Споделена история от Тинейджърски

Някои хора ме нарекоха курва след тази случка
След година и половина човекът, който мислех, че обичам адски много ми заяви, че вече не ме обича и иска да сме просто приятели. 3 дни след това бяхме на купон, аз се побърквах, защото той беше там, а знаех, че немога да съм с него, намерих утеха в прегръдките на друг, разговоряхме почти цяла вечер, разменихме няколко целовки, но нищо повече.

Някои хора ме нарекоха курва, след тази случка, смятате ли, че съм такава след като все още съм девствена. На 16 съм и по мое мнение ако бях курва щях да съм правила секс много отдавна.

Коментари

1.   "Някои хора ме нарекоха курва" Курва ?!? Тези които са ти го казали са много злее! Не разбирам просто защо са ти казали така !!! :Х Този те е зарязал и ти си намерила утеха в друг какво толкова ? Все пак имаш право да продължиш живота си а не да плачеш за него и да седиш сама!!!
Поздрави:
Йо..!

2.   Mила спокойно другите могат да кажат хиляди неща те първа ще чуваш неверни неща по твой адрес не се връзвай на такива нали знаеш прекален светец и богу не е драг а и не правиш нищо нередно не си с гадже няма лошо да си в прегръдките на друг а на злобните коментари не им обръщай внимание... само съвет от човек бил в твоето положение прави каквото решиш стига да чувстваш че е правилно , защото никой не може да разбере на теб какво ти е ;) а дали си курва или не никой не го грее това трябва да знаеш само ти
КЪСМЕТ И ГОРЕ ГЛАВАТАА :)

3.   "Курва" е поведение, не е само секс. Поведението ти е било курвенско.

4.   Аз пък мисля, че авторката е търсела начин да отмъсти на бившия си за причинената й болка... Права ли съм?

И аз съм си мислела да отмъщавам така, но сама за себе си реших, че е безмислено. Ако ти си се почувствала по-добре след това, какво ти пука какво ще кажат другите? Те винаги могат да кажат каквото искат и да злобеят колкото си искат...

5.   Ей, номер 3, глупости говориш!
Няма нищо лошо на нейната възраст да има трепети към ответния пол, щом така й е добре - нека го прави.
Това не ти е светът на възрастните, където има платонически закачки и чакане от страна на жената с цел предизвикване на повече интерес...
Това е било един вид като отмъщение към бившия, а може би и си получила онази нежност, която с него я е нямало, нали?

Според мен си постъпила добре (все пак не си стигнала до секс, което би било необмислено). Много по-хубаво е да излезеш да се забавляваш, отколкото едва на 16 години да страдаш без утеха, заключена у дома, и да има емовски изпълнения.

Хората, които са те нарекли така, може би имат по-изявено чувство за морал, може би не са попадали в ситуация като твоята. Сред нас, тийнейджърите, обаче много вероятно е коментарите им да са били предизвикани от завист, ако си хубаво и харесвано момиче. : ))

Горе главата и недей да отиваш много надалеч в сексуалните изпълнения още от първия път, тъй като вероятно има хора, които работят върху това, да ти съсипят репутацията (което е доста коварно и опасно за теб).

Успех и се пази! Животът е пред теб!
--- Синтия.

6.   Номер 3-тъпооооо!Подкрепям 1 и 2

7.   Hомер 3 много си прав

8.   3 и 7 сте много зле. Наистина курвенско поведение има, но момичето е било зарязано и с нищо не е било обвързано с предишния си приятел, така че е абсолютно нормално да контактува с друг човек.Не е задължително да реве постоянно, че някакъв тинеиджър, който незнае какво изка я е изоставил.Егати тесногръдите хора има!!
Мъж съм, обаче няма как да Ви подкрепя.Просто не сте прави.

Ей авторката! Явно си свестно момиче.Остани си такава и не обръщай внимание на обидите на хора като тези тук, които те обиждат.Не се превръщай в такава каквато те наричат(курва) ограничените мърморковци и някога ще бъдеш подобаващо оценена от правилния човек.Успех във всичко ти желая малката!!!!

9.   Номер 8, 3 съм. Написах това крайно мнение, заради това:

"3 дни след това бяхме на купон, аз се побърквах, защото той беше там, а знаех, че немога да съм с него".

Как ти изглежда, когато някой още изпитва чувства към някого и страда, да се "утешава" в прегръдките на друг, и да го целува?

10.   Спокойно определено не си курва. Не се чуствай виновна и да не ти пука какво мислат или казват другите . Успех мацко : )

11.   До 3 Ами изглежда ми тъпо да настина. Явно преценката ми не е особено обективна в този случай.

12.   Номер 3 .. ти си тъп ама мноооогооо тъп!
Мацката,аз какви неща съм чула за себе си и ми е се тая,ти пък щото са ти казала "курва" .. усмихни се и си свиркай,остай ги тия глупаци!
Ивето :)

13.   Според мен това не е изневяра! Просто си намерила утеха с друг...остави хората да говорят каквото си искат и да не ти пука...нали знаеш.."Хорското мнение след моето погребение!" не хората решават каква си, а самата ти! Успех занапред и да не ти пука за мнението на хората! ;]

14.   3 съм.

Вярно е, че не бива да се робува на чуждото мнение, но и пълното му пренебрегване ен е правилно. Защото хората определят отношението и поведението си към някой, по впечатлението, който той е създал. На момичето едва ли ще му е приятно, ако чуе от устата на хора, които даже не са присъствали на въпросния купон, че е курва - защото мълвата се е разнесла. Аз не казвам, че е такава. Казвам, че постъпката й е курвенска и трябва да преценява в перспектива поведението си, ако иска да запази името си чисто. Защото, тръгне ли слух, върви доказвай, че нямаш сестра.... Дано не се налага да доказва това пред момче, в което е влюбена.

15.   Ти не си курваа!! Зарязали са те и си намерила утеха при друг? Какво толкова?

16.   Ходили сте година и половина, и си девствена????? Можеш и сама да се досетиш защо те е зарязал пича...

17.   Mмм 16, може би момичето не се чувста готова , з да бъде интимна с някой. Това не значи, че момчето я е зарязало заради тва. А доколкото тва че те наричат кур*а да не ти пука ти не си виновна след като си била с друго момче с бившия ти вече не сте имали нищо общо! Горе главата и продължавай напред!

18.   Не си курва. Дори си много стабилно момиче, щом не пускаш на всеки. Иначе най вероятно гаджето ти те е зарязало защото за толкова време не си му пуснала..... Той е задник. Не мисли за него.

Иначе не искам да се заяждам, но внимавай с правописа.
Вие целУвате ли се или се целОвате??? :D
Пише се целУвка.

19.   Авторката до №16, аз толкова много пъти съм искала да го направим и съм му казвала че съм напълно готова за това, но той така и не искаше, твърдеше че съм малка че не искал да ме нарани, така че не ме е зарязал заради това. Но това вече е минало сега съм с друг а бившето ми ходи подир гъза и ми говори колко ме обичал

20.   Дори примерно аз да искам да скъсам с теб и после да видя че се целуваш с друг мисля че всеки който има сърце и душа ще му е гадно все пак...

21.   Номер 3 е прав в изказването си, че под" курва" е по-правилно да се смята начин да поведение, отколкото това с кого и колко често правиш секс. Колкото до поста на авторката - глупава постъпка, но напълно естествена за тийнейджър.