Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ми е спал с друга
Здравейте, моят " проблем " или не точно разбрахте от заглавието е да обръщам се към всички момичета как бихте постъпили ако разберете, че приятелят Ви е спал с друга преди вас, преди да се съберете на 16 години съм ако това е от значение той на 18 доста ми е гадно като разбрах и се държа леко гадно с него, но просто не го възприемам имали ли сте подобни проблеми? Как ги възприемате и преодолявате аз още не мога да зацепя въпреки, че си го мислех и преди това, :( :( :(
п, с от скоро сме заедно...

Ще следя историята и ще коментирам заедно с Вас, нека си помагаме като приятелки нямам против да споделите тук и вашите проблеми по темата :(

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите!
Разбира се, че ще е спал с друга, той е и по-голям от теб, а и не можеш да си представиш какво е да спиш с девствен мъж. По-добре да се е отработил върху друго от това да ти развали на теб до живот желанието за секс и интимност.
Иначе скоро и ти няма да си девствена и след време също ще си била с други мъже, преди да се задомиш. Днес животът е такъв.
Гледай да ползвате кондоми, другото е вятър работа.

2.   Всъщност това дори не бих го причислила към графата"проблем". Напълно нормално е, защото все пак е на 18 години.. :). И ти вероятно ще бъдеш с някого след него. Не го вини и не разваляй връзката ви само заради това, но преди да бъдеш с него го обмисли добре и бъди сигурна в чувствата си. Успех!

3.   Въй! Огромен проблем! ... А другата знае ли, че той е "спал" с нея?
Ти да не си от турски произход, или да си поклонничка на мюсулманската вяра, че си търсиш девствен?
Мале-мале! Зор!!!

4.   Ако мисълта че приятелят ти е спал с друга преди теб толкова те стресира, изобщо не ти е дошло времето да правиш секс, нито с него, нито с който и да е. Девствен мъж няма да си намериш, просто при тях е недоказуемо това. Ти представи си следващия ти приятел да публикува тука "Гаджето ми е спала с друг преди мене и сега се държа малко гадно с нея", ти като си на 16 и мислиш че само с него ще спиш цял живот и той само с тебе ли? Ами да ти разваля идилията, и аз на 16 си мислех че има вечна вярност и любов, глупости на търкалета, хората рано или късно си ги избива на някъде, тия дето твърдят че цял живот са само със един партньор лъжат най-безсрамно! Или на теб ще ти изневерят или ти ще изневериш, това е грозната истина. И се радвай че е спал с нея ПРЕДИ теб, а не сега, когато сте двойка и че не те баламосва- теб за другарче, нея за секс.

6.   Трудно ми е да следя мисълта на днешната младеж. Не знам в кого е причината - в мен или в тях, но с малко по-големите се разбирам идеално. Обаче поколението на 90-те, тц - май говорят на друг език.

7.   ОТ АВТОРКАТА :(

Разбрахте ме погрешно, просто представям си го и ми е малко гадно не съм имала такава връзка не съм минала през 10 момчета не обичам момичета, които се събират с момчетата за бройка или просто да спят с тях обичам го и не си го представям може би не е проблем, да не го мисля... също така и не съм от момичетата, които си лягат с всеки втори има време аз се възприемам все още малка за това но при мисълта, че той е бил с нея ми става доста... гадно :/

8.   Номер 6, пълна трагедия са, брат, то ако успеят да вържат едно смислено изречение си е направо успех!
Аз не мога да и представя утре тези хора като станат лекари, автомонтьори, адвокати, съдии, фармацевти и т. н. докъде ще я докараме?
По-добре от сега да си посипем главите с пепел и да си купуваме парцел в някое гробище, че не се знае - знае ли се...

9.   НОМЕР 1 " Гледай да ползвате кондоми, другото е вятър работа. " не сме тръгнали да правим нищо пък и нямаме намерение, за сега :) И НОМЕР 3 не съм туркиня нито съм поклонничка на мюсюлманска вяра не си търся девствено момче аз го обичам такъв какъвто е а въпросът е че постоянно мисля за това и ме гризе отвътре...

11.   Мисля че ненужно нападате момичето. Според мен тя си осъзнава, че в днешно време всичко е мазало, но е нормално ако е влюбена да иска поне за малко да е изиграла тя важната роля в неговия живот по първия секс.
Според мен, мила, трябва да се примириш. БТВ не е винаги задължително момчето да е честно, може и да те лъже. Попадала съм на случаи, големи любовчии, ама девствени. Всичко се разбира по начина по който говори с теб за секс или те натиска да се случи. Нооо като е спал с друга спал е, секса не е каквото беше, а момчетата пубери търсят къде да го боднат, особено с налични толкова курвета на същата възраст, така че не го приемай навътре. Няма смисъл. Пази твоята ценностна система :) Успех!

12.   аз бих се направила че няма нищо... И бих се преструвала... Щях да го поканя у нас също и момичето с което е спал но преди това щях да го накарам да се влюби до толкова в мен че... И както казвах бих го поканила в нас както и момичето и него щях да ударя а нея да залея с някаква напитка и да ги изгоня Предлагам ти да направиш същото.. не си заслужава заради такъв

13.   И аз на твое място щях да се чувствам гадно, същата съм!!! Не знам точно какво да те посъветвам, накарай го да ти разкаже защо е бил с нея, имал ли е чувства към нея?

14.   Авторке, колкото и да е малак приятеля ти, възможно е да е спал, а възможно е да ти казва така, за да знаеш, че той има някакъв си опит и да не се притесняваш.

15.   3, братле християнската вяра също изповядва секс след брака, това че хората си преиначават нещата в тяхна ползва и отделно неграмотността по религиозните въпроси си е отделна тема.

17.   ОТ АВТОРКАТА

Благодаря Ви на всички,

знам и е толкова жалко та аз съм на 16 не се чувствам готова за това и не знам защо повечето момчета само това търсят та то е просто едно удоволствие а за момичетата още по - жалко, разбрах, че не му е била и първата да имал е чувства към нея дори се запознах с нея а няма да ви разказвам каква курва е та тя спа и с най-добрия ми приятел просто не мога да ВИ обясня колко тъпо се чувствам все едно съм поредната а той казва, че е било грешка и човек се учи от грешките си ако иска това нямаше да бъде с мен въпреки това усещам, че нещо не е наред може би търси това за което не съм готова :/
странна работа са тези момчета...