Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ме целуне?
Здравейте, искам да помоля мъжката аудитория във форума за съвет. :) Луда съм по едно момче, но не мога да го накарам да ме целуне (не искам аз да поемам инициативата, защото мисля, че ще се притесни и ще ме отблъсне). Смятам, че и той ме харесва, но е малко срамежлив. И така въпросът ми е: Как едно момиче може да ви подлуди от желание и да ви накара да го целунете. Възможно ли е? Пишете, моля ви, по-бързо. На 18 години съм.

Коментари

101-150 от 198

126.   Здравейте аз сам на 13години и харесвам едно момче с 2години по голямо от мен. Проблемат е че незнам дали ме харесва, винаги когато мина покрай него ме заглежда, но немога да разбера дали ме харесва много ми е трудно и незнам какво да правя. А колкото до целувката. Когато го погледна направо се разтапям много искам да гоцелуна, а когато ми заговоти имам чувството че пеперуди ми пърхат в стомаха. Но не смея да го доближа защото ме естрах че ще ме отхвърли. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ САВЕТ!!!

127.   Слушай аз съм момче и знам какво да правиш ако е срамежлив разкавай му вицове накарай го да се смее и после го целуни и не забравяй трябва да си секси ние харесваме такива момичета. Но ако е дързък ще успееш. аз имам проблем който има нужда от женска гледна точка аз съм на 11 и харесвам момиче но то се правй че има гадже моля помогнете :)

128.   Аз сам момиче и според мен трябва да и кажеш за твоите чужства но трябва да си изкрен с нея момичетата сме чувствителни сащества...

130.   Започни да го гледаш в очите, ако той също започне да те гледа, започни да се приближаваш към него и всичко ще стане от самосебе си!

131.   Ние момичетата се преструваме, че имаме гадже за да накараме този който ни харесва да ревнува. Имам съвет питай я как се казва гаджето имали skype или facebook когато ти каже провери. Това е съвета.

132.   И аз имам същия проблем, но с момиче и аз съм срамежливият.
Цялата ми стая е облепена с нейни снимки. Ако трябва с пари ще я обсипя само и само да ме хареса малко. Измислих 10 любовни песни от рап стил едната я изпях пред целият град и гледах само нея. Нищо и нищо пребих един само, защото я докосна и ме вкараха в дирекцията. Може би, защото съм малко
пълничък, но пък съм отличникът на класа. Казва се Наталия, аз Радослав. Какво да направя, моля кажете. Луд съм по нея.

133.   ако те влудява кажи му че си луда по него покани го на кино гледай те някои срашен филм прегарниго и гледай да го задаржеш в киното докато се стъмни трагнете си в пулонощ като излезете се направи че си си забравила якето и му кажи че ти е студено това беше от мен използваите савета ми на 19 съм примен действа супер

135.   и аз съм така ужасно съм хлътнала по едно мом4е, но той не е срамежлив, а е по буен но той вместо да ме целуне щеше да ме набие, но ти си добре поне няма да те пребие ,ама просто ако тои те харесва сам ще те целуне, а ако искаш ти ще го целунеш

136.   Аз също се обръщам към мъжката аудитория. На 16 години съм, възраст тъкмо да се влюбиш. Той е 1 година по-голям от мен. И аз се влюбих, за първи път. Имам високи критерии и момчето е направо великолепно, силно се влюбих. Единственото, което ни свързва обаче е приятелството ни във фейсбук (тъпотия, знам).

Искам да разбера какво може да се пише с едно момче, как да го заговоря? Какво би се харесало? Наистина силно съм влюбена и искам да разбера как да го накарам да ме хареса. Признателна ще съм на всеки помогнал, вие ще спасите първото влюбване на едно момиче

137.   Има едно предаване по фокс лайф май, за най - прочутия сватовник в САЩ, Стив Уорт, забавно е, та там той все казваше: "Момичета ако искате мъжа да ви целуне, целунето го вие", смятам че е не е лесно, но пък спестява доста главоболия.

