Споделена история от Тинейджърски

Той ми съсипва живота. Моля Ви, помогнете ми!
Здравейте, аз съм момиче в 10-ти клас. Предупреждавам, че историята е малко дълга, но моля Ви, трябва ми съвет. В момента плача.. не зная къде се намирам.. страхувам се.. Харесвах го от около 1 година, тоест от 9-ти клас, когато той дойде в нашия клас. Аз съм си в това училище още от 8-ми. Когато той дойде, почти веднага го харесах и не знам защо.. не беше нито толкова хубав, не беше и умен. Привлече ме с нещо, а и още не знаех какъв боклук е. По принцип класа ми никак не харесва мен и едни мои приятелки... още от 8-ми клас, защото сме по-различни. Защото сме себе си. Забавляваме се заедно, правим си кефа, стараейки се да не пречим на другите по никакъв начин, но те просто се дразнят от присъствието ни, от това, че сме си заедно винаги. Както и да е.. та още от миналата година той много не общуваше с мен и две от приятелките ми, просто защото класа го деляха. Много страдах.. макар че виждах, че често ми хвърля погледи. Само веднъж се опита да ме заговори, но не стана разговора, бяхме в час и така.. приятелките ми също ми казваха, че ме зяпа. Аз мислех, че само си въобразявам и че просто нямам шанс. Дори си признавам, че си рязах ръката няколко пъти, с което не се гордея и осъзнавам, че беше много тъпа постъпка. Но просто ми беше писнало от несподелена любов, защото и преди бях страдала 4 години и половина за друго момче. Реших да се опитам да забравя съученика ми, но не можех.. виждах го всеки ден.. а и подсъзнателно таях някаква малка надежда. Веднъж, зимата беше някъде, се ровех из фейсбук, където го видях тагнат на една снимка с някакви, с които излизах преди време. Дойде ми идея - да се опитам да се сдружа отново с тези, с които беше на снимката и така да се сближа с него. Просто много го исках това момче. Реших да опитам лятото, защото тогава те по принцип най-много излизаха и знаех къде. Наближаваше лятото, той все още виждах, че ме зяпа, приятелките ми също, което още повече ме окуражаваше да се опитам. Дойде лятото, нещата не станаха така.. той не дружеше особено с тези, нито пък аз се сдружих с тях. Него го виждах, поздравявах го, пишехме си по фб, даже веднъж той беше с приятелите си и ме викна при тях да си говорим. Заминах към 26-ти август на море в Гърция, още на първата вечер живота ми се срина, разбрах, че имало голям шанс да учи от тази година в спортно училище.. щял и скоро да си тръгва, ако ще учи там. Плаках цяла нощ, защото мислех, че имам шанс с него, а той си тръгва.. така неочаквано. Реших да му разкрия чувствата си по фейсбук, тъй като бях далеч, а като се приберех можеше вече да е късно. На последната вечер от почивката ми /хаха, егати почивката, постоянно плачех и не исках да се храня/ чак го хванах на линия и веднага му писах. Бях предварително помислила какво ще му кажа, първо общи неща, как е, какво прави, после го питах за другото училище, каза, че наистина може да заминава, тогава му казах, че ще ми липсва.. и после чак му казах, че съм си го харесала. Отговора му ме шокира - ЗНАЕЛ ОТДАВНА? !!! Питах го от къде, той каза от едни негови приятели, които веднага се сетих, че знаят от едни мои „приятели“, на които бях споделила /не от училище/. Каза, че нямало да се получи, че знаел, че ми е много гадно в момента, че и той някога така е бил... и така. Абе, с една дума - ОТРЯЗА МЕ. Чувствах се много зле, на другия ден се прибрах, говорих веднага с най-добрата ми приятелка, тя постоянно беше до мен, ядосвахме се защо тогава ми е правил разни