Споделена история от Тинейджърски

Бисексуална?
Здравейте, нека и аз споделя своите съмнения.
Възможно ли е да съм бисексуална?

Падам си по момчета, възбуждам се само като гледам секси снимки с тях, но отдавна си падам само по актьори, не по момчета, които познавам. А и примерно лесбо порното ми харесва повече от "нормалното", заглеждам се и по момичета.

Та питам се, дали съм би?
Ако може без обидни коментари.

Коментари

1.   На всеки му харесва лесбийското порно ;)

3.   2, не, само на импотентните мъже, които си искат да са на мястото на жена и на жени, които искат да са с жени им харесва.

П. П. Разбрахме вече, че искате всички жени да са би, та затова и на всички им било харесвало- ами не, ама в твоите гейски мечти може би.

4.   Хей гледай на нещата от положителната страна... Момичета като теб стават за 3-ки... хубаво е в сексуалният живот жените да са малко би :) няма нищо лошо в това... щом е малко :)

5.   Аз съм бисексуална, ходя с момчета и имам нормални връзки, но когато някое момиче ме впечатли, хареса и т. н. го правя с нея, готино е. Опитай с момиче и ще разбереш, ако просто е хубаво, значи като всяка втора жена просто опитваш, ако ли пък ти хареса и искаш пак, значи си би :)

6.   По-скоро е само любопитство в момента. Имаше си точна дума на английски за това, което чувстваш в момента. Просто имаш желание да опиташ, но това не те прави би в истинския смисъл на думата. Няма място за притеснения, ако това те притеснява въобще :)

7.   Мисля че имаме нещо общо... Аз съм момиче на 15 година имам връзка с момче от 1 година, НО проблема е че не си падам само по момчета, харесвам момичета и жени леко закръглени не много дебели, но и не много слаби... Заглеждам се и понякога стигам до такава степен все едно съм влюбена... Не знам това нормално ли е но от малка съм в това положение и колкото и да се опитвам да не се заглеждам по жени не става все ще се появи някоя, която да ми хване окото! Има момиче в моя клас, което постоянно ме прегръща, целува притиска към себе си и ме държи за ръката като влюбените. Дори когато не и отвърна на целувките ми се сърди и ми се надува. Ревнува ме от момичетата, с които разговарям... иска ме само за себе си! (ПОНЕ АЗ ТАКА ГО РАЗБИРАМ) Това означава ли че си пада по мен и да и кажа ли че и аз я харесвам? Вие какво ще кажете по този въпрос...