Споделена история от Тинейджърски

Как трябва да е първия път ???
Виждам че много хора с опит дават съветите си на неориентирани тинейджъри като мен и затова ви и пиша.
Аз съм на 15 и с моите приятелки и съученички много ни вълнува това прословуто "сефте" .. и днес пак обсъждахме тази тема.. просто искам да попитам .. някой момичета споделиха че са чували от свой приятелки а и аз също.. че когато го правиш за първи път преди момчето да пристъпи към действие и да вкара члена си в момичето трябвало първо да си вкара 2-та пръста и да започне с тях за да не е толкова болезнено и така да я "отпуши".. та се питахме наистина ли е така и винаги ли трябва да е така .. моля помогнете! Благодаря на всички предварително ..

Коментари

1-50 от 109

1.   Трябва да знаеш, че преди да влезне в теб, трбява да си влажна ! Това е абсолютно задалжително! Иначе е много болезнено и може да те отварати да правиш секс. Хубаво е, поне, преди да влезне, да стигнеш до оргазъм като ти се стимулираш или с език. И после, с много бавни въртеливи движения навътре. По - добре ти хвани члена с ръка и бавно го вкарвай, за да няма болка - ако я усетиш, изчакай, не бързай с въртеливи движения, докато се увлажниш, не барзай! Като влезне в теб члена, изчакай една минута, докато го приемеш. И така да се оважниш. После не хуквайте бясно, бавничко, иначе се получават ранички. По късно, ако ти харесва, ти задай темпото, ако гаджето дотогава не е сваршило от кеф.

2.   Има девствена ципа и първия път малко е неприятно като го вкарва, защото девствената ципа се разкъсва, потича малко кръв, но не е страшно. И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си влажна.

3.   Като не го чустваш сама, защо се буташ между шамарите! Това е нещо естествено, заложено на всеки човек и като му дойде времете, без да знаеш какво те очаква, всичко си идва на мястото, а не тоя и оня да ти обяснява какво да правиш! Поне целувала ли си се- то е като първата целувка, просто си идва с подходящия момент и човек!

4.   Aко едно момиче на 12 години си вкара пръста в ... дали ще е отпушена

5.   А искам да попитъм ако си отворена, но не си правила секс пак ли е толкова болезнено .. Смисал ако си ползвала тампони или са бъркали с праст..?

6.   Здравейте аз сум на 13 години и имам сериозна приятелка на 15. Тя иска да правим секс а аз не сум правил досега незнам какво да и кайа за да не стане така че да се разделим заради това. Моля помогнете. Мерси предварително.

7.   Аз съм на 14 години и си имам приятел на 16 годи и ходим едва 4 месеца , но тава не ни пречи да си говорим за секс.. До колкото моята най - добра приятелка ми е казвала , че след първия път на момичето и идва цикъла и течи много силно.. А колкото до болката , аз знам от нея , че не е нужно момчето до те отваря с пръсти.. Просто трябва да оставиш момчето да върши цялата работа , а ти до се наслъдиш и когато тръгва да се вкарва члена в теб затвори очи целуни го и не мисли за болката.. Аз с нетърпение чакам да дойде ден и подходящо място , за да го нарпавя с моето момче ;p .. аз само с това мога да помогна ;)

9.   Аз съм на 14 години и не знам какво е това чудо, но много ми се прави секс.. Имам огромни симпатии към едно момче.. апфф.. какви симпатии аз направо съм лудо влубена в него.. ходихме около 10 дни.. ужас налии.. ноо аз съм виновна, че скъсахме.. и все пак от много време си го тача и не мога да си представя първия път с някой друг.. Не веднъж се е искало съвсем малко, за да го направим.. Дори и да не ходим аз искам да е с него каквото и да стане след това.. Обичамм си го.. и ако може някакви мнения.. може би и съвети по въпроса.. Благодаря предварително :)

11.   Аз съм на 15 и имам сериозен приятел на 18 които ме отвори.. при мен беше първо с пръст за да се овлажня и след това с члена си.. боли но не е болка за умиране :))

13.   Здравейте, когато спиш с момче, а чувството е прекрасно задължително ли е момчето да се изпразни в нея. Смисъл момичето се пази от нежелана бременност - и ако се изпразни момчето в нея на следващите дни момичето ще забременее ли. МОЛЯ ВИ ВАЖНО Е БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