138.   здравейте, виждам че давате доста добри съвети, но мисля че никой не може да ми помогне.. Харесвам едно момче 11 клас.. аз съм 7 ;( всички го харесват но няма гадже.. познаваме се но се държи мн тъпо смсл не ми говори много щот съм била по-малка и сме нямали общи теми.. ии супер мн се притеснявам.. исак мда ме забележии и.. повече

141.   Аз сам момиче и ходя с едно момче то е много срамежливо пращами целувки по други хор аз много искам да ме целуне но него много го е срам моля ви кажете ми какво да правя?

143.   Номер 6,
Много правилно! Моя приятел така ме целуна- от целувка се стигна до секс, но оставииии :Д:Д:Д

146.   СЪВЕТ
Всеки с проблемите си. Аз съм момиче, не много голямо но достатъчно, за да кажа на всички дебнещи подходящия момент за целувка, че това става от само себе си и няма формула или точно определен начин момчето което харесваш да Ви целуне! Ако се обичате истински приятелят ти ще бъде привлечен от самата теб. Това ще е прекрасно изживяване само за вас.
До тези които копнеят за целувка (но без да изпитват чувства, или желаното момче не Ви харесва), тя няма да е толкова вълнуваща.
Според мен първата целувка не се забравя. Неприятно е когато първата целувка е например на играта шише с някой когото Сте ненавиждала или пък с гаджето на най-добрата Ви приятелка и когато си спомните този момент Ви се приисква да не се е било случвало точно така.
ПОМОЩ
(За мен)-аз лично не съм имала връзка но не защото момчетата не ме харесват, не мога да срещна идеалният (понякога си мисля дали наистина има такъв или трябва да приема недостатъците им). Не обичам когато новото момче в класа, например, ме хареса, а най-добрата ми приятелка вече да си го е заплюла. В такива ситуации аз нямам вина, нали? !? Обикновено приятелките ми, се разсърдват иии... :(.
Досега не видях нито един коментар с подобен проблем и мисля че не е възможно това да се промени със съвети, но ако мислите че е възможно.. ;хх ПОМОЩ

(извинявам се за правописните грешки или ако този коментар по някакъв начин е засегнал някого) ;)

147.   Аз се казвам Ралица и харесвам едно момче, което е с 3 години по-голямо от мен. Казва се Ясен и е 9 клас (правете сметка колко съм голяма) Чрез приятелки, които го познават той разбра, че го харесвам. Миналата година, когато аз бях 5 клас, а той 8 му изпращах бележки, на които той отвръщаше с: И аз много те обичам! Когато му писах във ФБ той ме обиждаше страшно много, въпреки че знаеше. Най-добрия му приятел казва, че е луд по мен, но как да разбера, когато той не иска да говори с мен? Помогне те ми!! Имам много негови снимки и всяка вечер ги целувам за лека нощ (странно, нали) Моля ви, искам да си говорим, помогнете! Все пак съм на 13! :)

148.   Служи си хубав гланц с мирис на плодове и като те пита на какво мирише- отговори му и го попитай дали иска да го пробва

149.   Като на двама мъже и половина ли ;д

151.   Виш ти трябва да му кажеш, че го харесваш, аз съм момче и знам за тези неща, защото ако виждаш, че те харесва деистваи преди да не земе друга да го хване.

152.   Целуни го ще му хареса!

155.   Аз съм на 11 години. Гаджето ми и аз ще се целунем след 2 дена искам помощ. Моля ви много. Знам че ще помислите че съм малка. Но наистина искам помпощ. Тои се казва Й.,а аз А. ПОМОЩ???

156.   Помощ, аз съм номер 155 , някой ще ми помогне ли?

157.   " Как едно момиче може да ви подлуди от желание и да ви накара да го целунете" - на мен лично ми се прииска да я целуна щом си свали гащите и ми седне в скута :D

158.   здравейте аз сам момиче на 13 години и много харесвам едно момче от моето училище и е на 15г. Не сме гаджета но мисля че ме харесва защото когато мина покрай него винаги ме гледа как да го накарам даразбера дали иска да ме целуне моля помогнете.

