Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво да правя...
Здравейте, 12 клас съм и преди 3 месеца срещнах 1 зайка от мойто даскало. Първо започнах в междучасията да си общувам с нея и то защото приятелките и ме познават отдавна. След това се оказа, че живее близо до нас и започнахме да си ходим заедно след училище.

Смее се на шегите ми, пита ме кога ще я повозя с колата, искаше да и нарисувам едни животни на листче и по това съдя, че ме харесва, но не съм много сигурен.

Та веднъж я чух да си говори с приятелките си, че наскоро скъсала с един, а седмица след това като си ходихме заедно ми каза, че имала приятел. И аз сега не знам какво да правя?

Коментари

1.   Повози я в колата си и си я вземи и тя може да се откаже от другия.

2.   Какво се занимаваш с нея... тя е още неопитно дете, няма си и на представа кое какво как е... връзката да ви продължи два месеца макс..

-Death_Blade ^

3.   Колко е зайка? !!? А кое 8 клас, по-добре не, те жени на 20 не знаят какво искат да не говорим за 15 годишна. Ако е 10-11 клас, пробвай нищо не губиш. ;)
"Не е срамно да си поискаш и да ти кажат не, срамно е да не си поискаш" ;)
22г Р.

4.   Пич, ти си действай, пък тя колко има друг тя си знае. Може пред приятелките да е излъгала, може пред теб да е излъгала - я за да се прай на интересна, я за да те пробва дали ще продължиш да се бориш, я кой знае защо - женска му работа.

Както казва 1, повози я в колата, продъкжавай да се държиш както преди и се прави, че не си го чул това за нейния. Тя вече ще си избере - доколкото изобщо има какво да избира. Бъди упорит и амбициозен, жените харесват това качество, но не тъпо инатлив като магаре на мост...

5.   Номер 2, е кво кат продължи 2 месеца, за в гимназията 2 месеца си е цифра време :-) А и човека нищо не губи в крайна сметка. Разбирам да имаше конкурентна оферта да се чудиш кое да избереш, ама то като е само една... действаш си. пък квото стане...

От 4

6.   Остави... това е едно детенце още, иска да я виждат с батковци, но няма да можеш с нея да имаш повече от една целувчица. Както искаш, ако ти е приятно детето, защо не - гледай да има навършени 14 г., че и за целувчица може да те вкарат в затвора, ако не е. Успех. (това с „ходенето“ и късането не е много сериозно било, бъди сигурен в това) ...освен това май си те харесва, но много-много не му вдява. Рисувайте си животинки и кой знае, кой знае....

7.   Аз съм момиче и ето съвета ми - когато едно момиче харесва момчето при което е де държи по три възможни начина - не говори и е почервеняла и е неадекватна и незнае на кой свят е - аз съм така , сваля те тоес непрестанно ти намеква , че те харесва или като при твоя случеи те слуша смее се на шегите ти търси те , според мен те харесва !