намеци - та постоянно гледане, усмихваше ми се, поздравяваше ме, даже дочувах да говори за мен... и после това? Толкова ли му е кеф да си играе с чувствата? Защо нищо не е направил като е знаел, а е виждал, че тая надежди?? ! Защо просто не ми го каза веднага, а ме лъга? Две седмици по-късно той ми писа вечерта. Пита ме „тука ли си“, аз му казах „да“, после ми написа, че искал да ми предложи нещо, което не бил сигурен, че ще искам, питах го какво иска, той започна да ми разправя, че много съм го привличала, че съм била супер секси и много искал да му направя една свирка. МОЛЯ? !!! Питах го дали случайно не е пиян, той каза, че е пил малко, 2-3 бири... аз му казах да не си мисли, че като преди съм го харесвала сега затова веднага ще му скоча в леглото. Няма да стане. Той ми каза, че съм му се големеела, а той говорел сериозно и това ми обяснява сума ти време. Аз му казах, че не мога да му се доверя просто.. започна пак да ми обяснява, че е сериозен, че много го искал.. накрая му казах, че ще си помисля и свърши чата. Не знаех какво да си мисля. От една страна, бях съгласна, защото много го харесвах, от почти година, много ме привличаше.. просто исках да съм по някакъв начин с него. Но от друга - ами, ако той се гавреше с мен? А после, ако разправя? Не бях чак толкова глупава, че веднага да му вържа. Следващата седмица пак ми писа - вече пиян до козирката, личеше си, не можеше да пише. Пак същите неща - много искал секс от мен, много съм го привличала, аз хиляди пъти му казах да ходи да си легне, че е много пиян. Не се отказваше обаче. Аз му казах, че ако има нещо да ми казва - да дойде да ми го каже в училище, трезв. Не го направи. Аз го исках изключително много, но просто нямаше да ходя сама да му се предлагам. Писа ми трети път след почти месец. Отново беше доста пийнал. Пак почна същите неща, аз му казвах да дойде и да ми ги каже лице в лице щом толкова иска. Каза, че ме искал от една година, предлагаше ми да го правим на една екскурзия, която вече мина, предлагаше ми да ходя в тях и такива. Казах му, че ако е на екскурзията, всички биха разбрали. В третия чат на шега го попитах колко му е голям със сума ти смеещи се човечета, та да се усети, че е бъзик, но явно не се усети. И ето ми грешката: Просто не се сдържах, много ме привличаше това момче и се съгласих да му кажа какво харесвам в секса. Не съм му казала някакви много брутални неща, като например какво ще му правя или нещо подобно. Пратих му няколко еротични gif-чета. После искаше да съм му правела орална любов в тоалетната, аз му казах, че няма да стане. А и всички ще ни видят и така.. после ми пита къде тогава съм щяла да му правя, аз се усетих и му казах за пореден път, че ако има нещо да ми каже, идва и ми го казва лице в лице. Не го направи. Имаше и четвърти чат. Първо един негов приятел ми писа, че онзи моя му казвал, че ще ходиме в някакъв близък град с още мои приятелки, което хич не е истина.. след това му писах на „моя“ какви глупости е дрънкал, започна отначало да се заяжда, но после се успокои и пак почна да ми пише глупостите. Написа ми „много искам да те лижа“, аз се нервирах и му написах „ами хайде, направи го... да те видиме“. После той се ядоса, защото усети, че не му казвам наистина да го направи и започна да обсъжда един мой статус, каза, че съм била много долна „ковра“, да съм си признаела, че съм искала да го правя с някой, аз му казах, че и да искам, не го искам с всеки, той каза „да, бе, да, знаеме те“, аз му казах „точно ти ли“, той ми каза да съм погледнела хубаво