Споделена история от Тинейджърски

Как да се държа с момчето,което харесвам?
Здравейте!

Защо отблъсквам момчетата, след като сме се запознали? Не искам да прозвуча надуто, но нито съм грозна, нито пък съм някоя "куха лейка". Много момчета ми пишат и имат желание да се запознаем, но излезем ли на среща всичко се проваля. В чат-безкрайни разговори, отпускам се и съм себе си, но излезем ли нищо не се получава, а след това с даденото момче прекъсваме почти всякакви връзки. Може би, защото е първа среща и се държа по-притеснено ли, не знам и аз вече, но това ми е проблем. Как да се държа, когато излизам със човек, с който сме си допаднали? Споделете някой трик, как да му завъртя главата? И моля ви без отговори от сорта на " бъди себе си", защото колкото и да се старая не ми се получава.
Благодаря предварително!
Ж15

Коментари

1.   Няма такова нещо като перфектна първа среща. Не се притеснявай, бъди открита, шегувай се, разкажи му за себе си, говори за положителни неща, не го натоварвай с проблемите си. Ако не те потърси след това значи просто не е било момчето за теб. Все пак си само на 15. Имаш много време да си намериш половинка, не го превръщай във фикс идея. Излизай с приятелки и се забавлявай, любовта ще дойде когато най - малко си я очаквала. :)

2.   Дръж се естествено, бъди себе си. :)

3.   еми първият път е нормално след това нещата се оправят.пробвай и е видиш

4.   Пиши на човека с който се разбираш, чувстваш добре и си приличаш ( харесваш ), питай го да излезете и като сте навън му обясни защо става така. Много момичета си мислят, че ще им се стори странно на мъжките, но всъщност ще ги избие и тях на откровения..

5.   Хаха, ами в случая това е самата истина, че трябва да си себе си, защото ако се преструваш той може да хареса друга ''ти'', не истинската теб. Това ли искаш? Просто бъди по-отворена, в смисъл говори смело на всички теми, закачайте се и тем подобни. Ако някой наистина те харесва ще те хареса всякаква.

6.   Еми мило например....

7.   От авторката: Благодаря на всички! А до номер 6, тук не става въпрос за мило или гадно държание и поведение. Моят проблем е, че не мога да се отпусна и да съм така, както в чат разговорите!

8.   Ами аз също имах такъв проблем когато бях на 15 и не излизах дори, но един ден се запознах с едно момче писахме си 5 месеца и след като излязох се отпуснах а и той беше доста отворен и нахакан и се получиха нещата така че може би си пишеш от 1/2 дни и после излизате... така не става пишете си повече време говорете си в скайп примерно и гледай да не е някой мухльо. Ще се справиш :).

9.   Може би има нещо в характера ти което ги дразни

10.   Нормално е в началото да се притесняваш, но недей да прекъсваш връзката си с някое момче което ти допада само защото си се притеснила. Може когато си уредиш среща с някой да му кажеш(напишеш) още в чата, че се притесняваш на първа среща и се държиш странно, така момчето ще е подготвено и ще разбере, ако говориш несвързано или нещо от сорта. Знам това защото и аз преди бях така и то не само с момчетата, но с времето се отпускаш.
Пожелавам ти късмет!

12.   Нормално е в началото да се притесняваш, но недей да прекъсваш връзката си с някое момче което ти допада само защото си се притеснила. Може когато си уредиш среща с някой да му кажеш(напишеш) още в чата, че се притесняваш на първа среща и се държиш странно, така момчето ще е подготвено и ще разбере, ако говориш несвързано или нещо от сорта. Знам това защото и аз преди бях така и то не само с момчетата, но с времето се отпускаш.
Пожелавам ти късмет!