14.   Хеи :) аз съм на 15 и ходя с момче на 17 и той вече го е правил каза че момичета са му споделяли че при момичетата не само първият път боли а и вторият истина ли е??? Мерси :)

15.   Номер 14, попринцип при първите няколко пъти отвора на момичето е тесен и наистина боли но с всеки следващ път ще боли все по-малко. Аз го правя за 3 път и все още боли, но хей, ако си много възбудена и ти е приятно почти нищо няма да усещаш

16.   Трябва да си омъжена и поне на 18. Ако ли не, майка ти или баща ти да знаят какво правиш, че ако им закачиш един "подарък" да са подготвени да ти го отгледат!!! Възмутителни сте, мили дечица. На 15 годишна възраст вече се чудите къде да се денете от нетърпение да си закачите някоя болест, нежелана бременност, унижението да ви коментира някой бройкаджия. Това сефте е хубаво само със сефте човека, който да си остане и последен. То Библията си го е казала как да е, ама кой да я чете. Повечето дечица на тази възраст не четете нищо, освен субтитрите на някой блудкав филм или субтитрите на песничките на пайнерките. На тази възраст дори не сте развити достатъчно физически. Поинтересували ли сте се дали не е опасно да правите секс на тази невръстна възраст??? Малки сте, нищо не осъзнавате. Как ще кажеш обичам те на мъжа, който наистина ще обикнеш някой ден? Как ще му кажеш, че за теб е единственият? Да, единственият в някое друго отношение - все духовно предполагам. То духовното развитие за днешната младеж е на първо място. Как не прочетох нещо от сорта: "За мен е важно да съм девствена" или нещо такова. То думата "девственост" е много страшна. Тичайте да се отървете от това нещо като от проказа. Защо ви е мъж! И самички с пръстчета можете да си свършите работа. Има и специални уреди. Отървавайте се от тази болест, докато сте на не повече от 12 - 13 годишна възраст. Хей, деца, замисляте ли се, че момчетата на вашата възраст са абсолютни деца и няма какво да ви предложат, нито знаят да ви пазят, нито имат намерението да поемат отговорност за това, което правят. А големите батковци едва ли изгарят от желание да вземат за жена 15 -16 годишно момиченце, което още не се е дооформило хормонално, физически, психически и въобще не се знае от него какво ще излезе!? Казвам всичко това с най-добри чувства, колкото и да не ви звучи така. Умишлено съм груба та де дано се усетите, мили момичета!!! Съхранете малко достойнство и за годините след 18. Истинският ви живот започва на 25 и... Ще го проумеете, но сега колкото и да ви говоря, вероятно ще си заслужа само някоя ругатня. Още сте на мамина и татова издръжка, а се опитвате да внушите колко сте големи и пораснали. Разумът на порасналия човек изключва размисли относно как да направя сефтето? С тези си въпроси само доказвате, че въобще не сте пораснали.

17.   № 14 - отговарям ти: боли физически и на първия, и на втория ден. Може дори и до третия да не можеш да седнеш. Много често след това повече боли душата, отколкото тялото!

19.   Познавам момиче правила го на 12 и не знам дали съжалява, но според мен си е няй-редно на 17-18, защото като я гледам колко възбудена ми ходи ми се ще да не я бях познавала и да я бутна от моста!

20.   Номер 16 - напълно те подкрепям! Хубаво е човек да се интересува от такива неща и да пита докато е време, но това не означава, че от 12-13 годишни трябва до ходите и да се ''продавате'', като малолетни... само за да кажете после '' и аз го направих''! Ще дойде и този момент, не се притеснявайте! Пазете се за правилния човек, а не се давайте на някакъв парцал, който само гони бройката.. , защото е жалко, бъдете достойни за да не ви излезе име след това, което ще искате, но няма да можете да изчистите! :)

21.   Ужас!!! В коментарите виждам някакви на 12-13-14 години, които хайде да оставим настрана, че са неграмотни, това и при големите го виждам, обаче гледам колко са необразовани на тема секс а са тръгнали да го правят! След 2-3 такива коментара останах в абсолютен потрес и се отказах да чета. Абе, деца, какво е това нещо! ;х
Номер 13, ти пък сериозно ли? ! На колко си години, защото по въпроса ти ми се струваш и ти не по-голям/а. Честито ти, нагодина ще празнуваш деня на майката/бащата.
Нямам представа как попаднах на тази тема, но се изнасям също толкова бързо, колкото и дойдох. Хайде лека ви нощ и със здраве!!

