Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е момичетата да правят свирки на момчетата?
Здравейте! Аз съм на 14 години и имам гадже почти от 5 месеца. Говорили сме за секс и двамата искаме да го направим ако разбира се има подходящо място време и средства (презерватив). Но аз много се чуда дали когато спя с него за пръв път да му правя свирки тои иска (естествено той е момче :Д ) но аз не съм сигурна дали да го направя защото мисля че не е нормално и че даже е унизително. Все пак ако правим секс и на двамата ще ни е за пръв път. И също така се питам може ли да изникне някакъв проблем при половият акт при положение че и на двамата ни е за пръв път ?

Коментари

1-50 от 72

1.   Миличка, не се притеснявай толкова много. Просто като дойде момента и сте на мястото за което говориш, просто го направете. Първия път е едно, но всеки следващ път става по-различно и все по-хубаво.И твоята дилема, дали да му правиш свирка или не ще я решиш след това след първия път. Тогава ще гледаш на това с други очи. Може би!

2.   Май сте още малки, изчакайте да пораснете. Четете повече за секса и за първия пъти свирки му прави през презерватива.

3.   Правенето на свирки и всякакъв секс не е унизително само по себе си. Унизително може да е отношението на даден човек към теб, но няма как нещо, което ТИ правиш да е унизително. Според теб ако той ти целува пръстите на краката унизително ли е? Същото е - ако той го направи доброволно, защото знае, че на теб ще ти е приятно (или ако на него самия му е приятно) - значи всичко е наред. Няма ограничения, когато и на двамата им харесва.
Друг е, наистина, въпроса дали е безопасно, така че май е по-добре да си напълно запозната със секса, преди да го правите. А очевидно все още не си, след като в теб има такива дилеми.

4.   Не му прави ако питаш мен. Защото 1 път винаги е травмиращ и остава малко кофти спомен. Аз такъв кръвоизлив получих а бях на 20. Едно по едно. Ако толкова иска прави му свирки само без секс за сега за да се научищ как става секса ще доиде по късно. Успех и кажи какво е станало

5.   И аз мисля като 4. Но прави само това, което на теб ти харесва и това, което наистина искаш. Иначе после ще се чувстваш използвана.

6.   Миличка, в това няма нищо лошо. Аз, преди да започна да правя секс, две години карах само на свирки.

7.   Отговора на 6 е покъртителен, ти си момче нали? Свирки? То за момчето е унизително, вие за момичето си мислите...
Първо той трябва да те поеме с езика и пръстите, пък през това време ще си помислиш дали искаш да задълбаеш в нещата ;)

8.   Много сте малки да говорите за свирки , прочетете малко на тема секс, пак тогава го правете

9.   Абе 8, малки ти на 50 ли искаш да станат?! Момичетата на тая вазраст са правили свирки, свирки че....На мен лично момиче на 14 ми е правила свирка... Кажи нещо по вапроса не твоите несмислени мнения ...

10.   Според мен е по добре ако не си сигурна да не му правиш свирка гледай само да се отпуснеш по време на секса.

11.   И аз съм колкото теб и мисля скоро да го направя, не се притеснявай... утпосни се и се увери в чувствата си към момчето

12.   Олеле, незная какво да напиша. И аз ходя вече 2 години с моя прятел, но още не мога да се реша на тази голяма стапка в нашите отно6ения. От един месец на сам той все ми повтаря че иска свирка, но аз веднага сменям темата. Страхувам се че след като направя това не6то той ще почне да гледа на мен по савсем различен начин. Иначе в секса всичко ни е ок.

13.   Е а аз съм на 15 и са едно момиче иска да правиме секс обаче е девствена ??? какво може да и стане ??? правил съм секс досега 2 пъти и ми е чудно какво ще й стане

14.   Хм... В Англия съм от почти 2 години и съм се нагледал на малки женски кучета на по 12,13,14, които вече са правили секс с няколко партньора. Лично мен ме отвращава да си помисля, че човек на тази възраст може да практикува такова нещо... Помислете си дали наистина сте готови. Лично мен ме съмнява. Успех...

П.П. Не, не съм на 50... на 20 съм и ви разбирам до някъде...

15.   Не мисля, че едно момче или момиче на 14 или 15 год е редно да прави секс или свирки. Това показва колко ниско е паднал моралът в нашите деца. Нали ги виждам всеки ден в трамваите как отвратително се държат, чак на нас по възрастните ни става неудобно.

