Споделена история от Тинейджърски

Разколебана съм!
Здравейте,
Момиче на 20 години съм, студентка. Да си призная красива и умна съм, семейството ми има пари и това лесно привлича мъжете. Винаги съм имала когото си поискам, но не ме разбирайте погрешно. Не съм спала с никого до сегашния ми приятел. С него сме от 3 години, изчистихме всички недоразумения помежду си, живеем заедно, постоянно прекарваме заедно времето си, дори си и осиновихме куче. За мое съжаление, бях принудена да спра да контактувам с всички момчета - дори и братовчедите ми. Което може би ще обясни нещата по-надолу. От скоро обаче главата ми се върти около бившия, с който бяхме на два пъти за по няколко месеца. Страшен красавец, добър, но някак си ми беше скучен и предпочитах компанията на други момчета. Сега обаче ми се вижда много изкусителен, той ми дава сигнали, че все още има чувства към мен, но не мисля да се впускам отново при него и да загърбя всичко до сега, но от друга страна си казвам, че сега съм млада и ми е времето да дивея. Моля помогнете, дайте съвет!

Коментари

1.   Млада си, има приказка - от 2та стола на земята. Скучно ти става бързо, това е защото си жена, не е от възрастта. От една страна не искаш да проваляш изграденото досега, от друга - само след като си "строшиш" главата ще ти дойде акъла. Човек се учи от грешките си, а бившия има причина да е бивш, остави го, че сега му се е дожелало и "там, където е текло, пак ще тече". Само не разбрах защо твоя ти спира контактите с всички мъже; иска да си говориш само с кучето ли?
Млада си, прави каквото ти е на сърце, главата сама си я носиш на раменете.

3.   Аз не мога да си представя нормален човек да не дава на приятелката си да контактува с други мъже, даже и роднини. Бахти комплексираният тип... Това не е любов, а и наистина си твърде млада, но дори и да не беше на 20, това е ненормално. Мани го този, ще видиш, че като се разкара от живота ти, ще ти е много по-добре и ще остане далечен спомен.

М25

4.   Видях много случаи, в които жени дадоха шанс на бивши... в 100% от тях това се оказа грешка. Щом е бивш, явно има причина.