Споделена история от Тинейджърски

Моята любов
Всичко започна когато бях в седми клас, тогава всичко беше наред, докато едно момче от моя клас не започна да ми натяква че съм ниска и други ми го казваха и аз много се притеснявах от това, но после отслабнах малко и ми мина таз фикс идея да порасна но тогава и започнахме да се гледаме да се майтапим с това въпросното момче което ме подиграваше че съм нисичка, първия срок не беше много зле въпреки че постоянно се гримирах за да ме хареса въпросното момче. Втория срок постепенно се отдръпвах от приятелки и си седях сама защото те бяха и негови приятели, цяла година погледи работи направо бях се побъркала от него, но си и мислех постоянно за него. Най - големия удар беше в осми клас тогава дойдоха нови ученици в класа и аз се сприятелих с една нова и така отначало всичко беше хубаво докато не започнах да и разказвам за въпросното момче в което съм влюбена от нашия клас и тя си намери друга приятелка и аз останах сама накрая на годината всички разбраха че го харесвам и ми се подиграваха мен ми беше тъпо щото ме беше срам да го питам дали ме харесва а всъщност си мисля, че ме харесва но както и да е. Аз бях изпаднала в депресия и реших да си сменя класа, в новия клас отначало беше добре намерих си приятелки, но един месец след това започнах да се държа странно не знам какво ми ставаше гледах момичета и момчета втренчено и така тези от новия клас започнаха да ме подиграват сега не знам какво да правя искам да разбера това момче от предния клас дали ме харесва защото продължавам да мисля за него даже искам да се върна пак в предния клас за да съм близко до него какво ще ме посъветвате моля ви помогнете не знам какво да правя и двата класа ми се подиграват, че и в курса ми по английски и там се държах странно, но просто това дето не съм го питала досега ме тормози и искам да знам но как да разбера и дали да се върна?

Коментари

1.   Хора кажете какво да правя?

2.   И аз имах проблем подобен на твоя, само че нещата горе-долу поутихнаха и вече съм го преодоляла... тоест и аз бях обект на подигравки. но не смеех да се преместя в друг клас, просто от страх да не стане по-зле и си останах и сега мога да кажа, че почти не се оплаквам и че каквото и да стане те са си свикнали с мене, аз със тях също, така че не си посъпила добре като си се преместила в друг клас, още повече че момчето, което харесваш би си помислило, че вече не изпитваш нищо към него и ще се ориентира към друг обект(може би), но все пак няма връщане назад, вече имаш нов клас, нагласата ти към тях трябва да е позитивна, да се усмихваш, да ги поздравяваш, винаги да си насреща и най-важното да си намериш сродната душа сред тях и да не се доверяваш прекалено и да не споделяш такива интимни неща! :))

3.   Прочетох историята ти и мисля, че за теб ще е най-добре да го забравиш... Ако все пак събереш смелост да го попиташ, той може да те отхвърли, после може пак да ти се подиграват. Аз мисля, че не си струва, забрави го... ще се появи друг. Остани си в новия клас, не се връщай - иначе няма да можеш да го забравиш. Намери си истински приятелки, не обръщай внимание на подигравките... Късмет! :)

4.   Get a life! Тези тийн драми са много жалки и изтъркани. Като в някакъв долнопробен американски филм. Наблягай над уроците и хобитата. Един ден ще срещнеш Мъжа за теб. Малка си още.

5.   Темата е пусната два пъти!

6.   Ами ако все пак опитам и той ми каже да може да станем гаджета и даже отново да се върна и може да бъда истински щастлива с него

7.   Иди ми дойди ми... не знaеш кaкво искaш.. признaй му, че го хaресвaш и толковa. Нямa дa умреш aко го нaпрaвиш, но може и чувствaтa дa сa взaимни ;)