159.   има едно момче което харесвам и мисля че и той ме харесва, но не съм сигурна дайте ми съвет моля ви.... много ви благодаря предварително

161.   Здравейте има едно момче което се срещнахме на кръщенето на брат ми ще ви кажа че ние с родителите му сме приятели от много време и той има приятелка, така да ви разкажа както си седяхме на масата той ме покани да играем на една песен романтичен танц и аз се съгласих но песента беше на края и не можахме да играем той е с 8 години по голям от мен но мисля че ме обича помощ моля ви помогнете ми.

162.   Искам не да давам съвети а да пише някъде какво и как да се направи !

163.   и аз харесвам едно момче и искам да ме целуне сунувам го как ме целува но ме е страх да не го искубя. аз съм на 8 г

165.   И аз харесвам момче, но то е 2 години по голям от мен как да го накар да ме забележи?

166.   А аз съм на 19 и харесвам едно момчеи се получи супер. Ако го питаш дали те харесва ще ти олекне. ПИТАЙГО няма страшно

167.   Първо го целуни по бузата и избягай. На другия ден го целуни изненадващо по устата и накрая всичко ще се нареди. Ще видиш!!!

168.   Аз му казах че го харесвам и той ми каза... Така стана всичко. Опитай!!!

169.   Аз също имам проблем момиче съм харесвам си едно момче което е по малко от мен с 1 година той има чуства към мен и аз към него. Ходли сме преди но сега той и аз естествено искаме пак да сме заедно но него си го е срам да си ми го каже в лицето само на СМС ми го пише или в ФБ. много е категоричен. Беше ми писал че иска да ме целуне а като се видяхме се сдуха. Когато бяхме заедно пак аз направих първата крачка сега пакк лии... помогнете ми до събота защото ще го видя ии... незнам и аз вече какво да направя. Мерси предварително :)

170.   И аз имам същия пробле. На 13 съм и харесвам едно момче от 4 години не идържам вече и той е срамежлив незнам какво да направя как да го целуна и не само него. Може първата целувка да не се окаже с него. Но незнам мнгого съм притеснена. А няма как да го целуна пред всички. Сега ще кажете като останете на саме да де ама около него все има някви други момчета. Които мислят само за секс и тем подобни глупости абе с една дума са доста извратени.
Колкото до номер 169. Тва че ти си направила първата крачка миналия път не значи че неможеш да я направиш пак :) теб поне не те е бъз да действаш първа. Аз 4 години немога да му кажа. Давай смело това трябва да си кажа и на мен но.... А ако си признава на ФБ и на скайпа просто докато си пишете го попитай що не иска да ти признае лице в лице.. и очаквай отговор ако ли не в събота като се видите му кажи ВСИЧКО и каквото ще да става. УСПЕХЧЕТА и МОЛЯ Ви ПОМОГНЕТЕ МИ!
П. П съжалявам ако има много правописни грешки

171.   до Номер 170 аз съм 169 аз го питах той не ми отговори и сигорно ще ми го каже в събота а доклкото за целуването неискам пак аз да права първата крачка някво гадно е... ;д а ти можеш някой ден да му пишеш нали и да си уредите среща в която да сте само вие двамата и така говорите си казваш му така тактично какво изпитваш към него и такам.

172.   Мерси много! Пожелавам ти успех и дано по скоро го целунеш. Късмет

173.   Хей, хора трябва ми малко помощ!!!
Най-добрата ми приятелка ме запозна с гаджето си, ходихме заедно по кафета в продължение на 1 седмица, за което аз много се радвах за тях, накрая той ми писа във фейсбук и изведнъж ми каза че е скъсал с нея, като го попитах: защо той ми каза че мен ме харесвал повече. Сега не знам какво да правя и как да постъпя. С него си пищем всеки ден, говорим и по тела, обаче сестра му, приятелите му, и до някъде мойте приятели ме обвиняват мен... Незнам какво да правя той ме иска и аз го искам, и двамата се харесваме, но все още не знам какво да му кажа :) МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

174.   Амчи как да ти помогнем, 173, като вие жените ни правите разни неща на нас мъжете? :?
Да не си му завъртала главата...
Това с отмъкването на гаджето от приятелката е грубичко...
За мен въздържанието е най-доброто оръжие срещу всичко..

