Споделена история от Тинейджърски

Любов, алкохол и един живот
Как ви звучи заглавието? Аз съм момиче на 15 години и съм толкова отчаяна от живота, непрекъснато получавам подигравки и грозни подмятания за вънщността ми.. До този момент не съм имала нито едно гадже и всички ми казват, че закъснявам и не е нормално, а какво съм виновна аз, че никой не се влюбва в грозното пате. Не знам от къде идва проблема от това, че винаги когато съм на маса всички пият, а аз стоя със сокче в ръка или от това, че съм пълна или че , , дори'' Не пуша цигари, или пък защото съм висока 174 см и всички момчета казват, че не ставам защото съм по голяма от тях. Не разбирам защо цял живот аз понасям удари и обиди.? Да не говори за страничните проблеми, моля кажете ми кога ще срещна любов и какво да направя за да я срещна? Благодаря.

Коментари

1.   Пиенето и пушенето не те правят нито повече, нито по-малко готина. Вземи се в ръце - ако сама се мислиш за грозна, много ясно, че и останалите ще мислят така. Направи нещо за да се почувстващ по-добре - захвани се с някакъв спорт, запознай се с нови хора, направи си нова прическа или пък си вземи някоя нова дреха - всичко това ще ти даде самочувствие, а повярвай ми - имаш нужда от такова!
Височината пък ти е последният проблем - аз съм 172 и никога не са ми пречили, имам приятелки по 180-182 - имат си приятели и хич не им пука.
Няма универсална рецепта за "срещане на любовта". Още си на 15 и тепърва ти предстои много. Любов ще срещнеш и то точно, когато най-малко очакваш. Сега е по-важно да се погрижиш за себе си и да се научиш да се харесваш, каквато си. Горе главата и успех.
xperia

2.   До момента в който ти самата се почувстваш красива и вярваш в красотата си, ще бъдеш способна да накараш всеки да те счита за такава. Аз например съм на 15, 175 см и съм също закръглена, но хората около мен ме възприемат по съвсем различен начин, защото аз самата много се харесвам, преди не го чувствах по този начин, но във всеки човек има някаква красота, било то в характера, в погледа или тялото. Усмивка и това е, моето момиче!

3.   Авторката:Благодаря искрено за съвета..! :) И весела празници.