22.   Номер 16 ти луда ли си ако не знаеш има период в пубертета в който ти се прави секс.. и е най хубаво тогава да го направите а не когато не го искате това е нормален човешки процес и няма точна възраст просто трябва да сте готови и да го искате

23.   О, Господи, Боже Мой, първо се научете да пишете, после изчакайте да получите поне някакво минимално окосмение по тялото и после тепърва започнете да обмисляте идеята за секс !!!
А момичето зададе много добре въпроса и получи най добрия възможен отговор от номер 1, няма смисъл да задавате глупви въпроси... ако ви се прави секс ок, имате всичко нужно в първия коментар и ако имате проблеми с влажността (а е много вероятно да имате) по добре да сте се подсигурили с лубрикант, задължително с презерватив особено ако момчето е неопитно и все пак най добре поне единия от двамата да знае какво върши, защото иначе нищо добро няма да излезе :D
и все пак МОООЛЯ ВИ, НЕ НА 13, изчакайте, струва си, наистина е от значение с кой, къде и кога...

24.   Аааа прочетох няколко коментара и аз се чудя дали ако го правя за първи път ще е толкова болезнено?

25.   Здравейте! Аз съм на 15, а приятелят ми на 17. Заедно сме от почти 2 години. Напоследък се замислям, дали да не му пусна, да не държа момчето повече на сухо.. :D ноо не съм съвсем сигурна дали съм готова.. мисля, че това ми е проблема :| ако някоя какичка с повечко опит ми каже, как да постъпя, ще съм много БЛАГОДАРНА :) (а да, питал ме е дали искам, но аз отказах.. казах, че искам да поизчакам малко, понеже нямах дори навършени 15)

26.   Хей, аз съм на 15... приятелят ми също, но той го е правил 2 пъти.. аз не... беше ме страx но сме заедно от почти година.. обичам го и ми е гузно когато той ми заговори за секс и как неговите приятели вече са правили с приятелките си а той още не и както всяко момче има потребност от това така и той я има.. не му дава нищо повече освен просто опипване... преди около 15-тина дни му позволи да бръкне с пръст в мен.. после с 2 и така.... но днес той ме помоли да вкара члена си в мен само 1 път и нямаме презервативи под ръка... позволи му но само един път... той твърди че е претръпнал и не е усещал нищо различно от страшно удоволствие защото аз съм първата която обича истински и прави подобно нещо... твърди че е почти обеден че не е свършил... но това ''почти'' не ме успокоява... това стана сутринта а след околоо 6-7 часа се почувства отпаднало... фактически тези дни трябва да ми дойде.. не знам дали се чувствам така заради това че ми предстои ''гадния период'' ''червеното течение'' или т. н... или защото има симптоми на зачеване... наистина вмомента ми е гадно че съм го направила... но много ви моля каете ми дали би могло да е зачеване... а да забрави да допълня... когато бърка с пръсти в мен каза че не усеща девствената ми ципа... и следователно нямаше кръв но когато вкара члена си в мен.. естествено винаги когато ''проникне в мен'' одя до тоалетната за да видя дали има кръв... е когато проникна с члена си в мен отидо и имаше... отново казвам... вкара го само един път дали е възможно да съм забременняла и ако е възможно до колко дни и какви по-сериозни симптоми ще се появят... и кои са начините за спиране на бременността... много ви се моля помогнете ми :( Неудобно ми е да споделя това с майка си...

27.   Номер 26 СПОКО ако е било наистина само един път не си бременна!!!! За да се изпразни ще му трябват поне 3 минути вкарване и изкарване>А за да си бременна трябва спермата да влезе в теб точно 14 дни преди цикъла ти ако са по-малко от 14 дни е малко вероятно> НЕ БЪРЗАЙ ДА ПРАВИШ СЕКС ОЩЕ СИ МАЛКА