горните чатове, дрън-дрън, после ми каза, че си бил правил гавра с мен, не знам си какво още, после започнахме да се обиждаме, казах му да не е много сигурен, че съм му говорела сериозно, че може и аз да съм си правела гавра, намеквах му, че е един глупак, накрая той приключи чата, казвайки, че ако още си пишем щял само да ме хули и не знам си какво, а по принцип не му било приятно. Много ми беше гадно след това. А и нали ви споменах за една екскурзия? Четвъртия чат беше 1 седмица преди нея и онзи и там ми направи някакъв намек, гледаше ме, пита ме по едно време дали съм сама в стаята и така. Нищо не стана там. И ЕТО ВЕЧЕ СЪЩИНСКИЯ ПРОБЛЕМ. Днес. Последен час имахме, някой ми беше наплюл стола, а преди това някой го беше намокрил и имаше локвичка даже. Нервирах се и си го смених, оставих го настрани, госпожата пита какъв е тоя стол, аз казах, че не мога да седя на него, защото е мокър, а онзи се обади отзад „ами, госпожо, може би тя се е напишкала.. “, аз избухнах и му казах да трае. Ето това явно го нервира и отвово показа третия чат на приятелите си, където аз му бях пращала гиф-четата и му бях писала малко от нещата, които харесвам в секса. Дочухме ги с едни приятелки как четат и цитират чата. Някои нежелани хора чуха също. Чух как говорят лоши неща за мен. ОТКАЧИХ! Знаех, че показва чатовете на приятелите си, но днес прекали. Най-лошото е, че още може да ме разнася.. да разберат и други. Само да спомена, че вече се бях отказала от него, видях го, че е боклук заради тези чатове точно. Да не казвам и колко хора преди това ме предупредиха, че е голям боклук, но аз не вярвах да е чак такъв, много го харесвах, много.. Все пак не бих се съгласила с всеки да си пиша такива неща, просто него наистина го исках. Изкара ме курва.. страхувам се да не разбере едно друго момче от друг клас, което сега съм си харесала, той мен също, още няма нищо между нас, но се страхувам онзи боклук да не ми провали шанса.. Поне другото момче не изглежда такъв, а напротив - хем е наистина симпатичен, умен е, от всички чувам такива отзиви за него. Измислила съм, ако този боклук и утре продължава да прави така, отивам в коридора и пред всички ще му олепя един шамар, ще го сритам между краката, ще му кажа, че е един безсрамник и нещастник, че се подиграва с чувствата на момичетата, въобще нещо ще го нахуля и ще си тръгна. Не мога така просто... курва съм била, защото го харесвах и режех толкова по-свестни момчета от него... просто защото исках САМО И ЕДИНСТВЕНО НЕГО? !! Господ ми е свидетел как страдах и плачех за него, гледайки го да се закача с други момичета, Господ ми е свидетел как се нарязах, Господ ми е свидетел, че отхвърлих момчета, които повече биха ме ценили.. заради него. Кажете ми, хора, според вас - кой е повече за осъждане - момиче, което е влюбено в едно момче от доста време, че чак е оглупяло от любов и е готово на всичко за любимия си, дори и само за миг да е с него.. или някакъв си, който разбира, че дадено момиче го харесва и решава да си прави гавра? Просто не знам какво да правя, не искам да разнася такива глупости за мен. Да, осъзнавам, че постъпих глупаво. Най-добрата ми приятелка е до мен, разбира се.. но просто не мога да се справя и се обръщам тук.. Не мисля, че съм курва, тъй като при живота ми съм спала само с 1 момче, той не е някакъв боклук.. най-нормално момче е, не съм никога чула така да говори за момичетата, с които е спал. Но доста загазих сега.. съжалявам, ако някъде съм допуснала грешки при писането, но просто съм малко неадекватна сега.

