Споделена история от Тинейджърски

Аз съм на, 14 а той на 32?
Здр., аз съм момиче на 14 и може би както разбирате харесвам едно момче по скоро мъж. Той е висок умен забавен с 2 думи чудесен направо перфектен. ще го наричам д. та д. е доста по галям и зрял от мен. преди работешв в кантората на майка ми по скоро на баща му а с майка ми са колеги. Тъй де като го видя направооо... не мога да опиша чувството. д. е 2 пъти по голям и е с една кифла абе ужас!!!! той си пада малко сваляч с него си говорим като се видим, но имам чувство че ще тръгна да го целувам винаги се спирам на го желая все повече.
Въпросът ми е как да му привлека вниманието и как да му го задържа. мерси много

Коментари

1.   Нормално е момиче на твоите години да се влюби в по-възрастен мъж (гледай „Лолита“) - въпросът е, че по-възрастният мъж няма как да се влюби в теб, ако е нормален. За него ти ще си останеш една малка Лолитка, нито жена, нито дете и никога няма да те вземе на сериозно. От собствен опит ти казвам, че едва след 20-25 г. започват зрелите мъже да те приемат на сериозно и да искат повече от секс с теб. Сега съм на 29 г. и съм в перфектната възраст, но ти на 14 г. си само заплаха за зрелия мъж и дори да те пожелае, никога няма да си го признае. След 18 г. възраст можеш да се целиш визоко. Огледай се сега сред съучениците си. Не си мисли, че щом човек обича да флиртува, той задължително иска да спи с всички жени. Ако мъжът си има сериозна приятелка, той си има и редовен секс, а и повече, ако се обичат. Какво ще прави с момиченце като теб - ще си те държи за ръчичка? Каква конкуренция можеш да бъдеш за една пораснала жена? Обичай го от разстояние и не се излагай да си въобразяваш повече.

2.   Сетих се за моята история. Бях на 17 оставаха ми 3 месеца за, да стана на 18 почнах шофиорски курс. Инстуркторът ми беше 45 годишен мъж. Но аз имам усет към добрите любовници. Правеше ми намеци от време на време, един ден отидох да решавам листовки, той беше там още не си беше тръгнал и ме накара в една от стайте в офиса да го разтрия че от отвореният прозорец по цял ден се схванал, колата нямаше климатик, а беше страшна жега. Там се започна всичко натискане целувки. Това ме изпепели, такова нещо не бях срещала. Продължихме да се виждаме 1 година, дадох му снимка от бала си за спомен, той разбра на къде бият нещата, и двамата знаехме че се виждаме заради секса. Той имаше жена и деца по-големи от мен даже, а аз приятел които обичах, но исках разнообразие. Сега се сещам за него и косата ми даже настръхва, като се сетя какво е ставало в хотелите, в къщите на приятелите му. Тези мъже са за развлечение, не за връзка. Малка си да го разбереш, но живота учи. За теб неговата приятелка е кифла, но за него тя е жената, а ти си кифлата-развлечението. Ако искаш пробвай, но после да не те боли?

3.   Бъди сериозна

4.   н1 мерси мн за бързото реагиране по темата но има неща които не са така както ти мислиш: приятелката му е на 18 скоро водихме разговор с нея (пътувахме заедно но това е др тема) та докато пътувахме разбрах колко е как да кажа тъпичка с извинение но като научих че гледа дисни ченъл и дасни джунияр купува си списание мики маус и все още ходи и звъни по звънците а след това бяга направо щях да падна за момент помислих че съм по зряла от нея в смисъл по пораснала също така тя няма представа какво да прави с живота си а аз поне знам къде искам след 12 клас и знам и къде да уча а тя...

не че искам да се съредновавам с нея а просто да кажа каква е тя.
филма лотита е готин не знам защо или пък знам но аз самата мн приличам на долорес

от авторката
(любовчийката)

5.   Подкрепям номер 1. Разбери мила, подобни връзки са безсмислени, без никакво бъдеще и накрая ТИ ще останеш наранената. Разликата от 18 години е твърде голяма, приоритетите ви са коренно различни. Разбирам те напълно, но по-добре остави нещата, каквито са.

