Споделена история от Тинейджърски

Животът ми виси на косъм
Кръшът/бойфрендът скъса с мене. Съсипана съм! Дори не ми е харесал последното тик токче, не стига че туърквах! Ама е харесал това на френдката. А тя не е по-добра и има по-малко последователи в тик ток. Разпространих, че се е целувала с Марто, а той е свръхгнусен тип, който непрекъснато пърди в час. И е страшен симп. Всички я избягваха,даже кръшът. Тя няма никакво достойнство! Супер проста и тъпа крава е. Аз се хванах с Тео, НДПто му, за да го накарам да ревнува. Кравата се хвана с Асен, другото му БФФ. Аз веднага зарязах Т и се хванах с А и се погрижих чрез клюките това да стигне до всички. Така, за да запази уважението си лиглата се принуди да го изостави. Събра се с Тео, което показва, че е способна да постигне това, което и аз. Станах гадже с Асен, ама после го зарязах за Стамо. Тогава кръшът ми отново ме поиска. Какво да направя? Да се съглася, или не? Със Зорето, докато папкахме разбрах , че сега е с Ива и Симона . За да мина на неговото ниво, аз също трябваше да въртя по няколко. Веднага се събрах с Тино. Вече съм достойна за него. Ама простакът баща ми взел,че ми прочел вайбъра. Наричаше ме как ли не тъпчото. А и на онази нахалница, майка ми каза. И я обвини, че съм такава заради нея. Успяли са да намерят priveta ми в Инста. Адски много ми крещяха. И ми забраниха тикток. Не мога повече! Поредната халка, поставена на врата ми! Боли ме, защото обичам екс бойфренда, който за жалост още мине кръш. Днес в училище разбрах, че вече не ме иска, тъй като предпочита тъпунгелата Милена от 8-ми клас! Но как? Толкова се старая в тикток, но тя е просто непобедима. Днес в училище в двора, който е като курник чист. За малоумните курник е заграждението за кокошки, а не публичен дом. Трябваше да го напиша, простотията сред населението е неравномерно разположена все пак. Аз всеки ден се занимавам със страшни простаци и са ми пределно ясни. Ето тая простакеса Милена например остави тела си в нашата класна стая, да, голям нахалитет е. Аз тайно го взех. Простачката си е сложила за парола профила в тикток моля ви се. Аз взех шише с вода, отидох в кенефа и го излях, снимайки тиктокче. Отдолу написах “ Булгарско производство, лично! Селяни, бия ви!”. Ама тая взела, че ме изпортила на директорицата, която чрез камерите е разбрала, че аз съм й взела тела и ме заплаши с изключване! Вътрешно ме боли и съм страшно депресирана. Публикувах емоциите си в тикток и бих лиглата. Вече съм една крачка напред. Как да си го върна? А как да победя глупендерката? Други токсики като тях няма! Повече няма да споделям цигарите си с ех френдката и Милена.

Коментари

1.   Май трябваше след първото изречение да спра да чета. Това очевидно е фейк. Ако не е.... Тъжна работа. Само да ти кажа че много се излагаш с тези глупости. Не е краят на света. А и ти ми се струваш токсичната в цялата тази история. Милена не е виновна че бившият ти(който все още харесваш) я харесва. Поне аз така разбрах. Много объркваща история и почти нищо не разбрах. Дано това е фейк.

2.   И би умряла, само защото кръшът не те харесва? Майко мила! Я направи някое тиктокче, та да се умириш, само това можете!

3.   Номер 1, не ми се вярва да е фейк. Същите лицемерни истории стават в училището ми.

5.   Извинявай ама ти добре ли си? Доста простовата ми изглеждаш! И не си мисли, че всичко се върти около тик-ток... Дори и милион последователи да имаш там това не означава, че някой трябва да те вземе за гадже! Много си разлигавена вземи се стегни защото острани си адски смешна!

6.   Значи твърдиш, че населението е просто, но аз смятам, че ти се държиш по този начин, защото непрекъснато обиждаш. И да точно хората, които не знаят какво е курник може би знаят като мен история, математика и малко ядрена физика просто така, защото ми е интересно. Не всички ги интересуват клюките в училище. Например за разлика от теб може би (надявам се да знаеш ама едва ли) аз съм чела за Френската революция, Октомврийската революция, войните на Наполеон Бонапарт, империята на Тимур, Набатея и др. Например знам в общи линии как работи ядрен разпад и какво представлява. Честно се съмнявам да си чувала името Изабела Кастилска или Катерина Медичи. Не всички се целят в последователи в Тик-ток някои имат и други постижения, с които се гордеят.

8.   Номер 6, който се фръцка, много пръцка, нали знаеш? Умението да туъркваш е много по-важно от сухите ти факти.

9.   Номер 2, не планирам да съм стара мома като теб. Не всички сме асоциалници, нали знаеш?

10.   Номер 5, който другите ругае, много пикае, нали знаеш?

11.   Номер 5,освен това той вече е мой. Събрахме се отново. Нещо да кажеш, а тикво? Май не аз съм смешната...

13.   Модераторе, сложил си адрес.

Къде?