Споделена история от Тинейджърски

Не мога да намеря човека...
Здравейте,аз съм момче на 17 години,и съм гей. Няма да споменавам от къде съм нито как се казвам... проблема ми е,че се чувствам много самотен по отношение на това,че мъжете се възползват от мен. Девствен съм,и не ми пука за секса,искам да срещна красиво момче умно и добро,което да изглежда добре,и да дам всичко за този човек. Искам връзка като всички нормални хора...искам да се влюбя,но няма с кой. Мъжете се възползват от снимките и видеата които им пращам след месец опознаване,и дори до среща не се стига ..щом получават това което искат спират да пишат с мен,или ме блокират. Казват ми,че съм им само за забавление онлайн. Но на мен ми се реве честно...имам малко приятели,от които повечето хетеро,момчета и момичета. Те са влюбени и пърхат от щастие а аз даже нямам първата си целувка....влюбвал съм се да,но предпочитам да не се повтаря ако ще е с такъв край като всички мои връзки в кавички! Всеки тийнейджър ще ме разбере,без значение,че е момиче или момче. Тази история която пиша,е за да споделя с хора които имат същия проблем....не знам дали има мъж на тая земя който да е предназначен за мен. Не парадирам със тея глупости като ориентация и тн. Мразя парадите,и ненавиждам това да се парадира със любовта на някой. Таа,както и да е...ще се радвам все пак,някой да знае,че не е сам във това..,че има и други самотни хора които дори не са имали опит. Искам много неща от живота,но най-вече искам момче което да е до мен,дори и да не е завинаги. Всеки заслужава да изживее любовта за пръв път,всеки има право да е щастлив дори за ден. Ако някой,чете това,както казах не сте сами! Надявам се,че дори един човек ще попита в коментарите под тази безмислена история искаш ли да се запознаем? Но дори и да не е така,просто исках да си излея чувствата защото ми е адски трудно вече да се сдържам да не отблъсна хората около мен.... благодаря ви,и оценявам,факта,че сте чели цялата история!

Коментари

1.   Спокойно, ще се случи и това някой ден, просто трябва да чакаш. Като се влюбиш в някого, трябва да знаеш дали и той е хомосексуален, иначе рискуваш да те отблъсне много грубо. Също така внимавай с кого си пишеш и какво му пращаш, може да съжалиш за тези снимки и клипчета. След време ще намериш свестен човек и ще се сближите, ще се получат нещата, не се отчайвай!

2.   Гейовете са малък процент от обществото, а и са много развратни, така че шансовете да намериш човек, който да те обича истински на твоята възраст, са нищожни. Не си го поставяй като самоцел, ами си се развивай в други области като професия, образование, живей здравословно и прочие, а може и след време нещата да се случат.

3.   Споко, всичко е наред аз съм с теб.
Аз съм момиче на 13 и харесвам момчета, не съм точно на твоето дередже, но и аз знам какво е да си самотен и те разбирам напълно, не се отчайвай, всичко ще се оправи, може да си пишем, но незнам как да се свържем един с друг, защото сайтът е анонимен не можем да пишем лична информация или подобни, надявам се когато редакторите четат коментара да напишат по какъв начин можем да се свържем един с друг и дали това е възможно.
И все пак не се предавай всичко ще се оправи, все някога.

4.   Здравей!
Пише ти също гей, малко по-голям от теб. Ще карам директно, на моменти може да е малко грубо, за което се извинявам предварително, но искам да ме разбереш и да си направиш съответните изводи (за твое добро).
1-во Няма човек (мъж/жена) на тази земя, който да е "предназначен" за мен/теб или някого другиго освен всеки човек сам за себе си. Изграждането на връзка не става с "предназначен" човек, а с такъв с общи цели, сходен мироглед, дори сходства в социалния статус (и това има известно значение).
2-ро Разбирам те напълно, любовта е чувство, което всеки човек иска да изживее, но положението ни като малцинство се усложнява от редица фактори. Затова се изискват много по-големи услия първо да се изгради, а след това и да се поддържа хомосексуална връзка.
3-то Това колко хора ще те харесват, зависи от това доколко си харизматичен и привлекателен (визуално и душевно) и най-вече от това доколко ти самият се харесваш. Повярвай ми, вътрешната самоувереност и душевен мир привличат много хората. Постарай се да си най-добрата версия на себе си. Стабилна връзка се гради най-добре, когато си завършена личност. Ако човек има стари недоизлекувани рани, ще "кърви" пред ненараняващи го хора.
4-то Тези онлайн чатове с изпращане на снимки са безсмислени, много малко връзки започват от там, но за сметка на това проблеми може да имаш големи. Не си струва просто, общуваш с хора, криещи се и мислеши с оная си работа. Да не говорим, че една немалка част от тях имат връзки с нищо неподозиращи жени.
5-то Не си сам, има и други мъже/жени в твоето положение. Въпрос на късмет, шанс е да се срещнете.
6-то и последно Бъди себе си, развивай се, завърши се като личност. Стани независим, здравословни връзки се градят между равностойни независещи един от друг хора.
Успех момче и умната!
М, 25