30.   Здравей те, прочетох доста коментари... и ми направи впечатление, че момичетата, които пишат са на възраст 12-15 години. Аз лично съм на 14години и имам сериозна връзка. Приятелят ми го е правил доста пъти, но откакто сме заедно е на сухо. Доста пъти сме говорели за секс и той ми е казвал всичко което ще стане. До първите 5 пъти ще боли, но не е болка за умиране, ще тече кръв, при всяко момиче е различно, но разбера се кръвта няма да е много. От моя приятелка знам, че след първия й път след като й е дошло и е текло 15 дена, което е много дълго и се разшири доста в ханша. По въпроса на колко години е най-добре, бих отговорила колкото по-късно толкова по-добре. За тези, които бързат от генеколошката ми знам, че трябва да имат поне 16. Тогава организма ще е подготвен( но както казах колкото по-късно толкова по-добре). Аз смятам, че не само годините са важни( имам в предвид днеска права 16 ще го направя с първия), а и момчето. Все пак аз не искам да се чувствам като захвърлен, употребен парцал. Според мен съм срещнала подходящото момче, но не съм готова физически и психически.
Надявам се да съм била полезна :)

31.   изчакай да станеш поне на 17 18

33.   На 14 съм. Имам си сериозен приятел. За първи път ще ми е и не знам какво да правя. Ако може да ми кажете каква е моята роля в това, какво трябва да правя аз. Срам ме е от звуците. И от това, че ще се потя.

34.   До номер 33 - сексът не е за гнусливи хора. Също така, не е и за 14-годишни. Самият факт, че всички искате съвети от непознати хора и се вслушвате в 'експертните' мнения на свои приятелки, които си съчиняват разни небивалици, показва колко сте готови психически за тая стъпка. Това че имате цикъл и полуразвити гърди, не ви прави жени, а това че момчетата имат пишки, не ги прави все още мъже. Та те дори не знаят как да ви задоволят, вие също не знаете какво искате.
Една жена започва да изпитва все по-голямо удоволствие от секса с възрастта, а е нормално да започне с него около 17-18, минимум 16. Но истината е, че на тая възраст само си мисли, че получава удоволствие, а и шанса да попадне на добър партньор е минимален, защото както казах по-горе и момчето не е наясно какво да прави.
Няма да е лошо да започнете да споделяте с майките си относно тези неща, те са минали през същия път и ви мислят само доброто. Ако ви е срам да говорите за секс, значи не сте сексуално узряли.

35.   Не бързайте за никъде! Аз съм на 19 и не ме е срам да призная, че съм девствена! Имала съм мн гаджета впрочем, но чакам подходящия

37.   35 Няма смисъл просто да чакаш подходящия. ;)

38.   Здравейте бих искала да попитам ако девствено момиче е ползвало тампон това означава ли че по-малко ще я боли когато прави секс за първи път???

39.   Здравейте! Имам запитване! На 16 съм и вече наистина изпитвам сексуални нужди, естествено-самозадоволявам се, но отвътре сякаш ми се иска и нещо повече. Имах приятел 4 месеца, с когото имах възможността да го направя, но не се чувствах готова или по-скоро не смятах, че е подходящия. Наистина притеснявам се за първият ми път, но не ме е страх от болката, а от човека с когото ще бъда. Знам че влюбването не пита, но кой вариант ще е по-добрия.. с някой по-опитен (съответно и по-голям), или с някой на моята възраст примерно,за да не се притеснявам от това, че не знам как стават работите? И дали изобщо да бързам, или да продължа с онанирането, докато не усетя, че подходящият човек и момент са дошли!?

40.   Здравейте, и аз много се притеснявах за 1 път и се чудех какво ли е. С това момче ходехме от повече от година, но аз си бях дете в началото едва навършила 15, ами той на 19... той не искаше да правим секс по самата причина, че го беше страх за мен и за това че съм малолетна. Карахме се доста и скъсахме за 2 път вече... но знаехме че това не е края. Стана без да беше планирано, но не заболя много. Той се водеше от опитните и беше внимателен с мен. Обичам го, той е човека с когото знаем че има нещо специално. Аз бях много объркана, но напълно спокойна. Нямаше кръв и болка той дори се усъмни дали не съм била с друг и го лъжа, но ми повярва. Дори за 1 път усетих удоволствие. Още сме заедно.

41.   Абе вие луди ли сте на такава възраст да правите секс????
Та вие още не сте узрели! Това, че гледате порнографски картинки и филмчета не ви прави големи! Нормално е в пубертета да ви се прави секс понеже хормоните бушуват, но не ви дава право и какви са тези глупости със сериозните приятели. Едно време не беше така, всички деца си играха навън, а сега мачкате чаршафите на нечия спалня. Вместо да имате пеперуди в корема на вас ви се прищяло да се "ебете " като ви е срам има магазинчета беги си вземи един инструмент и си го ръгай у путенцето... Направо съм потресена! До къде стигна този свят... УЖАС

43.   Уоу. Аз съм на 16, девствена, с приятел от година и половина и смятам да си го държа на сухо още толкова, че може и отгоре.
Мисля да се радвам, че тази секс-вълна ме е пропуснала толкова безсрамно.
Момичета, колежки по полова система, айде изчакайте първо да си изкарате оценките на матурите и после търсете кой да ви го ръга там и онам.
Малки сме, недоразвити, психиката ви не е готова, да не говорим за тялото ви. Стойте си на задните части и намерете момче което ще ви обича за характера, а не за това, че имате дупка в която да си ръга играчката.

