на подмятанията на очевидно злобни хора.
На 12 е нормално да нямаш голям бюст. Всъщност... и на 21 да си, отново няма да е болка за умиране да си с малки гърди. Спортувай, грижи се за тялото си, обичай се - това е важното. А ако и след 10 години големият бюст ти е приоритет - може да се намеси пластичната хирурия.

10.   Като бях на твойте години ми се подиграваха, че имам малка пишка. Ще кажа само, че сега ми е над средния размер няма да казвам колко. И че съм сигурен, че ми е по-голяма от на всички подиграващи се. Това което се получи е че ме сдухваха и злепоставияха пред всеки срещнат нарочно и работеше, защото за мен бяха "приятели", че ме комплексираше, че избягвах да се занимавам с жени. Ама като нямах кой да ми каже дори 1 човек, че моите приятели са "идиоти" така става.
Сега ти казвам, че най-вероятно ще ти пораснат големи, така става. А си на 12, никой не знае може утре да започнат може на 19г. Ти само не им обръщай внимание и знае че са идиоти, тва е.

13.   Има мъже харесват и малки цицки, спокойно.

14.   Тук пластичната хирургия ще свърши работа, това вече е рутинна операция.

15.   90C било малко?!? Извинявай, но си само на 12. Аз съм на 22 и нося същия размер, а дори имам приятелки с чашка А. Накъде върви това поколение... Да ти се подиграват за среден, подчертавам среден, размер гърди. Плюс това си още в началото на пубертета, докато станеш на 18-19, гърдите ти ще се увеличат двойно.

16.   Със сутиен 90c на 12 години Колко си висока колко килограма си Кой ти каза че са малки би трябвало на тази възраст да са доста големи

17.   Ти им се подигравай за нещо друго-че са с криви крака или редки коси и пр. Нормално е да са ти такива гърдите, та ти си на 12 г. Ще пораснат, спокойно.

18.   Тези, които ти се подиграват, са напълно невежи. Не им обръщай внимание.
Няма как гърдите ти да са големи. Ти самата си много малка и тепърва ще растеш.

19.   90Ц са си големи гърди .Е, в сравнвние с мъжките порнографски мечти , може и да са ти малки . Да не говорим , че и ти си малка .

20.   90с изобщо не е малко, повечето си мечтаят за такъв размер. Пък и кому е нужно да са големи.

22.   Аз на 12 години почнах да нося бюстие а ти си почнала да се оплакваш, че са ти били малки божее аз съм на 15 и съм с 85 В
Познавам момичета колкото мен носят все още бюстиета а понякога даже не ги слагат

24.   Авторката
Благодаря на всички коментирали!
До н. 7 и н. 14, благодаря за предложението, но според мен силикона е вреден и никога не бих се подложила на това.
До н. 16, ами 168/9 съм и съм горе-долу 53-55 килограма.
До н. 17, не разбирам защо да се подигравам на някого за нещо, което не зависи от него?

25.   Аз съм на 14 и съм с 80 B (понякога ми стават и 80 А)! Ако наистина си 90 С (не знам, малко странно ми звучи), то ти си със среден размер, даже към по-големичките! Без притеснения, другите около теб съ тъпи, злобни предпубери! :)