Споделена история от Тинейджърски

Несподелената любов ме убива
Аз съм една нещастно влюбена гимназистка.. Толкова много го обичам, от 4 години, а той.. не ме и забелязва. Вече дори и не се поздравяваме, когато се видим, а допреди половин година бяхме приятели..
Не знам защо го обичам.. дали е заради красивите му кафяви очи, или пък за това, че е по-интелигентен от повечето момчета, които познавам.. не знам, просто има нещо в него, което ме дърпа към него, нещо, което не виждам в другите момчета.. Спомням си и денят, в който за пръв път погледнах на него по друг начин. Беше 30-ти май. Моят клас и този на К /така ще го наричам/ бяхме на екскурзия. Той беше с едни негови съученици и си говореха, а аз седях на един паметник и се бях замислила в нещо. По едно време погледнах към него, беше с един черен потник и черни панталони... смееше се.. Тогава незнайно защо го загледах и нещо трепна в мен.. едно странно чувство.. Стана време да се връщаме в автобуса. Продължих да го гледам, следях всяко негово движение. Прибрахме се /С К живеем в един квартал/. На следващият ден чувството го нямаше. Излизахме си.. както обикновено /тогава бяхме все още приятели/. Минаха няколко месеца и онова непознато чувство се появи отново, но този път се засилваше. С всеки изминал ден харесвах К все повече и повече и след още няколко месеца.. харесването премина в любов, несподелена любов. Знам, че преди е изпитвал някакви чувства към мен, но тогава той ми бе безразличен, а сега е обратното. Грешката ми беше, че тъй като съм винаги била твърде стеснителна, не му дори и показах чувствата си, докато все още можех.. сега вече е късно, К си има друга компания, не общуваме.. Даже от неговият най-добър приятел разбрах, че е харесал друго момиче. Щях да припадна. Познавах я, но знам, че не му обръщаше внимание, но вече мисля, че не изпитва чувства към нея. С К сме в една гимназия и се виждаме всеки ден. Всеки път, когато го видя ми идва да изтичам, да го прегърна и да не го пускам, но знам, че не мога и това ме убива. Всеки ден след училище плача за него, дори и сега ми се насълзяват очите. Опитвала съм да го забравя 4 пъти, но не става, нещо ме дърпа към него. Той е моята мечта, а е много трудно да се откажеш от мечтите си, особено най-силните.. Може би някой ден ще обичам друг, но няма да бъде така, както обичам К. Обичам те, К, въпреки че ти не ме обичаш..
Благодаря, че прочетохте историята ми, имах нужда да я споделя. Пожелавам на всички да имат само щастие в любовта!

Коментари

51-57 от 57

54.   До 53: Здравей! Ако говориш за случая, описан в историята ми - това момче едва-едва го забравих. Наистина харесах някой друг, но хем не можа да замести К. /просто не мога да изпитам същите чувства, които изпитвах към К. към друг/, а даже и не се получиха нещата. После харесах още 1, но там беше изключено, защото съм глупава и си пропилях и минималния шанс, който имах. Но в началото на тази учебна година стана нещо друго: Дойде ново момче в класа и почти веднага го харесах. Но този път наистина много го харесвах. Не мога да преценя дали се влюбих в него, но със сигурност много го харесах. И дойде страшното - той ме нарани ужасно много... отново си припомних онази болка, която изпитвах, когато имах чувства към К. А толкова се надявах да не се връща тази болка, но ето.. заради онзи новия изпаднах в много тежка депресия, рязах си няколко пъти ръцете, стигнах до начален стадий на анорексия, но съм по-добре вече. Просто направи училището ад за мен. Най-лошото е, че е неизбежно да го виждам, в един клас сме, опитвах се да го забравя, но не става.. никак не искам пак да се повтаря 4-годишната история, само че не с К, а с този от класа ми. Не искам да става нещо от рода "Старата песен на нов глас".. Смятам, че несподелената любов е едно от най-тежките наказания за един човек.. Единственото хубаво обаче е, че поне дори и за малко бях щастлива. Става въпрос за периода, в който току-що бях забравила К. и когато харесах онова момче след него. Обаче този щастлив период свърши, когато погледнах по друг начин на онзи от класа ми..
Авторката

55.   Авторката, много го мислиш :D дай по-спокойно

56.   Ехей, отново е 51 и искам да опитам авторката следното:
как върви в училище??? Искам отговор!!! :D:D:D:D:D

57.   До 51: Аз съм авторката :D. Ами как върви... трудно ми е да определя.. за някои неща добре, за други не толкова добре. Хубавото е, че изкарах 6 по математика за пръв път от 5 години /макар че е изцяло с преписване, ама нищо/, изкарах 6 и по БЕЛ /само половината преписах :D/.. вече имам повече приятелки в училище /да чукна на дърво/.. и дотук с хубавото. Този все още го харесвам, виждам го всеки ден. Може да се каже, че вече не страдам чак толкова много, но все пак ми е гадно.. не ми обръща внимание, много рядко да ми проговори нещо.. понякога го виждам да се занимава с други момичета и мисля, че няма нужда да споменавам как се чувствам в тези моменти, тъй като предполагам, че на всеки би му било ясно. Пишат ми много момчета, с някои от тях излизах, но просто никой от тях не може да ми допадне. Общо взето така върви. А при теб :d?
Авторката

58.   До авторката:
Върви гот... не, че се хваля, но вече съм почти сигурна, че моя възлюбен ме харесва и така, но не изпитвам толкова силна привързаност към него както ти към своя, защото съм малко по-малка от теб и нещата са други.. Но да ти кажа:недей да преписваш поне по Математика... според мен БЕЛа е много по-труден от Математиката... Пожелавам ти успех с момчетата!!! И един съвет:
мисли за лятото, за потниците и сандалките които те чакат, това мен лично много ме успокоява.

59.   видях едно момче... харесах си го, намерих го във facebook и да нямаме никакви общи приятели, да си пробвам ли късмета ако ме приеме да се запознаем... не е от моя град близо е до моя

60.   До 58: Аз уж имам някакви планове за лятото, но не знам дали ще постигна нещо. В никакъв случай не искам да бездействам и да си го прекарам скучно.
До 59: Пиши му. Няма лошо момичето да направи първата крачка. Даже знам за двойка, от която момичето е направило първата крачка и вече са 7 месеца заедно, но ако тя не се е била престрашила да му пише, сега нямаше може би да са заедно. Затова не губи време, а действай.
Авторката

51-57 от 57