44.   Аз съм на 14 а приятелят ми на 15 (почти 16) ...знаех че той е подходящия и нямаше и месец но му пуснах.. не мога да кажа че съжалявам! Малко преди това да се случи ме посъветваха 'когато се почувстваш готова, тогава.'

45.   аз в момента съм на 15 моето сефте беше когато бях на 15 и с въпросното момче бяхме заедно около един месец сега сигурно ще ме нападнете с нещо от сорта (много си малка и тн. ) но както и да е и другото което е няма точна възраст за "сефтето" когато човекът е готов го прави било то на 14 или на 24 той сам преценя, нито знам как ще ви прозвучи (или по-точно знам - долнопробно) но до тук съм имала поне 15 сексуални партньор от които само един ми е бил гадже (разбирайте този с който ми е първия път) нашите знаят за една част от тях и не бяха никак щастливи от факта че дъщеря им ходи да се е*е (извинете за думата) с всички, но избора си е мой и другото което аз за разлика от една голяма маса от момичетата знам как да се пазя и доста неща за видовете секс, предпазване, болести и прочие... мисълта ми беше, че всеки си преценя кога да го направи с кой и че голяма част от младежта не знае нищо за секса но бърза да го прави :)

47.   Здравейте. Аз съм на 17 години и съм девствена. Искам поне до 18-19 да съм така не искам да бързам толкова, защото живота е пред мен все пак. Та въпроса ми е ако по някакъв начин девствената ципа е скъсана вече когато приятеля mi проникне в мен ще има ли кръв?

48.   номер 47 тази ципа няма как ей така от нищото да се скъса евентуално ако не си си пъхала някви предмети във вагината си, и да ще има кръв при 90% че и 95% бих казал има кръв, за едно лято отворих 4 момичета и при всичките имаше кръв може малко да прокърви но ще я има :) (:

49.   Номер 48, ципа се къса при гимнастика в училище (шпагати и ко. ), а освен това доста жени имат тънка или елестична ципа, която изобщо не се къса при първия полов акт или само леко се сцепва и не тече кръв. Малцина са жените, които девтсвени са тръгнали да си пъхат предмети, не че е изключено, но при повечето не е това причината

50.   Аз съм на 14 години и нямам приятел. Но има едно момче, което ме харесва, а аз не точно (сложно е). Имам сериозен проблем! Разбрах, че на моята възраст е нормално да ти се прави секс. Искам да опитам, въпреки че съм малка и трябва да изчакам подходящия, но нещо в мен много силно крещи да го направя. А това момче от две години ме преследва, което малко или много ми харесва. Имам предвид не ми е досадно, нито противно. Получих предложение точно от въпросното момче свързано със секс. Пак повтарям, знам че съм малка! Но повечето мои приятелки са опитни, така да се изразя. Помогнете ми!!! Да се оставя ли на желанието за секс, или да изчакам подходящото момче и да навърша пълнолетие.

51.   Моля те, N50, изчакай поне до 17!
Разбирам, че на 14 сте пощурели от хормони, но се отвращавам от всички тези истории. Просто не ставай "поредната". Един ден ще имаш сериозен партньор и той ще се почувства специален, че ти е първия.
Успех!