175.   Добре бе хора, , всички тука говорят за обикновенна целувка! Ами ако се харесвате с момче и постепенно вече ходите, , и сте изпробвали всичко до тука, , , , да действа, , но тайй от такъв срам той неможа да стигне до целувка с език! Колко ли не стояхме лице в лице, , какво ли не правихме, , но НЕ! Един път реших аз да бъда първата, защото беше подходящ момент, , и кво като му пуснах език той застана като препариран, общо зето нищо не направи, , и гледаше нагоре олигавен.. Каза ми, че Аз съм го била олигавила, но съм била вкусна!?? Това и все още не мога да го разбера, , при положение че аз мога да се целувам а всички признаци показват че той неможе! И така май след това постепенно и започна да ме отбягва, , и докато не скъсахме. Мисля че все още ме харесва като разбра че няма да му се влача зад гъза повече! (Преди адски много, но така и не ми каза причината защо ме заряза, , а уж съм била вкусна хаха ) Но все пак какво да правя.. искам да си го върна, , но от него дори и от близък негов приятел неможе да се изваде причината за това от устата му!???

176.   целувка деистваи

178.   Харесвам едно момче, но не знам дали той ме харесва. Какво до направя, зя да разбера?

180.   какво момичетата харесват у момчетата, кажете ми моля

181.   При мен първо стана като нали си говорихме двамата и имаше приятели до нас те си тръгнаха нарочно и останахме двама говорихме си и след това така стана, че се стигна до целувка а за това бъди себе си и не очаквай да умира от желание да те целуне ако не те харесва по добре му кажи нещо предварително. Не съм чел предишните коментари и се извинявам ако се повтарям

182.   Моля помогнете ми харесвам едно момиче но не мога да я заговоря, помогнете!

183.   Заговори я момичетата обичат да ги заговарят, питай я какви филми харесва какво обича да прави през свободното си време, ако ако ти каже че обича колело и предложи да покара те

184.   Здравейте аз съм номер 183 и искам съвет има едно момче много го харесвам, но то е много буйно и ако му кажа, че го харесвам се притеснявам, че ще ми се изсмее в лицето. По skype си говорим съвсем нормално и той е някак си мил, но пред приятелите му се държи гадно. Та въпросът ми е, , Той харесва ли ме? "

185.   Бе големи филми тука.. деца на по 12 години искат да се целуват.. аз на 12 за целувка не бях чувала!!!

189.   Здравейте искам да ми дадете съвет как да накарам едно момче да ме хареса миналата година той ме покани на танц и аз му отказах което сега много съжалявам преди един месец разбрах от негова братовчетка че той ме харесва но сега я попитах дали имам шанс с него и тя ми каза не сега незнам ко да правя като майче вече съм влюбена в него искам да ми дадете съвет как да го накарам да ме хареса като той е срамежлив кактоо и аз ама май аз съм малко повече той преди ми заговаряще и аз сигурно да се направя на велика не му отговарях за което сега много съжалявам моля ви помогнете ми ако ми помогнете ще съм ви много благодарна

190.   ами и моя приятел го беше исрам но му казах че искам да го целуна и така разбрах че и той искал но го е било срам да ми каже и следкато му казах ме целуна такаче може да му кажеш така ще разбереш дали и той иска или не Късмет :)

191.   Ами аз сега на 15ти септември ставам 7ми клас, и моята дилема е доста объркана.. Харесвам едно много сладко момче(мои съученик) от 4ти клас. За жалост той е с около 5 см по-нисък от мен. Не знам дали ме харесва, но той разбра че аз го харесвам. Как да разбера дали ме харесва, понякога той ми прави знаци но не знам точно какво е имал в предвид.
Както и да е. Е аз не съм целувала момче но искам да си кажа мнението и то е: Той не може да е толкова срамежлив сигурна съм. Ако те харесва ти трябва да го целунеш по бузата, а той със сигурност е достатъчно досетлив, за да се сети какво да направи. Успех! :)

192.   здр искам да попитам скоро ще ходим на море и ако срещна някое момче което ме хареса кажете какво да правя евентуалноако се стигне до целувка:) предварително благодаря. Аз съм 7 клас

101-150 от 198