Споделена история от Тинейджърски

Не искам семейство
Хей, здравейте. Аз съм момиче на 14 и истината, е че вече не искам да имам семейство. Родителите ми са злобни и лоши хора, казват ми че съм грозна, че не се поддържам по отношение на хигиената, обиждат ме, никога не са ми говорили мирно и спокойно. Аз им се хиля и им отговарям, но истината е че ме боли много когато говорят лоши неща за мен, обвиняват ме и ми казват че не спазвам лична хигиена, но това не е вярно. Всяка неделя се къпя, защото знам че в понеделник съм на училище, дори сама си пера дрехите, който не са много два чифта дънки и един спортен панталона и две блузи. Казвала съм им, че имам нужда от нови дрехи, но те винаги са отвръщали че нямат пари, обаче за цигари и за бира винаги има пари. Вече ми омръзна наистина незнам като да направя или към кого да се обърна за помощ, мен никой не ме иска до себе си нито родителите ми, нито съучениците ми, никой не ме иска не разбирам защо. Аз съм умна и имам много мечти, обичам да чета, имам добри оценки в училище и се старая да бъда добър човек, защо тогава всички станят от мен.
Не издържам повече, мразя ги, искам да ги убия. Не искам нито такава майка, нито такъв баща, нито брат-алкохолик, който би ме убил докато спя. Искам да избягам от тях, но дори и да избягам нямам къде да отида. Незнам какво да направя.

Коментари

1.   Започни да се къпеш във вторини, четвъртък и неделя.

Чети и залягай над уроците и чакай търпеливо още 4 години, докато станеш на 18г.

Ако завършиш с много добър успех, след това можеш да запишеш висше образование, да се изнесеш под наем делече от вашите и да започнеш работа, с която да се самоиздържаш.

Успех!

2.   Хубавото е че си се осъзнала и не искаш да следваш примера им. Имам прияелка кото работеше от 16 годишнаи успоредно с това ходеше на училище, не знам дали на тези години могат да те вземат някъде обаче, поне колкто да имаш парички за няко друга дрешка. Други роднини освен родителите ти нямаш ли?

3.   И това ще мине. На първо време започни да се къпеш всеки ден.

4.   от момче: И аз се къпя един път на седмица. Ако трябваше да съм с някоя щях за нея иначе за мен. НЕ мириша като киселоците в градския. Всъщност нямам никаъв мирис. Защото махам под мишниците косми а и все пак сменям бельо. Ти махаш ли ги авторката? А долу?

Всеки случай ти си истинско момиче а не кифла като това дето родителите искат да направят от теб. Не говови обаче за убиийства и самоубийства. Просто гледай ако можеш на 18 и след да се махнеш от тях. Било то с приятелка нещо да измислите и така. Ако пък ти ттрябва квартира кажи зависи.

Това за "всеки ден къпане" явно това не сте разбрали че е вредно. Пък и като увеличат водата ще ви питам. Ако не си работник на строежа или пушач

Базирам се че много от "къпещите се всеки ден" са пушачи и миришат естествено

5.   Къпи се през ден.
Трябва да изчакаш до 18годишна възраст, за да се махнеш от тях.

И моята майка е почти същата като твоята (баща ми е добър, нямам братя и сестри). Постоянно ме обижда, казва, че не спазвам хигиена... Но ми купува много дрехи.
И аз като теб съм отличничка и постоянно всички ме отхвърлят, освен баща ми и моята bff.
Не знам какво лошо им правя. Аз съм кротка и добродушна в 99. 09% от случаите.

Според мен трябва да имаш семейство, просто трябва да си МНОГО ПО-добър родител от майка си.

Пожелавам да се махнеш час по-скоро от твоите родители "комини". :)

6.   Според мен щом се къпеш САМО в неделя си миришеш. Дрехите ти са малко(не те съдя), но едва ли ги переш всеки ден съответно е нормално да миришат на пот и на какво ли не(щом вашите пушат най-вероятно и на цигари). Личната ти хигиена не опира да до това да се къпеш (веднъж в седмицата), а и да се сресваш косата, да си миеш зъбите и да се поддържаш все пак си момиче. Айде стягайте се, че като ви гледам мазните коси и мръсните дрехи в училище/навън не е много приятно.

7.   Аз па харесвам момичета като нея по истински и натурални. Няма как да мирише толкова. Писна ми от кифли дето се кифлят по инстаграма