Споделена история от Тинейджърски

Празнота...
Здравейте. Аз съм момиче на 18 години. През целия си досегашен живот не съм си имала приятел. Някак винаги се случва така, че харесвам този, който дори не ме поглежда, а на човека, който ме харесва, не мога да отвърна на чувствата.
Не ме разбирайте погрешно. Не искам да си имам гадже само, защото моите приятелки си имат. Имам нужда от някой до себе си, който да ме разбира, да ме прегръща и целува... Един, за който да отдам цялото си сърце. Нищо от това не съм изпитвала...
Уморена съм от всички онези пъти, в които съм се влюбвала и не е взаимно. Толкова много съм плакала, че за мен това става ежедневие. Не мога да премахна тази празнота отвътре... Убива ме непрекъснато... Ден след ден...
Често ми се случва да чувам за разни изневери, караници, да виждам приятелката си, която, въпреки че има един невероятен човек до себе си, намира за какво да се сдуха... Струва ми се толкова абсурдно... И все пак си мисля, че, ако имах някого, ... нямаше да свалям усмивката от лицето си...

Коментари

1.   Твоята история ме трогна. Аз съм момче на 19 години и съм в същото положение като теб - никога не съм имал приятелка. Момичетата винаги са ме отблъсквали не знам защо. Горе-главата сам това ще ти кажа. Ти си момиче и по-лесно ще си намериш приятел - излез на дискотека или на кафе , направи си регистрация във фейсбук ако нямаш.

2.   Точно момиче като теб търся от три години вече :). Радвам се че има момичета със здрав разум :)

Death_Blade ^ (PerniciousSentinel)

3.   Ами има сайтове като муцинки.ком. Мисля че ще ти е интересно и ще намериш някого с когото да споделиш любовта си!

4.   Чувствам се точно като теб.
Някои познати жени като вземат да играят едни игрички пред мен с мъжете си ми става неудобно, в смисъл целуват ги, прегръщат ги, обръщат се с имена като-мечо не знам какво още беше. Все едно е скъп телефон и -вижте го сега. Не че ми пречи, но си личи, че играят, не знам какво искат да покажат тези жени. Мен не ме вълнува чуждия живот, завист ли искат да предизвикат у мен, ами мъжете им не са мой тип, симпатични са, имаме какво да си кажем, но толкова.. или пък като се сдърпат за нещо пред мен ми се иска да избягам.

Ягода

5.   Лесно е на всички да кажете направи си регистрация там, ще намериш каквото търсиш, не е така. Това което тя търси не се среща в сайтовете, сайтовете вече са пълни с утрепки, които търсят момиче от което да се възползват. Ще намериш момче, което ще те направи щастлива и ще ти даде онази любов от която имаш нужда. За всеки влак си има пътници както се казва. Не се отказвай, горе главата. Успех :)

6.   Благодаря ви... Оценявам вашата подкрепа. (:

Авторката

9.   Авторке разбирам те напълно и аз съм като теб само че с две години по голям ами какво да кажа дано срещнеш някого дано всички ние самотните срещнем своята половинка или както казват по горе за всеки влак си има пътници дано да е така.