Споделена история от Тинейджърски

Той ще се върне ли ?
Здравейте, младо момиче съм на 17 години,почти 18. През лятото на миналата година работих и на работното си място се запознах с един мъж,17 години по-голям от мен. Разменяхме си погледи,усмивки в продължение на месец ,чак след това той поиска номера ми и аз му го дадох. Започнахме да излизаме,да си говорим. Той имаше явен сексуален интерес към мен,както и аз към него,но се прикривах . Провокирах ловеца в него ,той ме търсеше,звънеше,предлагаше срещи. Беше тайно и забранено това ,което правим ,страстта ни изпепеляваше. Месец след като започнахме да излизаме правихме секс за първи път . След всяка последвала среща и всеки последвал секс, интимността ставаше все по-голяма,секса стана страхотен . Между нас имаше голяма химия,която в последствие прерасна във влюбване и привързване. С всеки изминал месец нещата ставаха все по-силни и по-силни,но нещо взе да ме мъчи . Тъй като съм непълнолетна ,родителите ми много ме ограничаваха,можех да се виждам с него 2 пъти в седмицата от 11 часа до 19 вечерта,това ме убиваше и мен,и него. Съсипваше ни,че не можем да прекарваме и нощта заедно като двойка.Започнах да се нервирам,да избухвам от яд,че не можем да сме истински заедно и си го изкарвах на него ,голяма грешка. Той все ми казваше "Коте,не се притеснявай,всичко ще бъде наред,обичам те и ще бъдем истински заедно,много скоро и ще бъдем щастливи". Напрежението от контрола на родителите ми ставаше все по-голямо ,караниците между нас зачестиха и аз бях виновна ,защото аз започвах ,но той винаги винаги ми даваше надежда и никога не ми е казал нищо лошо. Освен с контрола на родителите ми се сблъсках и с друг проблем ,който ми тежеше. Той не ме запозна с нито един негов приятел,нито със семейството му. Сякаш ме криеше от тези хора и това ме караше да се чувствам обидена,което допълнително ме провокираше да се карам с него постоянно. Караниците зачестиха още повече и обстановката стана напрегната. Опитвали сме да скъсаме ,но без успех . Искахме се толкова много ,беше по-силно от нас. Този голям мъж ме искаше,търпеше пуберските ми истории и смяна на настроения само защото чувствата бяха силни. Той е хубав мъж ,не е финансово стабилен,но не е и това важно. Просто бяхме влюбени,външният свят нямаше никакво значение,но бавно,малко по малко действителността навлезе в малкия ни свят и разклати взаимотношенията ни сякаш завинаги. Караниците, за които виновник бях аз продължаваха и на него му писна. Онзи ден в яда си прекрачих границата,той ми каза,че заради караниците и лошото ми отношение сме се отдалечили един от друг , чувствата били затихнали,а само преди 2 седмици ми казваше колко ме обича......Беше ми подарил едно прекрасно мече,а аз го скъсах и му пратих снимка. В яда си от думите,които чух го направих. Той каза,че връзката ни е изчерпана,но как е възможно като не сме правили почти нищо , като бъдещето е пред нас и много скоро без ограничения ще бъдем заедно и ще се забавляваме. Казах му да се видим и да поговорим. първоначално не искаше,но после се съгласи. Правихме секс като луди отново,говорихме си,смеехме се хапнахме и после той ме прибра . 7 месеца бяхме заедно,привързах се,обичам го. Не искам да се разделяме. Не ми се иска вчерашната ни среща,секс да са ни последни като за довиждане. Искам този мъж да е с мен и аз с него. Вътрешно в себе си знам,че се разочаровахме един друг. И двамата направихме грешки,но не вярвам в това ,че сме се изчерпали само за 7 месеца,не вярвам в това,че преди 2 седмици той ме обичаше,а днес вече не. Държах се зле,няма да се оправдавам ,но искам да оправя нещата. Той ще се върне ли? Да го търся ли? Наистина ли вчера беше последният ни ден заедно? Дайте ми съвет.

Коментари

1.   Няма да те лъжа - ако изобщо ти даде шанс, то ще е много, ама много трудно да станат нещата и виновника си ТИ, извинявай, че така грубо го казвам, но наистина си ТИ. Ако ти даде шанс, то много трябва да внимаваш с цупенията, мрънканията, скандалите и т.н., като цяло не трябва да присъстват. Но като цяло ти казвам, че едва ли има надежда, като мъж ти казвам, угасне ли пламачето, дори и добрите отношения, секса, разговорите и какво ли още не, едва ли ще запалят огъня отново. Казвам го също и от личен опит, имах дълга връзка, прекрасна жена и до ден днешен мисля, че е прекрасна, обичах я не до полуда, ами до не знам отчаяност, но малко по малко след всеки упрек какъв съм, що съм, защо съм, след всяко цупене било то с причина или без, след всяко каране за щяло и нещяло тази моя любов изгасна. Продължихме известно време, с уважение, с грижа, с добри чувства, но повярвай като там е пусто, просто не го усещаш вече, то ставате просто приятели със семейни задължения, проблеми и секс, нищо повече. Малко по малко спира и да ти пука като човека до теб е наранен примерно, има кофти ден и ти си просто "Успокой се, няма нищо" и т.н., но отвътре го казвам само защото сте деляли хубаво минало, а не защото толкова и ти страдаш, искаш да помогнеш и ти е гузно. Впрочем, това е съвет за всяка жена - мъжете искаме спокойствие и монотонност под всякаква форма, дразгите, скандалите, мрънкането, ревността и подобните са най-отдалечаващото нещо

2.   Трябва да ти е по-важно да учиш, а не да въртиш любов с близо 40-годишни.
Ползвал те е, наситил се е. Разбрал е , че му трябва жена, а не дете за отглеждане. Криел те е , защото го е било срам да го видят с ученичка. Пък може и да е бил женен, или да живее с някоя.
Не искай мъж да се върне. Той ще връща заради тялото ти, вниманието ти, но не и заради теб самата. Като никоя друга не го отразява, ще довтаса. Прекалено си малка, но се научи на самоуважение. И друг път не ходи с чичовци.За тях си развлечение, нищо повече.