Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в доведения си брат
Здравейте, аз съм момиче на 16 и преди 4 години майка ми и баща ми се разведаха. След 2 години майка ми намери новата любов. Свестен човек е. Той има дъщеря на 25 и син на 20 години. Баща му много ни е разказвал за децата си. Тъй като дъщеря му е женена в Италия и там си живее, аз неможах да се запозная с нея, а доведения ми баща ни запозна (тук включвам и майка си) само със сина му. Излезнахме 3-мата (аз мама и доведения ми баща) и отидохме в едно заведение, там беше и сина му и негови приятели. Мен естествено ме беше много срам в началото, но после се отпуснах. Чувствах се добре в компанията му. Поопознахме се говорихме си общи неща. Вечерта мина добре и ние се прибрахме, а той остана в заведението. Мина се известно време, но аз непрестанно мислех за него. Една вечер доведения ми баща се прибра по-късно от колкото си идваше обичайно, но преди това беше звъннал на мама да и каже, че ще закъснее да не се притеснява и казал, че ще доведе гости вкъщи. Беше някъде към 21:00 Ч. и една кола спря пред нас. На мама приятеля си дойде, но водеше гости(както вече споменах). На гости дойде и сина му с негов приятел. Седнаха, а аз срамежливата не можех да обеля и дума в разговорите и пак се почувствах както онази вечер в заведението-отначало неловко, но после се отпуснах и тази вечер мина приятно и този път много по-добре отколкото 1-вата. Но това не е края. Една вечер просто неможех да заспя, въртях се и мислих постоянно за доведения ми брат. И на сутринта преди нащите да заминат за работа, а аз за училище им споделих, че се влюбих в доведения ми брат. Те в началото бяха шокирани, но след известно време решиха да поговорим по сериозно. И така една вечер им споделих чувствата си към ''брат си''. И ''баща ми'' ми разказа, че още след първата ни среща той е видял нещо различно в мен и му споделил, че и той ме е харесал. Един ден нашите си бяха взели отпуска и всички си бяхме вкъщи и изведнъж звънна телефона на доведения ми баща и той слезе долу, а аз бях на лаптопа и правх нещо и след няма и 2 мин. влезе някой в хола(а аз съм в другата стая и следователно само гласове мога да чуя). Познах го беше ни дошъл на гости ''брат ми''... направо сърцето щеше да ми изкочи. Постояхме в нас и изведнъж той каза :хайде да се разходим и да си поговорим (аз онемях, а си личеше че наште подкрепят това решение) и аз какво да правя преоблякох се и излезнахме, но преди това той каза, че може да се приберем чак вечерта и естественно преди да излезнем поиска разрешението на нашите да ме пуснат и те без да се замислят ме пуснаха с уговорката, той много да ме пази. Излезнахме ние и отидохме в едно заведение, поръчахме си и започна нашия разговор, а аз онемяла и същевременно щастлива от решението на моята майка, че ме е пуснала да изляза от части не слушах думите му и след минута чух : ''Много си красива''. И така малко по малко един на друг си разкрихме чувствата, разменихме си телефоните, скайповете и той ми се обаждаше. Но аз не мога просто ейтака да се спусна и да станем гаджета. Харесваме се и много кратно ми каза, че с всяка наша среща, той започвал да изпитва повече от приятелски чувства към мен. Охх много го харесвам и знам че нашите от начало бяха против, а сега каточели ни подкрепят, но незнам на къде ще отидат нещата, а същевременно ми се иска с него да бъдем заедно... Моля Ви дайте ми някакъв съвет ще ви бъда МНОГО благодарна. Надявам се моята история да не ви е оттекчила и се извинявам ако имам допуснати правописни грешки. Благодаря ви за отделеното внимание!

Коментари

1.   На мен много са ми интересн тези заплетени истории. Не ни отегчаваш.
Щом вашите поне мълчаливо са се съгласили. Давай - За Любовта граници няма.
Щеше да е много по - трудно ако той бе истинският ти брат, заради кръвосмешение, но при доведен няма такъв проблем.
Или ако вашите бяха категорично против.
А пък на обществото - То нека си гледа своят живот.

2.   Аз съм в същата ситуация, само че моите родители не са готини като твойте!

3.   Интересно... Може ли да напиша история по този сюжет? Виж, искам да кажа, че не мисля че имате бъдеще, мисля, че по-скоро това е просто увлечение... А и той нали живее другаде, тогава ще ви е по-трудно да се виждате, а връзка от разстояние лесно се разпада... Съжалявам, но това е мнението ми...

Piece ?

4.   Ами моето момиче, според мен нещата зависят от решението на вашите.
Ако те са със старо виждане за нещата, нямате шанс-ще направят всичко, за да ви спрат да сте заедно, и най-много те да се разделят накрая.
Ако обаче нямат нищо против "вас", мисля че трябва да се пробвате и да видите какво ще се получи (все пак не нарушавате нито естествените нито човешките закони).
П. С. Въпреки това съм длъжен да те предупредя, че е малко трудно да си с някой ако от самото начало сте 24/7 задно и под един покрив, всеки има нужда от малко лично пространство и известно време да свикне с присъствието на другия в живота си.

5.   Нищо не можах да разбера

6.   Това съвсем явно е писано от авторката на историята "22 години разлика"... Не мога да разбера какво цели човекът зад тези истории?

7.   Провокация цели. То който няма какво да прави, почва да си фантазира глупости.