Коментари

1.   Мила спокойно,нищо страшно под небосклона.Аз съм жена на 30 и ще ти кажа веднага за какво става въпрос
Тоя парцал за който пишеш е искал да прави секс с теб-само и единствено това,никога не те е ценял като личност.След като си го отрязала толкова пъти/за което получаваш мойте адмирации/ е решил че ще те обижда и това отново го прави с цел-да се пречупиш.Айде не му прави този кеф на този боклук.Най-доброто оръжие което можеш да използваш е безразличие и непукизъм към ситуацията.Нито те е имал,нито ще те има!!!Данък обществено мнение не плащаш,даже и на този,който си харесала сега....Ако той изпитва същото към теб като човек и личност,никога няма да се върже на бъртвежите на един боклук и тайфата с него.Дръж си на позициите мила и никога не отстъпвай от тях,успех

3.   До 1 - Ами така е, засега съм безразлична към това, правя се, че нищо няма. Днес значително по-малко ги чувах да подметнат нещо, но лошото е, че май са казали на онова момче от другия клас, с което имах шанс.. не е сигурно де, но има голяма вероятност. По принцип аз нямах нищо против и само да спя с него, защото доколкото го опознах, ако имахме връзка, може би никак нямаше да се разбираме. Но проблема е друг - просто не мога да вържа на момче, което не знае как да си поиска. Права си, че не ме е ценял като личност, то си и пролича по това точно как ми искаше секс, какви думи използваше. Даже му бях казала 3 пъти, че никое момиче няма да му върже, ако й пише пиян по нощите, че иска секс от нея. Да, той страшно много ме привличаше, но просто се усетих, че може така да направи и се стараех колкото се може повече да си меря думите, но 3-тия път много се изпуснах.. за което много съжалявам сега. Ако не му бях писала тези неща 3-тия път, той сега и да ме обиждаше нямаше да има какво да показва - а и даже да се опиташе - какво щеше да покаже? Как му се подигравам първия и втория път ли? И как го режа? Не знам как съм могла да харесвам такъв боклук.. просто не знам с какво ме е заблудил, не знам.. Благодаря за отзива :))!
- Авторката

4.   момиче, този е пълен нещастник и изобщо не си струва да страдаш за него! вече и сама си го разбрала, остава да излезеш с достойнство от ситуацията. не се обвинявай и не съжалявай, и без това нищо не можеш да промениш. всички сме се влюбвали и сме си падали по неподходящите. това е лошо само ако ти му позволиш да има власт над теб.
добре е, че всъщност не си спала с него. това, че си му пратила картинки, не е нищо. винаги можеш да кажеш, че си се бъзикала, че си искала да си правиш майтап, за да видиш дали ще клъвне. можеш да кажеш, че те е преследвал, че е бил лапнал по теб, а ти си го рязала.
дръж се на положение и не му се давай. болкуци има много, с времето ще се научиш по-лесно да ги разпознаваш.
Ж42

5.   Само като чух, че се кани да ходи в спортно у-ще ми стана ясно. С такива хора не се занимавай, нито ще могат да те издържат(0... 1% шанс да стане звезда) за в бъдеще. Една топка, умения, 0 интелект, 100% няма да си намери свястна работа. Намери си свястно момче, тоя "пръч" се е подиграл с чувствата ти, съгласен съм с 1 иска те за една вечер и после... е сешташ се. Като няма мозъчни клетки не мисли, приравнява се с животните. Всички такива спортяги се интересуват от топки(не че си нямат и други 2 :) ) и онова между краката им. Имам приятели от спортни училища- не е за вярване, половината не мога да вържат смислени изречение, какво можеш да очакваш.
Продължавай напред и знай че нищо не е чак толкова страшно, изглеждаш свястно момиче, ще си намериш момче(мъж) които да те обикне истински. Просто изчакай още малко :) Бъди себе си, за да може и любовта да е истинска с теб и изобщо не се влияй от хорското мнение.
М16
lovercheto

6.   Ами сега ще те бъзикат съучениците ти до завършването сигурно, ама сама си си го направила. Не е трябвало да му пишеш повече в секундата, в която си е поискал като от някоя беззъба курва. Тегли му майната ебаси галфона. Не се разстройвай и не мисли, че е края на света, отиди си утре със високо вдигната глава и се пробвай с другото момче без да се тровиш с тоя шибаняк(да ме извиняват модераторите, ама тоя си го заслужава).
S. A. D.