52.   Към номер 50. Изчакай, иначе може да съжаляваш. Опитай да си намериш хоби или нещо подобно което да те занимава често за да не мислиш толкова за секс. А за приятелките ти-ако имаш впредвит, че са го правили а ти не, радвай се. А и в "подходящото момче" има нещо вярно. Защото повечето го правят с първият срещнат(така да се изразя). Не са опознали и т. н. Можеш да изчакаш до пълнолетие та дори след това защото можеш да се почустваш готова на 16, 18 или дори на 21, не се знае. Момче на 13 години

53.   5. С тампон не можеш да се отвориш :)

55.   Абе вие хора нормални ли сте? Преди да напишете коментарите си вижте какво пише. Да си пазите мъдростта за вас, тези деца и връстници се интересуват от тялото си от това как да постъпят при проблемите си. Мислите ли че така им помагате като ги пренабрегвате и обиждате. Щом пишат тук значи имат нужда от съчувствие и помощ. Когато видят някой малоумен коментар като : (Ти си на 14 пикла такава сетила ми се за секс и дъра бъра ). Така не си помагаме а се натъджаваме. Не ми се вярва и на вас "идеалните" никога да не ви се е искало да усетите ласка любов и да стигнете до акт. Наистина е рано на 12-13 да стигат до акт. Задоволяването един над друг за тази възраст е достатъчно, но не сме тук да ги съдим а да им помогнем. Подкрепям всички които имат смелостта да се интересуват. Мария

57.   Мили момичета (и момчета де ;д) не бързайте само това ще ви кажа! Много добре ви разбирам, че през пубертета ви блъскат хормони и ви се прави секс, но недейте да правите ако нямате поне 16 години! Това не е правило, нито закон просто морален критерии..лично за мен. Аз тълкувам нещата, че на 12-15 (дори 16 годишни) сте малки за секс- и то всякак психически не сте подготвени нито сте достатъчно развити физически. С една дума сте още дечица на по 7ми, 8ми клас.. Както казах разбирам че имате някакви желания, но според мен станете на 17, 18 години добре оформени, бъдещи жени. Най-малкото което е когато сте по-големи следователно вие ще привличате и по-големите батковци на по 18,19,20 години (все пак малко или много те са по-отговорни, внимателни и опитни най-вече.. не някой пикльо на 15г. после да ви разправя насам натам!!) Аз съм на 18г. и все още нямам сефте, но вече се чувствам готова и когато дойде момента ще стане.. Нито бързам нито сама ходя да си търся, защото момичета най-важно е да имате самочувствие, себеуважение и гордост! Обичайте себе си, изчакайте мъничко и ще видите като отраснете още малко колко по-готови и сигурни ще се чувствате! :)) Не искам да прозвучи надуто но си е факт, че доста момчета изявяват желание да съм с мен по един или друг начин, но аз държа сама да си харесам човека, който ще е достоен. Много е важно да имате себеуважение и от това следва, че когато израстнете още ще осъзнаете, че не всеки може и НЕ трябва да ви има! Сами ще си изберете момчето, които ще е достатъчно готин, опитен и разбран за да ви предразположи и най-вече тези интимни неща да си останат между вас! :)) Проблема с това, че сте разгонени така да го кажем, може да се реши като се самозадоволявате, но не бъркайте тук там прекалено надълбоко, стимулирането на клитора ви е достатъчно за поява на някакво удоволствие, за сега мисля че това е най-правилния избор който да вземете за себе си! Не слушайте приятелки на вашата възраст, имате си глави, замислете се за самите себе си! :)) Дано съм ви помогнала.

59.   Какви са тези неща за гордостта и себеуважението? Момичета, ако се чувствате готови окей, никой не ви спира. Разбира се на 12-13 години не е подходящо и е важно да е с "правилен" човек, a не някой срещнат по улицата. Може да изчакате да видите дали отношението на избрания човек е сериозно към вас (аз лично имам връзка от половин година, на 15 съм) и все още не съм правила нищо, но и отношението към мен е сериозно, така че не виждам проблем :)

60.   Здравейте, аз съм на 17 и си имам сериозен приятел с който се обичаме. Сега мислим скоро да започнем и сексуалния ни живот заедно, преди това той е правил секс, а аз съм още девствена. Според мен вскичко момичета по на 12/13/14 годишна възраст трябва да поизчакат малко, моля ви вие все още се развивате а мислите за секс! Представете си, че забременеете на толкова невръстна възраст? ! Просто изчакайте и малко да се развиете и психически а не само физически! :)

61.   Хорa кaквa е рaзликaтa между вaгинa и ципa? А дали сa свързани с първия път? Блaгодaря предвaрително!!!

63.   Номер 16 е напълно прав

65.   Здравейте, аз съм на 15 и си имам сериозен приятел. Заедно сме от 9 месеца и много пъти сме си говорили по тази тема. Тъй като в моята възраст е нормално да ми се прави секс да изчакаме ли подходящото време както казва приятеля ми или да го направим? :/

1-50 от 109