Споделена история от Тинейджърски

Нужда от съвет...
здравейте...аз съм момче на 14 години и от известно време харесвам момиче с 1 година по-голямо от мен...запознахме се на един рожден ден и след това почнахме да общуваме
със скайп и с смси...знам че е доста детско само да си пишем, но така се стекоха обстоятелствата, че не сме се виждали 2ри път...смея да кажа, че я опознах и се сближихме...след няколко дена ще ходим на кино и няма да сме сами, но аз така и предпочитам засега...много искам да я впечатля...не знам дали тя има чувства към мен, но ще опитам да се сближим още повече...аз изглеждам по-голям и не смятам че годините ще са проблема (1.80 съм)...просто не знам как да се държа...дайте ми съвет моля :(

Коментари

1.   Бъди себе си. Това е моя съвет. Ако искаш да впечетлиш някои не се представяи за друг, винаги трябва да си себе си така ще направиш наи голямо впечетление. Ако тя те харесва ще те хареше такъв какъвто си.
Успех

2.   Най-важното е да бъдеш себе си както казва номер 1 а доколкото годините от личен опит ти казвам че може малко да я притеснява това но ако наистина те харесва няма да е проблем . . . аз съм момиче на 19 а приятеля ми е на 17 от начало ми беше много странно и неудобно . . . но свикнах желая ти успех!

3.   Гледай да си около нея, прави и комплименти, седнете един до друг, коментирайте филма или всичко друго, за което се сетите. Дръж се приятелски с нея и ако тя има чувства все ще ти ги покаже по някакъв начин...

Зависи от характера й и щом казваш, че си я опознал значи знаеш какво обича и какво не... Бъди сигурен в себе си, дори и да се притесняваш не забравяй, че все пак си отишъл да се забавляваш и нейното присъствие може само да тe направи по-щастлив!

4.   Да, бъди себе си. Нека те опознае такъв какъвто си...

Седни близо до нея, говори й, занимавай я с нещо докато филма започне. Ако е страшничък - прегърни я, бъди нещо като закрилник, (мм да, това определено върши добра работа):)) Ако е някакъв по - весел - смейте се заедно, цели я с пуканки (всъщност това не е лигаво или нещо от сорта, дори се получава страхотно, ако настроението и компанията е добра). :))

Когато филма свърши стани и си тръгни с нея (ако усетиш, че и тя го иска, разбира се). Дори можеш да я изпратиш до тях. :)

Всъщност, знаеш ли... Дори да измислиш всичко, дори да се опиташ нещата да станат като по сценарии - може да се обърка. Защото най - добре се получава, когато всичко стане там... в един момент, осъзнаваш какво ще е най - добре да направиш и го правиш. Не му мисли толкова... каквото има за ставане ще става. :))
Успех и да пишеш как са минали нещата.
SFA

5.   мерси много : )

6.   Бъди себе си, както си се държал до сега, продължавай. Тя е писала и се е сближила с момчето което харесва (тоест ти) . Няма смисъл да се държиш променен по друг начин ,защото най-вероятно ще я отблъснеш. А по написаното по горе предполагам и тя те харесва така че , по - добре и кажи , защото на всяко момиче понякога и умразва да чака. :)

Надявам се да съм ти помогнала , честно казано съм минала през това . Така че успех ;)

7.   От автора : сега да ви разкажа какво стана...1-2 дена преди деня в който щяхме да ходим на кино тя взе че дойде в моя квартал...не знам защо...заради мен или заради една нейна много добра приятелка, но тя дойде...страшно много се зарадвах, но в началото се спекох яко..после се заговорихме...разходихме се и накрая я изпратих заедно с още 2 момичета...проблема е че не знам какво чувства...може би иска да сме само приятели...тези дни се надявам пак да се видим...тя ми каза, че няма да може да дойде на кино и за това е решила да дойде да се видим :( нямам представа кво да правя, а постоянно мисля за нея

8.   Абе вие доста сладникави неща пишета тука. Гушни я, бъди и закрилник, прави и комлименти. Ама те са все още приятели и той не знае дали тя го харесва като гадже. А иначе да дръж се естествено. На момичетата им харесват забавните момчета. Разсмивай я. Ще и хареса, ще видиш.