Споделена история от Тинейджърски

Емо стилът !
Много от тиинейджърите на моята възръст на 14 съм хареват емотата и емо стилът, е аз харесвам коси им и то не цветовете, а самите прически! Ако можете да ми кажете къде се правят такива прически или по - точно как са постригани ще съм ви много благодарна! В емотата ми харесва и стила на обличане прото аз искам да съм емо, но не да си режа вените или т. н. , а просто да изглеждам като тях и ако някой знае кака да го постигна да ми кажи моля ви! Благодаря предварително.

Коментари

1.   Здрасти. И аз бях така-харесвах прическите, обличането. За това как да го постигнеш с прическата.. просто ти трябва А-симетричен бритон.. тоест да ти го скъсят от едната страна :)

2.   Трудничко, основната им черта са срязаните вени. ;dd И не не ги харесват, никой от приятелите ми не ги харесва, а за по-големите и дума да не става. Последният взе да се хили, а когато спря само каза "Много ги трепят". За косите най-добре е при фризьора, иначе си има всякакви клипове из Vbox7 и в youtube. Нямат точен модел за дължина на косата. Повечето се топират. В бритона му е майката. Оттам ти си избираш каква емо прическа искаш.
Дрехи, в метълшопа видях всякакви дрехи и дрънкулки в емо стил, всъщност са страхотни. Но можеш да ги видиш и навсякъде из центъра. Резултата може и сама да го постигнеш- режеш пръстите на стари ръкавици, прокъсваш по определен начин някоя стара блуза.

Зу-за

3.   Емотата биха те нарекли "позьор"..

4.   От авторката - така е знам, че всичко е от бритона и доста пъти обяснявам на фризьорката ми как искам да е но тя така и на го прави като хората и не става!

5.   Еми просто и занеси на тази фризьорка една "емо" снимка да види как трябва да изглежда. А има и вероятност ти да не знаеш как да го направиш. :)

А за дрехите- повечко значки, панделки, блузки на раета, накъсани дънки, блузки с щампа (или там някакви шарки).
Направи си някакви кичури.
:)))

6.   От авторката - благодаря ви! Ще пробвам това със снимката като ми порасне косата, защото тя ме постригва наскоро! А иначе давайте мнението си по темата!

7.   и мене ме кефят дрехите и прическите... опитвам се да се обличам горе-долу като тях но не толкова стряскащо :Дд не вярвам да е толкова трудно постижимо ;д късмет

8.   От авторката - да ще стане се някога а аз когато бях 6-ти клас дори съм си рязала и малко вените със стъкло намерено на спирката ! Знам луда съм ! Следя си темата и ще пиша често !

9.   ми аз бих те и посъветвала да си постригаш косата на стъпала

10.   Номер 9, а подстигвам се на етани, но нищо не стана!

12.   И ти ли Бруте?

13.   Tези глупости вече са демоде. Откажи се. Пълна загуба на време, а и въпросният стил е ужасно грозен и безличен. Бретона ти влиза в едното око, още малко и ще ослепееш с него, косата с обем по- голям от главата ти, а цвета й по - разноцветен и от дъгата. Дрехите няма да ги коментирам, но и те са същата стока.

14.   Подстрижи се на етажи и след това започни да ги тупираш пласт по пласт, като ги разделяш един от друг. И там където си тупирала пръскай лак. После си разреши най-отгоре косата и си преметни бретона на едната страна. Тва е общо взето май.

15.   1. Scene emo - така мисля, че се наричаха хората, които бе харесват емотата, а само стила им.
И 2. Не се режат вените, а само най-горният пласт кожа, освен ако не искаш да се самоубиваш, но ако е така тогава давай, режи на воля. Йей ^^
3. Трябва ти много лак, гел и търпение да се изправяш и топираш.
И последно към номер 13: Мери си приказките. Това не е просто начин на обличане, а движение, а и за да.сме такива, може би има причина. Трябва да уважаваш избора на другите, а не да бъдеш такъв. Никой не ти иска мнението, а момичето само искаше съвет.

16.   Емотата не са просто стил на обличане, едно ЕМО има напълно различен начин на мислене и представа за живота. За да си ЕМО, трябва да се родиш такъв, не можеш да станеш просто ей така, освен ако не искаш да си лигаво позьорче..

17.   Номер 16:
Scene са НАПЪЛНО различна субкултура, като не знаете, по - добре не коментирайте!!! Както каза номер 17 - аман от незнаещи хора.. ама все пак коментират, ужас..

18.   Номер 15, Емо и Scene са две напълно различни субкултури.

19.   Емо не е само стил на обиличане а и стил на мислене!!!!

21.   И аз съм ЕМО момче съм и съмотнесъл достатъчно подиграфки в даскало, че съм бил гей, че съм приличал на герой от хентай, блъскали са ме, удряли но това говори за тях че първо не знаят нищо за този стил и ЕМО не значи жертва!!! Аз мога да се режа сам но не позволявам на други да ми причиняват болка!!