Споделена история от Тинейджърски

Идеи за коледни подаръци на семейството
Здравейте! Скоро наближава Коледа (любимият ми празник И много искам да зарадвам родителите си с подарък, но там е проблема, че не знам какъв. Реших да пиша тук за съвет какво да подаря на мама, тате и бате. Благодаря предварително и Весели празници :)):дд

Коментари

1.   Оффф, една от "любимите" ми теми тук - какво да купя на еди-кой-си... Нито те познавамв, нито пък родителите ти що за хора са и какви интереси имат, нито с колко пари разполагаш, нищо.. Е, как да ти кажа, аз ли да знам, да не са мои родители, братче? !! Напоследък се напълни с глупави теми на скучаещи тийнейджъри... :(((

2.   Миличка, това че искаш да зарадваш семейството си е много хубаво. :) За мама можеш да купиш някоя блуза, която отдавна си е харесала или шал. Жените обичат тези неща.
За баща си можеш да купиш някоя интересна книга.
За брат ти, препоръчвам ти някакъв парфюм.
Знам, че подаръците които изброих не са коледни, но просто с тях ще зарадваш хората, които обичаш :)

3.   Смесваш шест чувала и половина амониева селитра с три чувала тринитротолуол и с половин чувал алуминиева пудра. Бодваш капсул-детонатор №8 и декламираш "Отче Наш!".

4.   Много сте груби 1 и 3, като не ви допада темата не коментирахме.

5.   Моля ви! Помогнете! Незнам какво да подаря на баща ми и брат ми?

6.   според мен ако майка ти обича да чете може да я попиташ какви книги обича! за баща ти може да напишеш нещо като писмо, да го украсиш, да напишеш колко много значи той за теб! „аз го направих и баща ми беше много щастлива относно брат ти.... ами някоя друга козметика нещо готино като например готина тениска на нещо което той харесва... зависи от харесванията му! успех!!!