Споделена история от Тинейджърски

Сексуален тормоз от страна на приятека към нейни приятели. ПОМОЩ!
Здравейте! Моя приятелка с множество психологически травми сексуално тормози други мои приятели. Въпсросното момиче е било жертва на домашен тормоз години наред, като в момента семейната динамика е стабилизирана, но психологическото й здраве по мое мнение страда. Доколкото ми е изестно посягала е по този начин на четири мои приятели като две от тях спраха всякаква комуникация с нея. Отношението й към тях рязко се влоши- започна да говори непрестанно зад гърба им. Лошото е, че това момиче ми е повдигало настроението в трудни моменти, но и се е опитвала да влияе върху психиката ми. Вторичен продукт от ниското ми самочувствие, започнало своето изграждане още в ранно детство, и императивите на справедливостта, на които родителите ми ценят повече от лични успехи и чувствата, е моята чувствителност. Обсъждайки наш общ приятел,тя сподели, че го намира за "безумно тъп". Веднага възразих на посочената характеристика, аргументирайки се в подкрепа на противното. Тогава тя започна да ме обижда колко съм малоумна и оттогава не се е спирала. Понеже й се доверих твърде много, тя е запозната с част от комплексите ми и се възползва от тях непрекъснато.
Чашата преля, след като разбрах, че е посегнала сексуално на две мои приятелки. Оттогава индиректно се отчуждих, въпреки че запазих приятелски отношения, опитвайки се да говоря с нея за чувствата й с цел да й помогна. Месец по-късно още две приятелки са станали нейна жертва. Случката ми се стори почти сюреалистична- тя е започнала да опипва зачестено задната част на едното момиче, без да се съобразява, че то се дърпа. На маса от 6 човека е реагирала само другата ми приятелка. Тогава тя се е обърнала към нея и с пръсти е започнала да "обарва" нейните срамни. Момичето се е дръпнало и те са седнали на другата маса.
Най-странното е, че те продължават да са приятелки с другото момиче въпреки постъпките й и отсъстващото извинение. Едното момиче я търпи, тъй като момчето, което харесва е близко с въпросното момиче и запознато с цялостната картина. Другото момиче седи с нея, защото няма приятели извън този кръг. Според вас как мога да помогна и на компанията, и на момичето? Или е по-добра идея да спра коминикация изцяло? Благодаря, че прочетохте тази изключително стилистично отвратителна история!
Момиче, 14

Коментари

1.   Мило момиче, в тази ситуация ти предстои да научиш, че непоисканата помощ само вреди, най-вече на теб. Изпитание, което ще насочи живота ти на теб и на твоите приятели напред, в каквато посока определите. Пази се, пази мечтите и невинността си.

2.   След като ги опипва значи и другите ти приятелки не са много.... Стока.. Ако бяха когато се доближи до тях в аурата им тя щеше да побеждава греха и нямаше да извършва нищо грешно:) Защо не опипва теб!? Стой до нея и тя в аурата ти ще побеждава греха и същевременно това е най бързия начин да я научиш като ползва директно от аурата ти. Аз съм на 42 по документи по душа съм на 12 по дух съм светец.