Споделена история от Тинейджърски

Вече започвам да се страхувам
Преди време се запознах с едно момче и си станахме много добри приятели, но неговият характер си е такъв, че постоянно обижда и аз няколко пъти му го показвах и най-накрая се скарахме и той сега ми прави само мръсно. Заплашва ме, че ще ме бие и дори ми разби профила и писа на всички гадни неща, а няма как да кажа, че е той, защото ще ми се изсмеят в очите. Преди не се страхувах, защото си казвах- той рано или късно ще спре, и да и сега го знам, бих му отговорила много неща с които ще го затапя, но ме е страх, защото ще се настрои още повече с лошо към мен, а и познава много хора с връзки и могат да ме заплашват и за това си мълча и не му обръщам внимание. Какво да правя, да му се опълча ли или да си мълча и той ще спре, преди не ме беше страх, но сега...! Той другата тази година завършва и до година няма да е в града (надявам се) Ох не знам, помогнете ми. Майка ми знае, но ми казва да не му обръщам внимание, че ще спре.. ох, не знам какво да правя.

Коментари

2.   Момче ли си или момиче. Как ще му се връзваш на заплахите. А като се прави толкова на велик да разбива профили във фейса, да го взема на постоянна работа.... голям селяк ще се окаже тоя твоя приятел. Скучно му е, а явно е и доста ограничен да си спечелва приятелства със страхопочитание. За фейса, нямай грижа, накарай всичките ти приятели да докладват профила ти, така скоро ще го спрат, а ти ще си направиш нов. Много е неприятно, но който знае, че не е твой профил вече няма да му обръщат внимание. Ако не ти е сменил пощата, на която е регистриран мисля можеш да си го върнеш.

3.   Моят съвет е при първа възможност да избягаш, да отидеш в полицията, да се оплачеш от тормоз и да се върнеш при майка си!!!!

4.   Той само си говори така и аз съм кат него и изричам хиляди заплахи че ще бия убия счупа изнасиля и други но аз по скоро го казвам колкото да плаша иначе не бих го направил само психически тормоз правя. Така е и с него физически не би ти навредил, така че не се страхувай но не се и замесвай с него просто го забрави че съществува.

5.   Ох и аз имам такъв проблем.. Днес се скарах с един "приятел" с ужасен характер, постоянно рогае, нарича ме по ужасни начини и накрая каза, че съм лапе щото съм се сърдела, напсува ме на майка и така.. абе скарахме се много жестоко. Баща му има милиарди, държи супер много неща, самото момче води много разпуснат живот, познава адски много хора и т. н... Отиди в полицията, обади се на някого, който знаеш, че ще ти помогне (имаше един сайт за тормоз, но не се сещам какъв е). Игнорирай го, прекрати всякакви контакти с него, блокни го.. абе по абсолютно всякакви начини. Кажи на баща ти/чичо ти да те придружава навсякъде за известно време или ако нямат тази възможност кажи на някой по-голям да го направи. :/ Успех, дръж ни в течение.