7.   Прави сте, пълен нещастник си е. Трети ден е, откакто знаят за чата. Но той им е показал само третия, и то частта с гифчетата другите писания за секс. То да не би да покаже първия и втория чат, където го режа? Или пък четвъртия, където го обиждах? Да не казвам за този, където му писах, че го харесвам, и след това веднага излиза онзи чат, в който той ми се прелагаше.. Осъзнавам, че трябваше ВЕДНАГА да го отрежа най-брутално, но не знаех, че е ЧАК такъв боклук.. по принцип нямах против и просто да спя с него, без връзка, но той даже и не можеше да си поиска. Е, няма да стане така. Вчера и днес имаше по-малко подмятания.. накрая на последния час днес много ме вбесиха: Един от приятелите му викна, че аз съм била лудо влюбена в боклука, няколко пъти, за да му обърне госпожата внимание, накрая казах с много силен глас "Точно в тоя никога!! ", боклука тръгна да ме заплашва "аа, ама ще покажа чатовете", а аз "ми покажи ги, бе, не ме интересува" и го напсувах... Той действително вече няма какво да покаже. Какво, показа няколко еротични гифчета на всички.. Той обаче май си мисли, че още съм влюбена в него. Даже нарочно се занимаваше с едно момиче от класа днес, за да ме дразни. То си личеше, че е нарочно, защото аз и една приятелка почти цял ден говорехме за дени други момчета, нарочно, за да разбере, че не го искам. А за другото момче - най-лошото е, че с него още не се познаваме лично, а този нещастник му е наговорил вече глупости за мен. Сега ще се запитате как тогава знам, че и той ме е харесвал, как разбрах и че са го надумали срещу мен. Ами сега първо ще обясня как разбрах, че ме харесва. Бяхме неговия, моя и още 1 клас на екскурзията, спомената в историята. Това момче е от тази година в нашето училище, даже не го бяхме забележили в училището, мислехме, че просто учителите са го взели, защото е рода на някой от тях, например. Виждах обаче, че зяпа към нас, но си помислих, че си въобразявам. Е, вечерта като се напиха почти всички чухме тропане на стаята, в която бях аз, най-добрата ми приятелка и още две наши приятелки. Влязоха поне 30 човека, а отвън имаше още хора, стаята беше малка. Той излезе най-отпред, седна до мен, заговори ни учтиво "Здравейте, момичета, как сте? ", после другите се развикаха "Кажи й, бе, кажи й", ние се чудиме какво става, а той се засрами и избяга, после всички ми казаха, че ме харесал, но го било срам да не го отрежа. Другите дни в училището постоянно ме зяпаше, обръщаше се след мен, и приятелките ми го забелязваха. Аз също започнах да го харесвам. НО.... След историята в сряда, последния час... вече не така. В четвъртък забелязах, че още първите часове пикльовците бяха при него, а аз минах покрай тях, за да видя приятелките ми.. и явно са му казали тогава, оттогава забелязвам, че не ме гледа вече.. така разбрах, че са го наговорили, а той като не ме познава.. какво да помисли, те може да се каже, че са му приятели или поне общуват с него. Знаете ли как ме е яд сега? Само като се сетя, че по-миналата седмица в петък, междучасието преди последния час, почти всички от моя и неговия клас бяхме в коридора, част от едни дург клас също, аз се лигавех с приятелките ми, смеехме се, с него се зяпахме, даже той си подхвърляше едни карти, меткаше ги на земята, после си ги събираше, по едно време точно към мен почна да ги метка.. също така и миналата седмица пак в петък - бях си забравила чантата във физкултурния, който е извън училището, на бегом отидох да си я взема, а той си спомням как го забележих да ме зяпа, докато бързах, щях да го отнеса :D, после приятелката ми каза, че той се обърнал след мен, за да ме види, докато съм излизала.. въобще всякакви такива.. Приятелките ми само ме бъзикаха за него, казваха, че ще сме много сладки.. Ама не, чудовището грозно провали всичко.. И да, замисляла съм се да кажа, че всичко е било бъзик, отначало наистина беше, макар че онзи не разбра шегата... искам просто да го видя да страда, ама много да страда.. а за онова другото момче просто нямам представа как да докажа, че не съм такава.. не ми се иска да ходя да го гоня, да му се моля... просто се нервирам, защото според всички нещастника си е казал, че щом него го режа, друг няма да имам... и работи по въпроса.. Просто преди колкото го харесвах, сега толкова съм му и бясна..
- Авторката

8.   Няма да ти съсипе живота естествено. Не го удряй, нито му показвай, че това те засяга по някакъв начин, за да не му доставиш по-голямо удоволствие да ти се подиграва. Чудя се как пишете такива неща, които всеки може да ги прочете?

