Споделена история от Тинейджърски

Депресия
Имах си приятел до няколко дни... той замина на почивка с родителите си. Проблемът е, че се е запознал с друго момиче там и двамата са влюбени, та той вече не ми обръща внимание... и от тук започнах да изпразвам чекмеджетата с вредни храни вкъщи, всичко вредно, за което се сетите (бирени фъстъци, индийско кашу, семки, снаксове, чипсове, солети-различни видове, жилибони, шоколад, сладки бисквити и пр. ).. имам хубава фигура-нормална за годините ми, но я съсипвам заради него... дайте някакъв съвет как да излезна от тази ситуация
П. П в момента нагъвам pizza!

Коментари

1.   Как да излезеш ли? Нали той ти е приятел, обади му се и му кажи, че не ти е приятно това, как така са влюбени, това е тъпо!
Като се върне, му кажи истината и ако те обича, ще бъде с теб!

2.   Щом казваш, че двамата са "влюбени", ти нямаш място там. Нека човекът си живее живота с новата любов, а ти след време ще си намериш друго момче. Този определено не е за теб, щом е способен да замине на море и хоп се "влюбил". Успех. Ь
Муцито

3.   Маце, откъде толкова храни у вас? Да не живееш в магазин?:D
А сега сериозно-моят съвет е да го накараш да ревнува и него малко. Една хубава профил снимка във фейса на теб и някой момък ще свърши работа.

4.   Само гледай да не се получи следното- ям, защото съм в депресия. От неправилното хранене напълнях и се депресирам. Ям, защото съм в депресия.

Мисля, че ще отмине до няколко дни. Може да си в овулация и затова да ти се хапва повечко. Ако изпитваш непрестанна нужда да ядеш нещо, можеш да замениш бисквитите с плодове- дини, пъпеши, праскови.

5.   Щом се е влюбил в друга.... трябва да се откажеш от него. Ти имаш ли приятели? Ако да, излизай с тях и се разсейвайте, ходете на разходки. Не ми казвай, че не можеш, защото ТИ МОЖЕШ! Вкъщи прави упражнения, спортувай, защото при спорт се отделят хормони на щастието. Хем ще те развеселява, хем ще поддържаш форма. Но трябва воля. Малко по малко ограничавай вредните храни, докато ги спреш напълно. НЕ оставяй нещата така! Няма смисъл да тъгуваш по приятеля ти, защото след време и ти ще срещнеш друго момче, което ще те обича и цени. Разбирам, че много го обичаш, аз също съм обичала и не са ми отвръщали, но просто няма друг начин.
*Яса

6.   Как да излезеш... хм... в началото няма как, ще се наложи да прежалиш някой и друг килограм, след което ще се огледаш около себе си, ще видиш, че животът предлага много по-добри възможности, ще вдигнеш високо глава, ще разкараш онзи гаден килограм от пици и шоколади, ще намериш по-добър човек за себе си и след някоя и друга година ще се сещаш за сегашния момент и с усмивка ще си кажеш "сега животът ми е по-добър и съм по-щастлива"

7.   Спорт! В него има хормон на щастието. Други момчета. Намери си някакво хоби! :-)

8.   Бягай, спортувай и си направи нещо като малка топка от кърпи или стари дрехи, закачи е по средаа някаге на тавана, за да имаш място и почваш да удряш, бях като тебе но сега ми е по добре и имам малко мускулче ;дд успех и не надебелявай

9.   Съгласна съм с номер 3!!! Мога да добавя и още нещо, да преспиш с най-добрия му приятел.. А и като за капак да качиш някоя невинна снимчица, на която се смеете с най-добрия му приятел.. Това за изневярата ще се пази в тайна, то е само за собствено отмъщение, да бъдеш отмъстена, да се избавиш от тая депресия. Но повярвай, когато той те види щастлива, а още повече с най-добрия му приятел ще откачи съвсем.. Не се притеснявай да си искаш секса. Не се е родил мъжа още който да откаже това нещо ;д
Знам това от личен опит, преспах с най-добрия приятел на тогавашното ми гадже, и мога да ти кажа че се почувствах много добре, даже не вярвах че толкова лесно ще се случи.. минаха се две година, той така и не разбра нищоо.. Но стана, сега ние вече отдавна скъсахме с гаджето, но с най-добрия му фр много се разбираме /не сме спали повече де/.. Та мила, както се казва в една реклама мисля че за космодиск беше "Няма да изгубите нищо освен болката" ;д.. Та крайното решение е твое, просто ти давам един съвет.. БЪДИ КУЧКА, НО СИ ЗНАЙ ЦЕНАТА!

Не трябва ти да ревнуваш, а да го накараш той да ревнува.. Това е цялата работа.. Разбира се, трябва да бъдеш много много силна и самоуверена в това което вършиш.. Успех мила, надявам се няма да подминеш коментара ми :)

10.   ОТ АВТОРКАТА:Благодаря за помощта и оказаното внимание. Забравила съм една малка, но значителна подробност-аз спортувам! Обожавам да спортувам, както й да ям.... взех лека полека да го превъзмогвам.... та, сега съчетавам спорт с ядене и се чувствам по-добре... вярно е, че малко надух бедрата, обаче диети не ми се спазват...

ЗА ХРАНАТА:обичам да пазарувам и си имам от всичко по много, но за днес съм яла от сладките неща-само един кроасан 7 дейс.... приятелите са до мен, и заради това, организираха и купон да ме разсейят!!!! Така, че вече всичко е долу горе добре... Дано в последствие да откажа и вредните храни
НАИСТИНА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА!!!