Споделена история от Тинейджърски

Моите безсмислени чувства
Здравейте реших да се допитам до някои относно моите проблеми и ето така стигнах дотук. Моят проблем е че се чувствам някак си самотен. На 15 години съм и не знам дали е нормално. Имам доста приятели хора с които да се събирам но въпреки това се чувствам самотен. Вечер като се прибера си мисля че просто не се вписвам в нищо. Дори не съм мислил и не знам какво точно искам да правя с живота си. Чувствам се все едно няма смисъл от нищо че съм на този свят без причина просто ей така защото майка ми е искала дете. Не знам моля ви се помогнете. Как да преодолея всичко това.

Коментари

1.   Ей момче на 15 сега ти е времето да си живееш живота, да се забавляваш и да изпитваш нови и нови емоции.. а ти какво седиш и се чувстваш самотен и защо? Кое те прави самотен? Повечето на 15 са самотни, защото нямат приятели а ти имаш и видима причина дори ти сам не намираш за начина по който се чувстваш.
Я се стегни излизай навънка и го махай този интернет, навън е сто пъти по-забавно. Няма за какво наистина ти казвам дори и да не те познавам НЯМА ЗА КАКВО да се чувстваш така.
Живей си живота.

4.   И аз съм бил така, но само едно ще ти кажа: не си пропилявай тези години, излизай с приятели повече, лудей, прави си кефа, тренирай нещо!