9.   дали е глупост или наивност дали пък двете не са тъй тясно свързани е не знам едно е обаче че си проявила и двете 10 клас са си 10 години възпитание къде към себе си къде към останалите докато човек не се научи да прави разлика между дори прекалено явните неща и само чутото ще е достатъчно да роди в съзнанието нереално ситуация

10.   номер 4 съм. е, споко, авторке, няма да ти съсипе живота, просто ще ти отрови нервите за известно време.
ако много те дразни, що ти пък не покажеш на съучениците ви другите части от чата, в които го режеш и обиждаш? или поне го заплаши с това. може да има ефект.
а в крайна сметка всяко чудо за 3 дни. на съучениците ви ще им омръзне и ще почнат да говорят за друго. а за другото момче изчакай да се уталожат нещата, засега игнорирай нещастника или го нападни ти, както прецениш:-)
успех:-)
Ж42

11.   Така, да помислим малко по-задълбочено.
Въпросното момче явно или е пълен нещастник или някое друго момиче му е разбило сърцето преди това и за това си го изкарва на теб. При всички случаи такова поведение не може да бъде оправдано. С една дума правилно си се отказала от него.

Тук обаче идва и твоята грешка. А именно това, че си позволила тези лични разговори да се водят през чата, а не лично. Мислиш ли, че ако този разговор беше очи в очи с него, той щеше да има смелост да поиска свирка от теб или да те обижда така директно? И второ след като си видяла, че иска само секс от теб, защо въобще си продължила да контактуваш с него?
Винаги съм казвал, че Фейсбук вреди на отношенията на хората и това го доказва за пореден път. Щом харесваш някой или му го казваш директно в подходящ момент или се отказваш от него.

В крайна сметка каквото станало - станало. Не можеш да върнеш времето назад, но не повтаряй тази грешка повече. Най-добре не падай на неговото ниво, не се заяждай с него пред всички и не му удряй шамари. Така само ще продължат да те обсъждат и обиждат. А и сама каза, че харесваш друг. Не искаш той да разбере за тези неприятни моменти, нали? Давай смело напред и просто игнорирай както него, така и всеки който те обижда.

12.   До 8 и 9 - Не се стигна до боеве. Той показа чатовете в сряда, а четвъртък и петък почти нищо не подметнаха. Сигурна съм, че момчето от другия клас знае, разказали са му най-вероятно още първите часове в четвъртък. А в петък да не казвам какво стана. Нали на екскурзията един от класа на другото момче измисли гаден прякор на най-добрата ми приятелка. Ами боклука и неговите двама приятели обсъждаха почти през всичките часове това. Много рядко казваха нещо за мене, но все пак го правеха, накрая аз и приятелката ми започнахме да се дразниме, подхвърляхме нещо и ние, както тях - уж си говориме само, но на по-висок глас, тя нарочно на по-висок глас говореше за други момчета, с които си пиша, за да се дразни този. И се получаваше. Даже един глупак от класа ми знае, че едно друго момче /от друго училище/ ме харесва и го подхвърли точно на време - в междучасието в стаята се извика „/Моето име/, /името на момчето/ те харесва“, онзи нещастник чу, разбрах, защото чух да му повтаря името и каза нещо за него. Това ми е целта - да разбере, че не го искам, защото той още си мисли, че съм влюбена в него :D :D :D. Даже като чу, че подхвърляме нещо обидно за него нарочно гушна една от класа ТОЧНО пред мене, за да се дразня.. ми не, не се подразних :D. 10, да, доста ме дразни пикльото.. няма да показвам другите чатове, може само да ги цитирам, както вече направихме с една приятелка, както и ще почна да го иронизирам, ако отново ме заплаши с тях, както в петък. Той няма нищо друго срещу мен вече. По принцип четвъртък и петък се стараех колкото се може повече да го игнорирам, но чат-пат си го просеше. А за другото момче - да, решила съм да изчакам. Ако действително е разбрал за тъпите чатове, или ми се е един вид разсърдил временно.. или завинаги, надявам се да е първото де, но само времето ще покаже..
До 11 - Е, знам, не трябваше да му пиша тези неща, но какво да се прави.. грешка беше, но пък е станало и няма връщане назад. Нямам намерение да го бия, но не мога и напълно да му мълча.
И майка ми знае донякъде за тази история, поред нея, както и най-добрата ми приятелка той прави всичко това от ревност.. просто защото не съм му пуснала и сега е решил, че щом не съм била с него, и с друг няма да съм. Благодаря на всички за отзивите!
- Авторката

