Споделена история от Тинейджърски

Какъв подарък да й купя ?
Здравейте. На 14 май имам рожден ден, но точно на 14 с приятелката ми правим 2 месеца откакто сме заедно, и разбрах, че тя вече ми е купила 2 подаръка (1 за рд и 1 за "годишнината"). Та въпросът ми е какво да й купя? Искам да е нещо мило, което да й напомня за нас. За подаръка разполагам с около 30-40лв. Идеи...?

До редакторите: Извинявам се, ако това не е раздела, но не намерих по-подходящ и ако може да побързате, защото нямам много време. :)

Коментари

1.   Мале всеки месец ли си подарявате подараци. Ние с моя приятел ходим от 3 години и си подаряваме само на годишнините. Но според мен можеш да и подариш албум със ваши снимки или има едно много хубави пъзели със снимки и са евтини най-много до 20 лв ако се заинтересуваш ще ти пратя линк.

2.   Вие не сте добре, много рядко празнувате "годишнини" трябва да празнувате всеки ден или по добре кръгъл час. Годишнините се наричат годишнини идват от думата година и се празнуват на даден ден от годината не всеки месец.

3.   Детски ми ти работи. Като ви пусне любовта ще има "на си ти куклите, дай си ми парцалките"....!

4.   От автора:
Не ми давайте акъл, колко често и кога да и купувам подарък! Искам да ми предложите какъв подарък да й купя, но да е нещо мило и да й остане за спомен.

До №1 : Здравей, ако можеш ми дай линк-а към този сайт. :)

5.   Нещо мило? !

- фоторамка
- това с пъзела ми хареса
- букет цветя - класика
- кошница с цветя (кошничката после може да си я запази и да си я аранжира, както иска)
- възглавничка (замества баналната плюшена играчка)
- някакво сувенирче, на което е гравирано нещо от типа "Времето прекарано с теб е безценно"
- медальонче (среброто не е толкова скъпо)
- книга (ако обича да чете)
- вечеря или обяд (с букет цветя) но там ще си притеснен, защото трябва да й кажеш - поръчвай си до 40лв.

Успех!

6.   Вземи нещо сребърно - гривна за предпочитане. И пръстен може, но мисля, че ви е рано за нещо такова. Най-много да ти излезе 15 лева.
Съгласна съм и с по-горният коментар - албум с ваши снимки, фоторамка или колаж..
Примерно за колажа извади снимките, защото предполагам, че са ти в телефона или на компютъра. После направи едно табло, не много голямо, просто.. достатъчно. Налепи снимките
(на една страна, захващайки ъглите примерно ) и напиши нещо мило отдолу с маркер ( в долния десен ъгъл ) някой статус може.. ако си заинтересован пиши, ще ти намеря някой, със сигурност би и харесало.
Сещам се и за по-романтични неща, но съм сигурна, че би го сметнал за прекалено. Хайде, и да пишеш какво си измислил :)
Melinda