7.   н5 не мога виждам го почти вс ден как да се откажа от него обичам го но дори го и ревнувам от гаджето му

8.   моля всички които прочетат да коментирам плссс

авторката

9.   Ай, колко позната история към номер 2. :)) Не знам.. някак много мило и сладко ми прозвуча, макар и просто за самия секс. :)) И при мен се получи така - аз бях на 19, а той на 32... Сега съм на 21, а той на 34... Виждаме се рядко, но живеем в един квартал (голям град), засичаме се често, усмивки, тук-там се спрем, за да си разменим някоя дума, чуваме се понякога по телефона, но толкова. Виждаме се 'на четири очи' по негово усмотрение, защото работният му график е изключително разпокъсан, а и е семеен, просто така се получава... :)) Аз не търся сериозна връзка с него и той го знае, затова отношенията ни в момента са идеални.

Авторке - много си млада за сериозни неща. Живей си живота, наслаждавай се на моментите и хората в него... Рано ти е за сериозни връзки и други такива. То като цяло и за секс ти е доста раничко, ама с оглед на днешното поколение - то това не пита... :)) Успех.

10.   Не му мисли, просто го целуни и.. си пусни ръката в панталоните му следващия път :)

11.   съжалявам, но дори няма да прочета останала част от историята, стигнах до там, когато каза годините- не се занимавай с него, прекалено си малка за неговата възраст.

Eva

12.   Авторке, може и да си на 14, но се държиш и изразяваш като 11-годишна!!! Вземи се в ръце и си избий от главата въпросния господин, защото той даже може да ти бъде и баща (реално погледнато-18 години разлика)! Нямам нищо против голямата разлика във връзките, но когато по-младият партньор има поне 19-20 години, иначе се получава едно огромно разминаване между тях, камо ли пък това, че е подсъдимо....

14.   а и забравих да добавя нещо веднъж когато и двамата бяхме в офиса мама на шега го попита кога ще спре да си нени гаджетата и той и каза че когато аз порасна и ще тръгне с мен
това се случи преди време на сега като се сетя направооо сякаш летя

15.   100 % не те приема като нищо повече, освен 14-годишната дъщеря на еди-кой си .. На 32 е, търси неща, които ти не можеш да му предложиш..

16.   Ако е умен не би се занимавал с теб. Иначе казано толкова възрастен човек може само да си поиграе с теб и може би да ти надуе корема.

17.   Тази история ми е позната... в горе долу същото положение съм... на 13 години съм момиче и съм влюбена в 25 годишен.... всички ме карат да се откажа от него... била съм малка за него или нищо няма да се получи между вас и така.... и аз съм объркана, но той е свободен така че се опитвам.... колкото до вас прави каквото си решиш... живота си е само твой... а и виждам 4е наистина си хлътнала по него затова не обръщай внимание като ти казват че си малка... само не му се оставяй като играчка и всичко ще е супер.... УСПЕХ

18.   мерси на вс. едно нещо ми направи силно впечатление мислите че би ме използвал позновом го от около 3 или 4 години и съм убедена че не би му минала дори такава мисъл. до номер 17 силно се надявам да се получи м/у вас и да сте щастливи плс пиши ако има развитие
номер 16 не искам и няма да правя секс с него а и знам методи за предпязване.
номер 15 възможно е но се надявам да не е така.
до н12 да има грешки но това е защото пиша от тел и обикновено вечер когато ми се спи
11 дали не искаш искаш да прочетеш остатъка или просто не можеш :)хахаха бъзик ако искаш чети

айде хора пишете имам нужда от хелп а и с гаджето му се скараха и сега е моя шанс казвайте какво да правя бъъъърррррзооо

от авторката

19.   хайде де коментирайте
сега си пиша с него кажете тема на разговор

авторката

20.   Ако момичето е твърде заслепено по този мъж, каквото и да й кажете, може да не ви послуша, колкото и благодарности да ви дава. Тя ще прави това, което и е на ума, но ако е лошото, ще страда след това.

21.   Годините са просто числа в любовта, но според мен ще е малко кофти, защото той е вече зрял и двамата мислит за съвсем различни неща. Световете ви са прекалено различни и това понякога ще води до скандали.. Според мен трябва да поговориш с него :)

22.   Ти въобще знаеш ли нещо за него (интереси, възгледи, хобита) или просто ти харесва понеже изглежда добре? Според мен ако те привлича само външно няма смисъл да го преследваш толкова - след някоя др седмица/месец ще си харесаш друг (просто си в такава възраст). Не се вманиачавай толкова и не обръщай внимание на всяка негова шега. Постепенно ще го забравиш.