Споделена история от Тинейджърски

Животът ми от почти 3 години няма никакво развитие..
Здравейте!!! Пише ви едно почти 17 годишно момиче. Проблемът ми е, че от скоро не създавам никакви контакти. Искам да започна нещо ново, с нови хора, с нови преживявания. Животът ми от почти 3 години няма никакво развитие. Чувствам че хората около мен са много, много различни. Да започнем от дребните неща.
Както знаете, повечето на моята възраст харесват или дрога или цигари или алкохол. Дори и свястните, с потенциял пропадат. Аз не искам такъв живот, но не искам и да съм сама.

Най-много ме боли, че си нямам приятел и никога не съм имала. Единствените ми отношения са с един пълен идиот, който ме върти от 3 години и не знае какво иска. Не съм някакво плашило, нито пък някакво проклето момиче с лош характер. Бих казала по-скоро че съм симпатична (не си мислете че се хваля, това не е мястото, просто изказвам мнение). В класа ми съм един от общителните и приятни хора, с които можеш да си говориш. Но не, просто не знам от къде да започна да завързвам нови контакти с хора, които да са горе-долу с моето мислене, и да харесваме почти еднакви неща.

Чувствам се самотна и от това много ме боли. Знам че проблема ми не е толкова сериозен, но ще съм ви благодарна ако изкажете мнение, съвет, случка или дори критика. :)

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите. Какво развитие искаш? Та ти до 19 си вързана за гимназията. Иначе, не си права - не повечето хора на твоята възраст харесвали разни боклуци, а повечето хора в обкръжението ти. Много внимавай с какви се събираш.
Иначе, и аз сравнително късно си намерих приятел, но ето - вече от доста години си имам и си водя редовен полов живот.
На твоите години, честно казано, само учебниците ме интересуваха.

2.   Споко, по-добре засега да си без приятел, вместо да тръгнеш с някой мухльо и да "пропаднеш"... Аз съм също момче на 17 и не само при теб е така. Мисли позитивно (колкото и клиширано да звучи) и всичко ще се нареди :)

3.   Ако искаш и модераторите позволят може да си оставиш е-мейла да си чатим(на твоята възраст съм).

Модератор: Пишете си тук, ако желаете. Сайтът е за анонимно споделяне, а не за запознанства. :)

5.   Брейй.. Сподели поне на колко си години, де? Човек знае ли. Да не си повтаряла някои клас?

6.   Хей, секси, искаш ли да те повозиме?

Косъма

7.   Аз съм на 17, Момче. Правя и употребявам всички "глупости" дето си описала без цигари. С голям потенциал съм и въобще не пропадам вървя само напред и нагоре. Моят съвет - започни ти да си развиваш живота! прави всичко което ти харесва! зарежи твоя "приятел" и си намери нов който ти да контролираш и въртиш! за нови приятелства - може примерно да започнеш някакъв спорт, предлагам ти фитнес. Не може всички да са като теб! Само ти можеш да си оправиш живота!

8.   хей постарай се да оцелееш в този свят на интриганти и използвачи... Наистина ги има в повече. А колкото до приятел не бързаи, за да не се разочароваш от рано като мен! наистина и свесните хора започнаха да пропадат и това е много лошо, но ти не бъди като другите а бъди каквато искаш ти! :p

Мери

9.   От авторката: Благодаря за сериозно написаните коментари. :)

10.   Написах "развитие гласа" в google и попаднах тук :).
на 46 съм и мисля, че мога да те посъветвам (Дъщеря ми която е на твоята възраст не слуша да й говоря :)
Дръж се естествено и нещата ще ти се получават.
А естествено сега ти е време да се учиш в училище и изобщо да се учиш. Активно да се учиш. Естествено на тази възраст си най-склонна към екстремни движения и обрати. Спокойно живота е дълъг. Ще имаш време за всичко. Не бързай. Най-трудно се играе бавния танц. Тананикай си (може и наум), танцувай, храни се без да бързаш. Пътувай (засега повече виртуално) - примерно така http://www. offroad-bulgaria. com/showthread. php? t=61143, изобщо движи се (по-близо до добре познати хора, и резервирано към непознати). Сега естествено е време за учебници и книги, много музика, много танци и много забавления с приятелки ако може, но последното ако сега го няма, ще го преживееш. Успех в живота. Аз се считам за успял човек - хората ме харесват. Но и много хора ме мразят :)

11.   От авторката: Благодаря на номер 10!!!

12.   Eми аз съм на 17 но примерните ми приятели всъщност са много задъстени и си мислят за много детински и тъпи неща ти явно не си така но може би в спортно училище ще ти е много добре лично мое мислене :)