Споделена история от Тинейджърски

Един ден преди да започна половия си живот
Здравейте! На 15 почти 16 години съм и смятам утре да правя секс с приятеля ми.. Аз му имам пълно доверие доказал ми е много през времето в което сме били заедно вече 3 месеца.. Чувствам се готова чакам този момент цял живот винаги ми е било интересно.. но изпитвам страх и притеснение, мисля че ще боли много и че няма да съм достатъчно добра.. ( и на двамата ще ни е за 1ви път).. Моля ви каже ми нещо за вашия първи път как е минал и всичко което си спомняте :).. Благодаря предварително

Коментари

1.   На 16 години той иска само да те е*е (съжалявам за това но.. ), ако си мислиш че те обича или нещо се лъжеш. Виж сега това ти го казвам не да те разобедя, знаеш ли че даже не ми пука какво ще стане :D ама на 16 години по-добре си гледай уроците знам, че ти е скучно ама после ще ти е много тъпо да знаеш аре лек ден писна ми се обеснявам :D Само искам ти кажа, че ти го пиша като момче на приятел нищо лично ама тва е истината

3.   м27
я ми кажи вие натискате ли се понякога, да се гушкате и целувате и тн.?

5.   Браво на децата,вече така ли се уреждат нещата с дата и час,май сте се понаплашили и двамцата яко.Ако някой от вас се окаже в последният момент,че има друга работа за вършене да не отлагате докато станете на по 30,милите,естествено,че ще ти е странно.Пиши след това,да се посмеем и да понаучиш и другите тук на нещо.

6.   3 месеца са незначително време за да ти се е доказал. Но ако ти се прави секс, прави си.

7.   Първо и супер важно: ПРЕЗЕРВАТИВ!!!
Оттам нататък просто гледате да има дългаааа предигра за да може и двамата да сте супер възбудени и ти да си буквално мокра и така. А и гледаш да си максимално спокойна. Почнеш ли да го мислиш как ще е, ще те боли ли и т. н. със сигурност ще се стегнеш и ще боли. Просто нещата трябва да се получат инстинктивно, а не с мисъл. И дано един ден не съжаляваш, защото първият път е само един и ако не се получи добре остават кофти спомени.

8.   Ще бъда реалист. Няма да ти хареса и ще те боли, но не се отчайвай, колкото повече го практикувате толкова по-добър синхром ще направите, болката може да изчезне съвсем и ще изпитваш голямо удоволствие, но помни трябва да се започне от някъде.
Успех :)

11.   от номер 3

Като изключим сарказма и хейтърството номер 5 е прав, както и номер 7.

Не се притеснявай. Ако се възбуждаш и ти е приятно с него - действайте внимателно и лекичко за да не те боли. Говорете си, комуникирайте, кажи му "скъпи моля те по лекичко влизай че ме боли". Той ще ти каже "мила аз вече съм опрял и няма накъде, трябва да натисна за да влезна до край", ти ще стиснеш зъби и ще кажеш "добрре любов моя, давай" болката ще е само за момент и после ще е хуууууууубаво:)

Ако не си възбудена просто не го прави. Изчакай.
То секса не става така. Става постепенно между двама души. Първо целувки, после прегръдки, галене, натискане, ходене на гости. Това става с дни седмици наред като всеки път възбудата и удоволствието тамм долу я има. И накрая просто го правите пак с възбуда.

Айде успех

13.   Като чета подобни теми винаги се сещам за изгубеното (нарочно) знание за телегонията.

14.   Грешката е, че си уреждате дата и час. Това много изнервя ситуацията, а първия път трябва да стане спонтанно и без напрежение и нерви. Но то всичко си е природа де, едни се притесняват много, а се доказват повече от тия на които не им пука. Така, че късмет и умната!

16.   Той е много малък, както и ти - правите го, защото другите го правят, в никакъв случай не се обичате, защото това е невъзможно да се случи между двама души, когато мама и тате им дават парички, обличат ги, перат ги и ги водят до тоалетна, с няколко думи - ти още не можеш да взимаш решения сама и не знаеш кое за какво правиш.
Не боли, страшно е защото е непознато, лошо е когато и двамата нямате опит, лесно ще се уплашите от всичко. На теб ще ти опъва, най - лесно е с пръст, пукането на ципата е странно, усеща се и се чува сякаш звук...

17.   Как мина?

18.   Много ти е рано за секс. Гледай си тийнейджърските години които никога няма да се върнат и се пази за истинска връзка.
http://www.pravmladeji.org/node/1328

На 'съветниците' по-горе само мога да кажа че е лесно да дрънкате глупости тук съветвайки едно непълнолетно момиче да се занимава със секс а психическите и физически възможни последствия ще си ги носи то.

19.   Няма да се получи щом сте си уредили дата и час а и става когато го почувстваш дори да си го почувствала не може просто ей така

21.   Според мен е доста тъпичко да си уреждаш дата за секс, но както искате :D на 16 за първи път правих секс, и честно - болеше ме. Мноооого ме болеше. :D Бяхме възбудени и двамата с приятелят ми преди това, но въпреки това пак ме болеше... Ама понеже обичам да доставям удоволствие на хората, които обичам ми беше от една страна страшно приятно, а от друга - доста болезнено. Предполагам зависи от самият човек, може пък теб да не те боли.
Ж20

22.   (от автора) ами почти никаква болка не усетих.. мина добре, вече го правихме още 3 пъти след това.. мисля че някой коментари са излишни че не ме обича и че искал само това.. даже напротив аз го искам повече и аз му казах че съм готова.. сега всичко е наред и утре правим 5 месеца от както сме заедно :)