Споделена история от Тинейджърски

Всички мъже ли мастурбират?
Искам да попитам всички ли мъже мастурбират? И защо го правят? От нужда или за да има да се фукат пред другите!?? Задавам този въпрос защото съм на една такава никфа възраст - 15 години и всичките ми приятели момчета говорят по колко пъти се самозадоволяват на ден и го казват с някаква гордост като че ли?!! Не го разбирам тфа и за кфо го праите и вие не знаете.Моля ви дайте ми някъф смислен отговор и не само тийновете а и по-гелемите и кфо като станеш на 30 и имаш и семейство пак ли лъскате или вече не е същото !

Коментари

1.   Като всички жени, нормално и..полезно!

3.   В българският език има една чудесна думичка "какво", научи се да я използваш. С това "кфо" изобщо не си интересен/а.

А относно въпроса са ти мисля, че като пораснеш достатъчно и имаш сексуални потребности, ще намериш сам/а отговора ;)

5.   Докато го вдигат блъскат ;)))

6.   Индивидуално е, ама не виждам защо твоите връстници се гордеят с това. Ако имаш партньорка по рядко ще го правиш ама едва ли изобщо. То е като естествена нужда :)

7.   Eми ти не търкаш ли ???

8.   Aвторката: моми4е съм бе хораа ако бях мом4е нямаше да питам тфа не се ли сещате (whatever) просто ви попитах тфа защото ми е интересно пак и ме е гнус как така защо офф добре разбирам най-добре да питам гаджето си за това !! :Д

9.   Всички го правят и мъжете и жените. Жилката трябва да се отпуска иначе лудваме!

10.   Ами случайно попаднах тук и едвали ще ми струва нещо да ви попитам номер 2 спомена поелезно. И аз съм на 15 и много често съм възбудена незнам какво да правя ... детствена съм и нямам намерение скоро да не съм. Няма ли някакъв начин и аз да опитам без да се отворя, с извинение. Използвам тампони и въпреки всичко много ме е страх. Незнам няма ли някакъв начин да ...

11.   E*ах ти въпроса! Аз съм момче и мастурбирам всеки ден по 20 минути, но не се хваля с това! Тези момчета, които си споделят по колко пъти на ден мастурбират и дали изобщо го правят, според мен не са нормални!

12.   Семеен мъж на52г. След 15г брак започнах да онанирам по често от колкото когато бях ерген. А след мено паузата на жена ми още повече. Почти през ден. Това е конкретно за мен.

13.   Да, всички.

Но това се се хвалиш, че го правиш е все едно да се хвалиш, че си ходил по голяма нужда.

15.   Всички го правят сигурно и чаак до 50 ама и там не слагат чертата. А момичетата не правят ли и те своите неща? Като момче едно бих казал обаче. Почва да писва да се лъска на екран, друго си е истинското прежияване.

16.   Всъщност не всички, защото някои имат морални/ религиозни задръжки. Иначе има доста ползи, но човек трябва да се пази и от рисковете, да не прекалява.

17.   Да

18.   Ти не знаеш защо го правят, те знаят. Темповете ти на информиране са толкова бързи, че ще е чудо да имаш сефте преди 22 годишна възраст. Родителите са гола вода при повечето деца...

19.   Да, включително и дядовците на 70 г и нагоре.
Ако видите мъж да влиза с телефона си в тоалетната или в банята, се гласи да прави точно това.

21.   Ние момичетата го правим повече защото при нас няма време за възстановяване и веднага след първия път можем пак и пак, така съм се зайгравала по цели нощи.

22.   Да, всеки ден.
Имам жена и 2 деца.

М30

23.   брат неграмотен си

24.   Ако не мастурбирам седмица, започвам да се будя сутрин омазан със сперма, а какво сънувам не е за разправяне. Много ми е неудобно от леля ми, с която живея да ми пере слиповете и чаршафите. Затова вечер преди лягане се изпразвам набързо в мивката на банята и после спа спокойно.

25.   Да онанирам винаги когато имам нужда. Пез ден попипвам жената и щом не ми даде си права чикоя. Иначе се възбуждам от всяка харесала ми жена. Исе разлигавя и ми лепне както при жените по време на овулацивта, от цервикалната слуз. М50г но поне пет пъти в седмицата за сега ми трябва да се празня. Било то при секс или чикия.

26.   Еми момичетата вече не дават като едно време - само това остава..
На твоите години когато бях аз се разхождаха такива к**ви по коридорите, че не можеш да си представиш. Всеки клас имаше по няколко момичета, които нямат против да ги хванеш и да ги мачкаш на воля където пожелаеш, по коридорите или дори в час, та това ти беше "сефтето" за деня.

На 15 пред мен стоеше една, която нарочно си вдигаше полата, така че да си оголи глезените. Любимото ми занимание в час беше да й събарям предметите от чина, защото всеки път когато се навеждаше й се оголваха белите гащички. A тая беше от консервативно семейство: ходи с пуловер и не дава да я барат. Все пак ме научи, но въпреки това всеки път се навеждаше, за да ми покаже гащичките си, и лъжеше даскала, че не съм аз, за да продължавам.

Днешните девойки се преструват на.. - гледат надменно и презрително, а ходят по къси поли и високи токове и си клатят дуПето като пауни, а после "не били обект" или каквото там са измислили вече.
Виж, към жените, ако аз изляза облечен като бай ви Ангел ще кажете "егати тъпия миризлив клошар", но когато вие излезете облечени като новия модЕл pleiboy не можете да имате претенции, че ще се отнасят с вас като с жена от класа.

Една такава ако съм на 15 и я видя да се разхожда в училищния коридор, няма да пусна докат не се прибере при баща си гола, но вече за тези неща палките бият, а дамите пищят, та нищо чудно, че остават на сухO.

27.   Общо взето, понеже момчетията ви все още не водят полов живот, та си мислят, че броя лъскания за ден е равен на броя полови актове за ден, които ще могат да издържат и затова го използват като повод за фукане.

Нещо като това кой колко може да изпие.

Общо взето тъпотии.

28.   Всички!

29.   Като семеен по често. От колкото когато бях ерген. Жената не ме задоволява достатъчно.

30.   Почти всеки мъж след 15-на годишна възраст има нужда да свърши по 3-4 пъти на ден. Ако има някоя жена, която иска да участва - супер. Ако няма - правим каквото можем.
Ако дълго време не свършваме, почват да ни болят топките (поне при мен е така)

31.   Пичага, бастуна се лъска до край. Това е. Аз съм на 33. Срещам се с 3 жени неангажиращо. В седмицата поне 4 пъти правя секс и въпреки това лъскам бастуна. Честно казано го лъскам, ако случайно съм си в нас и просто няма какво да правя. Като цяло съм зает и рядко мисля за такива глупости. Днес например не бях на работа. Сутринта за малко излизах да оправям нещо по колата и после цял ден стоях в нас и взех, че си набих една.

32.   Само чикиджиите. Нормалните мъже нямаме време за глупости. Освен това при често празнене се губи огромно количество енергията, която на целеустремения мъж му е необходима за по-съзидателни дейности.

35.   Всички мъже онанират. Но и всички жени масторбират. М58г