Споделена история от Тинейджърски

Миризмата на пениса...
Здравейте. Аз съм на 15 и мисля че имам някакв проблем или просто сам заблуден....
Пениса ми мирише на гадно.
Къпя 3 - 4 пъти в седмицата и пак мирише а възможно ли е да е заради това че не съм обрязън?
Моля помогнете...

Коментари

51-62 от 62

68.   Редовно къпане всеки ден може и по два пъти ако не ти се свиди водата сапуна и тока иначе ще си мирише ибаси хигиената нулева няма да ти се изтърка ако се къпеш всеки ден или го миеш по често особонно след като си свършвал а и да не си пак се къпи редовно ужас младо момче 3-4 пати в седмицата да се къпи

72.   На приятелят ми също му мирише те приятно гнус ме е да правь секс с него как да му кажа да си го мие всеки ден?

73.   Например аз съм на 18 и имам едно бяло под главичката къпя се всеки ден, но преди да ми се появи това ми се бяха появили пупки по тялото около ребрата отидох на лекар дадоха ми да пия алергузан някъв и след това ми се появи това няква идея какво може да е?

74.   Киснете го в смрадлика и калиев перманганат.
Има и едно лекарство античико за гъбички - но слагайте много малко от него защото пари.

75.   Знам, че темата е стара, но ако нямаш възможност да се къпеш всеки ден поне се подмивай и си сменяй гащите и няма да ти мирише! Нормално е като не го миеш да мирише все пак там се събират бактерии, остатъци от урина и т. н.

76.   Тоя 11 номер ме уби.

78.   Ако имаш зачервяване са гъбички отиди на лекар той най-добре знае как да ги излекуваш. Колкото и да се къпеш каквото и да правиш ако са гъбички миризмата не изчезва.

80.   Да не ти пука :)

82.   онези кво викат в никакъв случай не го режи, не го мий с сапун, не се къпи всеки ден кой ще ти плаща водата. Мирише ми то да не е роза

83.   Тези чуват ли се кво говорят да се къпеш всеки денн?
Че кой ще ти плаща водата. Ти се къпеш достатъчно.
Не ги слушай. Просто се измивай всяка вечер и сутрин и то с сапун вярвай ми че ще помогне. Аз се къпя всяка неделя. А през другото време се подмивам. Аз съм момиче. И помни че мацките точно миризливи предпочитат защото има вкус така всеедно с подправки.

84.   Не трябва да се измива с сапун, той дразни и от него се получава тази миризма, мие се само с интимен гел.

85.   Еми честно да ви кажа момченца.
Значи не, не съм кифла, но и аз се къпя всеки божи ден, но вагината ми мирише на умрели катерички.
А ся, като знаете много СЪВЕТ моля.

51-62 от 62