Споделена история от Тинейджърски

Не трябваше да се влюбвам,но се случи.
Аз съм момиче на 15. До скоро харесвах едно момче, но разбрах, че няма да се получи между нас. Беше ми доста трудно да го превъзмогна, но с помощ от най-добрата ми приятелка успях. С нея винаги си споделяме всичко, и така преди около 3 месеца ми беше споменала, че едно момче от училище и, че е много симпатично. След време тя ми го показа, той беше съвсем обикновено момче. Моята приятелка вече се беше влюбила в него и искаше да се вижда с него, а той всеки път когато ни видеше ни се усмихваше. Понякога с приятелката ми се караме–обикновено е за глупости ама този път се бяхме скарали по жестоко и се отделихме една от друга. Тя си дружеше с други момичета и аз също, обаче стана така, че останах сама за момент и той дойде, помота се малко покрай мен с приятели и когато си тръгваше се обърна изведнъж и в този момент ме хвана, че го гледам. Аз не знаех как да реагирам и му се усмихнах като знаех, че друг шанс няма да имам, а след това и той на мен и си тръгна. И всеки път, когато ме видеше правеше така. След време с приятелката ми се сдобрихме. Аз съм много объркана, защото знам от общи приятели, че харесва друга. Пък и не мога да забия нож в гърба на моята най-добра приятелка. И така всеки път когато затворя очи го виждам, дори го сънувам -знам че не е редно, но не знам как да постъпя. Също знам, че ще има още много момчета в живота ми, но не мога да го забравя.
Моля ви за съвет. Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Ти си много объркана тази история ме разплака, имах чувството, че съм в някои филм. Направо ме трогна! Ще ми се и аз да имам твоите мъки, но нямам!
Живей си живота-той е само един!

2.   Хайде някой няма ли да ми даде съвет?

3.   Е какъв съвет да ти дадем? Изпуснеш ли СЕГА питомното, ходи после да гониш дивото, че приятелката ти щяла да страда... Тя с него ли е сега? НЕ! Ами тогава какво чакаш?
Той може да харесва и друга, но щом ти се усмихва на тебе, значи не е безразличен, а тая другата докато се усети, а ти я изпревариш с действие, може и да сте вече гаджета.
В живота не се реализират най-добрите и желаните възможности, а най-навременните и адекватните! Имаш ли възможност, имаш ли сигнал и приемане от другата страна - ДЕЙСТВАЙ! Кой какво щял да си помисли и как щяло да го заболи... за това след 10 години никой няма да си спомня дори, а вие с него вече може да имате 2 деца. Не бъди глупава.

4.   От авторката: Всъщност се оказа, че той харесва друга с която очевидно няма шанс, но той не го знае. Впрочем приятелката ми не разбра за моя радост, защото ако и бях казала тогава щяхме да си развалим приятелството напразно.