Споделена история от Тинейджърски

Каква е перфектната половинка за вас?
Здравейте читатели на "spodeli". Аз съм момче на 17 години. Искам във вашите коментари да опишете "перфектната половинка" за вас.

Момичето на моите мечти има дълга кафява коса, кафяви очи, слаба фигура, добре изразени женски черти, добър характер, добре възпитана, интелигентна, забавна, усмихната и най-важното тя ме обича истински.
Лично аз не определям едно момиче по външния вид дали е за мен или не. Важно е това отвътре, но все пак повечето неща които си взимаме са с хубави цветни опаковки, но да не ме разберат грешно дамите. Вие не сте просто предмети които имаме, вие сте хората които ни карат да се усмихваме, радваме, ядосваме и т. н...
Красотата е временна, това което е отвътре остава за цял живот.
Благодаря за вниманието и с радост чакам вашите отговори :)

Коментари

1.   Перфектни хора няма, следователно според мен и перфектните половинки не съществуват.
Но ако трябва да направя някаква характеристика на човека с когото искам да бъда, то определено трябва да е свестен и умен. Под умен нямам предвид на оценки, а като начин на мислене. Бих искала да ме разбира и без думи и да ми има доверие. Трябва да е търпелив, просто не живея лесен живот и доста хора не биха могли да изтраят всичко, което ще ги сполети, когато са около мен. И бих искала първо да сме приятели, а после нещо повече, така никога няма да има толкова сериозни скандали и проблеми. Това е ключът към добрата връзка- доверие, разбирателство и приятелство.

2.   Само с една дума ще я опиша. Различна. Това за мен е перфектната половинка.
М16

3.   Ж22
за мен това е умен и забавен човек, който да ме обича и пази. да бъде винаги до мен и да не ме пренебрегва. и да е хубав разбира се.. колкото да и да е важен характерът външността не е за забравяне...

5.   Всеки си има човек, който не е перфектен.. но е неговата най-голяма слабост! И аз имам и го обичам прекалено много :)).. Караме се, ревнуваме се.. и пак сме заедно. Просто това е той. Момчето, което ме накара да се чувствам по-различно ;п Прощавал е много неща, който друг не би простил и е казвал неща, който друг никога не би ми казал.. За мен перфектна половинка не е само външния вид! Не, че се оплаквам.. и моето момче е доста красиво и има много хубави черти. И външно и вътрешно.. По-висок е, с кафява коса и очи :)

6.   За мен идеалната жена е слабичка, женствена, и умна. Стига да е умна и слабичка достатъчно е идеална за мен.

7.   Номер 6 сега, ако кажеш, че е и брионетка, която предпочита удобните обувчици пред високите токчета да знаеш ще те гоня до дупка.

8.   Аз съм точно това момиче дето описваш за външния вид хаха, а пък за характера и ума не мога да преценя сама ;д И та...
Моето перфектно момче трябва да е РАЗЛИЧЕН, НЕОБИКНОВЕН
искам да ме води на необикновени места и да не се виждаме абсолютно всеки ден, за да не си омръзнем и да има какво да си говорим, защото не харесвам този тип двойки, които само се прегръщат и целуват и не си казват нищо.

9.   Как може да си имате идеал за мъж /жена, в който да се влюбвате. Това не мога да го разбера, влюбването е емоция, трепет отвътре. Светът е пълен с такива момичета, които описа, но сърцето едва ли ще ти трепне за всички...

10.   Чаровен, не много дълга коса, висок, светла кожа, стегнато и хубаво тяло. Забавен, мил, грижовен, отговорен, обичлив, сладко луд, интелигентен, подреден-до колкото се може, решителен...

Е-12

11.   За мен лично момичето трябва да ме разбира.. Да ме обича истински и аз да изпитвам същото към нея.. Сигурно звуча като някой гей, но е така... Харесвам и красотата, но наистина при първа среща не съм я гледал, а винаги съм съдил след като се опознаем малко.

12.   Той ли? Той е готов да убие заради мен. Обича ме, показва ми го. Уважава ме, ревнува ме. Приема ме с всичките ми недостатъци. Човекът, когото описвам е момчето на живота ми и въпреки че много пъти се разделяхме и събирахме пак сме заедно и готови да извървим пътя на живота си заедно!

13.   Моята! Моята половинка си е моята половинка. Той си ми е най-хубавото нещо колкото и да НЕ е съвършен :)