Споделена история от Тинейджърски

Любов или просто безрасъдство? част 1
Спомням си добре. Бях на 14. Геймърка. В началото на годината дойдоха някой нови деца. Едното от тях беше геймър като мен. Нека го наречем Д.
Отначалото всичко беше напълно нормално - бяхме си просто приятели. С Д се разбирахме перфектно, бих казала той вече стана един от "тайфата" ми в даскало. Д бе готин пич. Хладнокръвен. Имаше готино тяло и беше умен. Всички предмети му се отдаваха.
Така до средата на срока. Излизахме на центъра, но не срещи и такива, бяхме и с други приятели. Ежедневие... дойде края на първия срок и имаше сняг навсякъде. Стоях след училище, щото не ми се прибираше, а той живееше близо до училище с една друга приятелка, братовчедка му В. Стояхме на пейките в двора на даскалото и дремехме. В трябваше да си тръгне, не си спомням причината май щяха да я взимат или нещо такова.. Та останахме сами и ни доскуча. Отидохме до нас и после до тях да си оставим раниците и отидохме към мола. Отидохме на втория етаж, в гейм зоната и играхме. После надолу да си купим нещо и седнахме на конушмак.. ;д...
Той ми правеше някакви намеци а аз четох на магазините надписите и се правих, че не го разбирам. Казваше ми, че момчетата от класа ме харесват щото съм красива, богата( не съвсем, имам само 3 плазми, 2 лаптопа, таблет и д. р екстри.. ) и умна. Тогава го хванах и станах по-директна. Питах го що се опитва да си отвори парашута с мене. Той се засмя и тръгнахме към спирката да се прибираме. Бяхме в рейса и той ме попита дали мисля, че той ме харесва. Аз казах, че не знам, знаете, да отбия номера, а той продължаваше да ме пита и продължавах да отговарям с "не знам" Накрая той каза, че ме харесва, нищо не казах и отидохме пред нас да ме изпрати. После той ми каза, че ме харесва само като фр но естествено не му повярвах..
На следващият ден всичко си беше по старо му. След часовете наща тайфа дойде у нас, гледахме малко 3D на плазмата и играхме на шише. В ме накара да целуна Д, аз отказах и и се развиках " Ако не го харесвам, не го харесвам стига си се опитвала да ме събереш с него " и такъв род глупости.. Продължих да играя, тя ме накара да прегърна една друга и я прегърнах( като фр ест). После др-те ме накараха да го целуна, да го целуна и накрая го целунах. После ме накараха да станем гаджета. Станахме. И аз скъсах с него :Д...

Кажете ми ако искате втора част.
P. S. Всичко описано в историята е реално, някой спомени са ми бледи и съм спестила някой неща, но има и работи където съм ги запомнила като урока по история :Д

Коментари

1.   Изкл куха лейка, вероятно от Варна..
Ест не те харесвам дори и като фр, нищо че си 3D и с 3 плазми отзад! Др и те го усещат.
Дреми повече на пейките - в това си най-добра!

Втора част?! Благодаря, не пуша...

2.   Добре напиши и втора част, но от 1ва не разбирам какъв е проблема.