Споделена история от Тинейджърски

Сексуална ориентация
Здравейте! Пише момиче на 19 години. Никога досега не съм била във връзка. Изпитвала съм силни чувства към две момчета, но никога не съм имала намерение да се обвързвам с тях поради ред причини. Била съм предимно привлечена от визията им и интелигентния вид. За мен беше достатъчно да мисля за някого в продължение на часове, но както подчертах - не съм задълбочавала отношенията си с тях. От тук възниква и главният проблем, за който смятам, че е предимно причинен от неопитността ми и незнанието ми. Много често изпитвам нуждата да се задоволявам посред нощно време и да изпадам в разни мисли с неприлично съдържание, като например как бих искала да се целувам с момиче, макар и да твърдя, че съм хетеросексуална. Когато излизам, имам навика да се взирам продължително в момичета, които ми хващат окото. Също понякога имам чувството, че ще се нахвърля на една от най-близките ми приятелки... Представям си как я докосвам и опипвам... Едва ли тя има подобни наклонности, но понякога си мисля, че тя скришно е бисексуална. Никога не сме говорили открито за подобни неща. Понякога изпитвам дълбок срам. Имам чувството, че това е някакво моментно състояние, породено от желанието ми за с*кс. Мисълта ми е, че не бих се обвързала с момиче, но не ми пречи да се впусна в сексуални приключения с някое. Искам да започна сериозна връзка с момче, а не с момиче. Според вас възможно ли е да съм бисексуална?

Коментари

1.   Въжможно е да имаш сексуално привличане към момичета, но да желаеш романтична връзка само с момчета. Работата е, че трябва да си 100% честна със себе си и партньора си.

2.   Може би си бисексуална, но хетероромантична(или както се казва), което означава че желаеш да имаш връзка с единия пол, ама когато става въпрос за секс с двата(не едновременно разбира се). Но имаш време да експериментираш и да разбереш каква си.

3.   Направо си си хомо... (ако темата не е измислена, както повечето напоследък)

4.   На това аз му викам сексуална дезориентация.

6.   Няма да разбереш , докато не опиташ. А аз съм сигурна, че ще ти хареса, но с времето отминава това привличане към жените, а ако не отмине, извода е ясен.

7.   Все едно описвам себе си предимно пиша с едно момче, май се влюбвам