Споделена история от Тинейджърски

Странни сънища
Здравейте на всички!
Аз съм момиче на 14 години. Водя нормален живот и всичко е чудесно, но се боя, че от известно време насам ме измъчват едни сънища и, честно казано, малко почвам да се притеснявам.

Всичко започна когатобях някъде пети клас. Тогава за първи път сънувах, че следвам един елен през някаква гора. Дотук- нищо странно, съвсем нормално е да сънуваш каквото и да е. Но следващата вечер аз сънувах елена отново. И така, този елен стана нещо като мой спътник в сънищата ми. Сънувах го постоянно, не смеех да кажа на майка ми- тя е ужасно чувствителна на такива теми. Само най- добрата ми приятелка знаеше, но ме съветваше да не се притеснявам за такива "глупости".
Така аз продължавах да сънувам въпросния елен- или аз го следвах, или той мен. Така беше до някъде малко след края на шести клас- тогав сънищата ми с елена спряха. Продължавах да сънувам разни неща, но въпросното животно никакво повече не се видя.
Всичко беше наред. Но, ето че преди две седмици сънувах, че ходя по един асфалтиран път. Беше нощ и всичко беше някак замъглено. Изведнъж, аз чух нещо зад мен и се обърнах рязко. Зад мен нямаше жива душа. Обърнах се успокоена и веднага го видях- стоеше пред мен и ме гледаше. Аз понечих да отстъпя назад, но се оказа, че зад мен има стена. Еленът насочи рогата си към мен и тръгна бавно към мен. За щастие рогата му опряха в стената и не успя да ме... наръга? нямам си и представа какво искаше. Знам само, че никога в предишните ми сънища не беше толкова агресивен. Какво стана след това, не си спомням.
Това, което искам да Ви попитам е, дали това е нормално явление. Наистина се притеснявам!

Благодаря Ви много за отделеното време и извинете ме, ако има правописни грешки. Довиждане!

Коментари

2.   Какво значи ако сънуваш Елен?
Видиш ли в гората елен, очаква те нова любов.
Видиш ли го в зоологическа градина, ще имаш напразни мечти.
Видиш ли еленови рога, ще имаш достоен съперник в любовта.
Сънуваш ли, че храниш или милваш елен, ще се радваш на споделена любов.
Убиеш ли го, ще загубиш любим човек. Ял
Ядеш ли еленско месо, ще страдаш за стара любов.

3.   мила, спокойно. Разбирамче това те плаши, но поговори с майка си. Може да обсъдиш проблемите си с психолог и той ще ти помогне. преди постоянно сънувах кошмари. правехме всичко само и само да спратно ми помогна следното :баба ми ми беше донесла едно парче хляб поръсено със нещо и седеше под възглавницата ми. не помня какво имаше на него но можеш да провериш в интернет