13.   Здравейте! Историята се доразви малко и се оказа, че нещата не са толкова страшни били... бързо престанаха да ме бъзикат, след около няколко седмици боклука даже ми се извини пак по фейсбука, но не му приех извинението и накрая се скарахме. С едни приятелки всеки ден му се подиграваме, той вече няма нищо, с което да ме засрами.. обидите са бая гаднички, но заслужени... и виждам, че му е много гадно.. той започна всеки ден да ми пише анонимно, отново подобни неща, понякога и не толкова на тая тема, но или го блокирам, или му се подиграя нещо. Даже преди няколко дни бях седнала до едно момче, те се познават, с него се смеехме, говорехме си, боклука първо не ни видя, но седна малко пред нас, обърна се и като погледнах забелязах, че за пореден път ме е зяпнал, някаква леко усмихната физиономия, както винаги, няколко седмици преди това същото момче, понеже сме приятели беше дошъл до моето училище, влезе в стаята, поздрави ни тези, които го познаваме. Нещастника като дойде в стаята момчето вече си тръгваше, пита един друг за какво е бил в нашата стая онзи, не знам какво му е казал, но нещастника ме изгледа странно, все едно ме обвинява в нещо :D.. Като стана въпрос за обидите, най-много се обижда като аз го нахокам... аз по принцип главно се смея, по-рядко подмятам нещо. Преди няколко седмици той или негов приятел метнаха обелки по мен в часа, те са на по-задните чинове. Едни приятелки ме питаха кой ме е метнал, най-добрата ми приятелка каза, че ме е хвърлил /нарече го с един от най-гадните прякори, които сме му измислили/, той уж се засмя, после другото момиче каза „Аа, плешивия ли“, ама всичко на висок глас, после аз казах „Не, бе, дебелия ме хвърли“ и на тоя му падна усмивката от лицето :D :D. По принцип не е плешив, ама да го засегне тя :D. Но наистина се обижда, ако му кажат, че е дебел, защото наскоро бая напълня. А относно момчето, което споменах, че харесвам - ами не е провалил нищо с него /да чукна на дърво/, често си се зяпаме, последния ден нямаше почти никой в коридора, само аз, най-добрата ми приятелка, учителката по математика си говореше нещо по телефона, после излязоха той и един негов приятел, моята приятелка гледаше дали ще направят нещо.. те седяха сума ти време на стълбите, аз само няколко пъти се осмелих да погледна, видях, че гледа към мен, после приятелката ми каза, че през цялото време е гледал към мен.. Малко се страхувам, ако предприема нещо да не стигне веднага до онзи боклук, че действително ще се опита да провали всичко, защото доста ревнува, съдя го по някои от нещата, които ми беше писал. Може всеки ден да ме занимава онзи идиот с улавщините си, но поне ми е по-спокойно вече /отново да чукна на дърво/ :))
Авторката