Споделена история от Тинейджърски

На какво още да се запиша, за да не си седя вкъщи?
Ходя само на карате, но не ми е достатъчно. Не знам защо. Искам да се натоварвам повече, да излизам кооолкото се може повече между хора на многолюдни места. Щото и колкото да съм изморена като днес и да е минал вече следобедът, аз искам много да съм навън с приятелче или приятели. Не че не са ми достатълно, всъщност.. целта ми е да не съм вкъщи, когато съм оправила всички сметки.

И в тоя малък град.. какво да потърся? Имам приятел дето тренира карате, стрелба, плуване и ходи на китара. Приятелка, която също се занимава с повече от едно неща, танци и карате, въпреки че е много пълна, но не й пречи.

Искам да се развивам социално, да знам повече и т. н. И разбира се, да съм в по-голям град.

Единствено парите няма да ми стигнат, ако ходя на още нещо. Предложете ми нещо все пак, моля. Доходите не са извинение. Не обичам да пропилявам всяка свободна минута на компютъра!! Книги чета лятото. Какво правите с приятелите си и до колко часа ви пускат навън?? Други занимания? :)
Хайдее, чакам отговори.

поздрави, Маги, 16год.

Коментари

1.   амии виж сега, момиче си, защо не се запишеш при приятелката ти на танци? Ако можеш да пееш в някоя група , позаинтересувай се какви извънкласни дейности предлага училището ти :)
Аз лично ходя на пеене ( хор в училище), на танци, на сип по рисуване, даже се и оплаквам че ми е много, а ме мързи да ходя ;д
С приятелки съм на вън, разходки в парка, на кафета и т. н, вечер не излизам много много, или ако съм на вън ще е до към 10 някъде близо до нас, е лятото разбира се, се стъмва по късно, а ако съм и на село 12 най-рано... виж потърси си нещо ако искаш да се ангажираш повечко, все ще намериш нещо :))

момиче, 14г. :)

2.   взимай колелото и почвай да обикаляш из кварталите или пък може да ходиш до близките села, а и защо пък не се запишеш и ти на танци, стрелба или нещо друго което да правиш с приятели за да не ти е скучно сама :)

3.   Мммм, като за начало може да общуваш повече с хората на твоята възраст, пък било то и с по-големи. Щом искаш да научаваш повече и да се развиваш социално, ето ти начин. Ако ходиш на фитнес, все ще се запознаеш с някого там. Ето, нови контакти. Според мен ходенето на фитнес ще ти бъде доста добро занимание. :)

4.   Когато си у вас и няма какво да правиш седни учи, или в интернет се разрови да видиш каква става по света и тем подобни неща...