Споделена история от Тинейджърски

Тази любов
Извинете, ама не знаех в коя категория да сложа темата! :)) Въпросът ми е : възможна ли е любовта между хора с различен начин на живот, той е от голям град, аз съм от малък, той получава всичко ( не че аз не получавам от родителите си това което искам, но той получава неща които не всеки може да си ги позволи). Всеки ден може да идва от София до общото ни село което е на 400 км от София. Той може да има всяко момиче, което иска... Разиграва всички момичета, това го прави женчо, но аз пак го харесвам, не мога да спра да мисля за него.. От както бяхме се събрали в обща компания и той се държа с мен, все едно се познаваме от години. Приятелките ме предупредиха, че прави така с всички момичета, но аз си мислих, че е различен. На другият ден се правеше, че нищо не е било, ама ме гледа с различно от другите, та въпросът ми е, той е на 15 дали след година ще му дойде акъла;дд и ще мисли различно и ще гледа само едно момиче? Вие как мислите? :)) Благодаря ви, предварително!

Коментари

1.   Ще му дойде друг акъл, не се притеснявай. В момента е неопитен и не знае коя го обича, всеки иска да обича този човек който го обича. Стреми се да му дадеш стимул. Мъжът е мъж когато се влюби и усети нежността на жената. Стимула за него, трябва да си ти. А за да се случи, да спре да мисли за други, да се занимава с други и да създаде специално поведение само за теб. Така че да се проличат чувствата му, се налага да общуваш с него и да излизаш с него. Откровено знай едно - виртуалният свят, интернет, е голяма работа, но не може да замени усещането което има реалния досег, физическите неща. Например една прегръдка, едно докосване. Така че, да, първо общувай, покажи му че ти пука, че не си безразлична. Сега е модерно момичетата да сте студени и безразлични, но вярвай, това отблъсква ( а някой мислят че безразличието предизвиква интерес, но така е само до време, после става отблъскващо ) И след общуването, идва времето за определяне на срещи. Това е.

- silenter -