Споделена история от Тинейджърски

Историята на едно момиче открило това което иска
И така ето я и моята история, макар на кратко. Преди 1 година се запознах с едно момче мислех, че е всичко което сам искала. Запознахме се по Facebook. Пишехме си по цели нощи, докато не дойде момента в който да се видим, оказа се, че е по зле отколкото очаквах (не искам да звуча грубо), но въпреки това продължихме, обичах го, не не съм поредната кифла която се филмира, наистина го обичах, и в един момент разбрах, че това момче е втори братовчед на майка ми, брей това беше като гръм от ясно небе:Д Е ии накратко имахме връзка цели 7 месеца с това момче, виждахме се рядко, но накрая исках да скъсаме и той беше тотално полудял по мене, ряза си вените, плачеше ми по телефона и разбрах, че съм му първата(не в секса... а първото гадже).. забога той е на 17 аз на 13 лудост... той беше един от смотаняците знаех го.... започнах да се занимавам с едно момче от неговия клас той е много готин занимава се с музика(рапър е)... започнахме да излизаме и усещам разликата във държанието (неговото ии на предишното момче) той е страхотен... на няколко пъти ми казва че ме обича знам, че е рано за това, но вече 2 месеца сме заедно.. да знам какво бихте си помислили той е с теб заради секса... ооо не.. няколко пъти му казах ии говорихме по темата ии казах, че при никакви обстоятелства няма да правя секс на 13 години... той е ок с това каза, че разбира, че е рано ии, че не иска секс от мене.... ее с предишното момче прекъснахме всякакви контакти... всички ме питаха как си могла да бъдеш с този.. а аз отговарях, че просто сам имала полза от него (той е хакер).... че никога не сам го обичала... че съм била с други през цялото това време... за момент сама повярвах на себе си ии на тази нелепа лъжа... даа предпочитам я пред онзи смотаняк... дето не знаеше какво да прави с момиче... беше мъчение да бъда с него така или иначе не излизахме често... момчето с което съм сега наистина ме цени... ии е готин май това е което съм искала... не ви моля за съвет просто искам да видя вашите коментари и мнения.. надявам се модераторите на сайта да пуснат историята ми... и извинете за неграмотно написаната история... поздрави и се обичайте :))

Коментари

3.   Ееее, браво! Много добре си направила, овации и комплименти! А сега дай линк към темата на мама и тате да видят какви глупости ти се въртят в малката главица и да ти дръпнат кабела за нета. Пък дано започнеш да мислиш за наистина важните неща за теб на тази възраст - учене, вместо гаджета.

4.   Да наистина ужасно неграмотна си! Пише се И, а не ИИ. Няма точки, няма запетаи, няма главни букви. Какви са тези многоточия. Първо се научи да пишеш и си изживей детството, а после си хващай гаджета. На 13г си, а си неграмотна. Ето това е недопустимо!

5.   Поздравления! Наистина си открила това което искаш! :))))

Котенцето

6.   Изобщо нищо не си открила. На 13 е рано да знаеш какво искаш. Много грозно говориш за "смотаняка", когото уж си обичала. С възрастта ще ти дойде акъла.

7.   много тъпо си постъпила, по това си личи колко незряла и глупава си като лъжеш че не си харесвала момчето, кой знае как се е почувствал и то само за да се направиш на яка пред хората!!!

8.   Ох, много неща бих ти казала ама няма да ги публикуват... Затова ще бъде кратка - мн си заблудена, ''онзи смотаняк'' трябва да се радва, че се е отървал от теб.

9.   Аз на 16 бях точно такъв хакер-смотаняк като бившия ти, само дето не съм си рязал вените заради кифли. Сега на 25 с 4 гаджета зад гърба си(че и секс съм правил с тях уау) не бих казал нито, че съм хакер, нито че съм смотаняк... и изненада - освен с компютри, се занимавам и с музика (ама истинска музика, не рап "музика"). Не разбрах защо си написала историята си, явно за да се оправдаеш пред себе си, че си ходила със "смотаняк". Ама щом те кефи и смяташ за готино някакъв да ти "рапира" - евала. Всеки го кефят различни неща, някой се кефят на повърхностни простотии, други желаят да вникнат по-дълбоко в същността.

10.   ХАХАХАХАХАХА

Ти сериозно ли? И откога по дяволите има 12 годишни рапъри? Кажи му първо да си провери памперса за ако.

И за какъв секс говорите въобще в 5 клас?? Та то момчето не може да го вдигне.

Venjus

11.   аз, се радвам за теб че си открила правилния човек, човек който, те цени такава каквото си вярвай себеси.

13.   Трудно ми беше да го прочета, толкова неграмотно е написано. И да, момчето вместо да си реже вени, трябва купон да вдига, че се е отървал от недуразумение, като теб.

14.   Ама ти добре ли си , открила го била. ХАХАХАХХА
Какво става с момичетата на моята възраст, само някакви сексове мислите , гаджета не знам си ко . Бе я се стегнете гледайте да завършите поне 7 клас или училище тогава вече сте свободни парете си сексовете ходете по дискотеки и какви ли не други простотии. Излизайте с Приятели забавлявайте се ,играйте имате свобода какво повече искате. Аз не бързам да си търся приятели (гаджета) всички бързате да пораснете. Извинявай ако съм те засегнала с нещо , но сега наблягай на уроците и забавлението лято е ходи на плаж , смейте се не се правете на големи защото като пораснем ние всички ще милеем за детството! :) gs~