И дали майката на това дете би му одобрила постъпката ако можеше да зърне отнякъде как се лигавят с приятеля си. Не мисля, че градския транспорт е мястото където младежите трябва да си дават воля на чувствата пред всички пътуващи. Това става на други места и те ги знаят.

16.   Аз обожавам да правя свирки и да гълтам така и аз се възбуждам адски много а моя съвет е даму направиш адски готино е повярвай м№

17.   15 не се прави прави на умен, че не ти се отдава. Кое време е сега. ще праиме квот си искаме. а относно въпроса за свирките ми кво да ти кажа ако искаш можеш да го направиш, но без да гълташ.

18.   Чепа до края, душата в рая.

19.   Моят съвет е да го направиш. Аз нз как се правят, а ми е време и гаджето ми ще поиска! Помогнете ми и ми кажете как да го направя.

21.   Аз на 11 години правих секс и е много яко и аз съм момче.

22.   Еми ако няма нищо лошо, като им се прави да го направят сега им е времето, ако не сега то се някога ще се случи

23.   Kакво лошо има в свирките

24.   Аз съм на 17 години. За първи път правих секс когато бях на твоята възраст.. Естествено ползвах предпазни средства. Аз съм момче и не мисля че е унизително да духаш на някое момче или в случая твоето гадже да духа на теб какво ти той трябва да се чуства задоволен. Аз съм духал на моето момиче и тя ми е казвала, че е мн яко. Тя ми е духала и ест е мн яко....

А колкото до секса.. дори и да имаш криле и да можеш да летиш никога няма да изпиташ такова удоволствие каквото ще изпиташ по време на секс... моя съвет е да го направите, защото секса може да затвърди чуствата Ви....

25.   Свирката е нещо супер унизително .. Как щв лапаш на някой пениса? .. и след това ще се храниш при положение, че си лапал/а на някой оная работа.

26.   А номер 25 е супер ограничен/а ;)

27.   Да донякаде е хубаво но до някаде не е толко готино
защотото след време на мом4ето ще му омразне и 6те те
заебе и ти после ще знаеш 4е си му лапала и тои ще разказва как си му духала

28.   До 27: По тази логика след време ще разказва и как те е ебал. Правете си свирки момичета, не ограничавайте мъжете, а и себе си от нещо толкова нормално и хубаво (особенно за мъжете)

29.   Номер 25... нз ти момиче ли си или момче или някаква смесица или просто си хипер задрастена... Как може свирката да е унизителна.. Унизотелна може да е ако я пр вън на улицата.. и ти се притесняваш че му лапаш оная работа и после как ще ядеш... Ти изобщо мислиш ли докато пишеш.. Ако пр секс унизително ли е... Ако ти си момиче и аз ти духам УНИЗИТЕЛНО ли ще е.. после и аз ще ям и кфо като се сетя че с езика си сам ти лизал п*****а кфо няма да мога да ям ли... след като знам че мога да ти доставя по някакав начин удоволствие защо трябва да е унизително.... кфо за мажете сащо тряа да е унизително че масторбираме.. тряа да е унизително че момичетата използват вибратори, дезидоранти, краставици, кренверши, салами и т.н. за да си доставят удоволствие.. по добре да си доставим удоволствието един на др така е по хубаво отколкото сами и в двата случая не е унизително... унизителното е когато го пр на улицата според мен... но при положение че обишаш момичето или момчето с което си защо да не му доставиш удоволствие ти го обичаш маика му да е*а това е неговия х*й тои като ти духа това е твойта п***а... нз просто някой хипер задрастен може да каже че да духаш на някой е унизително да и може би ако мъж духа на мъж ама всашност и тогава няма да е унизително щото те за п*******и и се обичат и си доставят удоволствие......

30.   Aз също съм затруднена по този въпрос.имам гадже от 3месеца.Правили сме секс няколко пъти тои на мен дори ми е правил и шпакли а сега иска аз да му направя свирка но за мен е курвенско ,унизително и незнам как да постъпя.моля дайте съвет.аз съм на 16,а той на 17,но все пак ми беше първият за това не искам да го загубя.помощ???

31.   29 прав си :)

32.   29 наистина е прав,мисля че дори ми помогна за напред....

33.   От 1 до 32 ми... аве ебете се ве ко ви пука аз например съм на 14 и съм го правил мн пъти и свирки са ми правили си4ко

34.   Aма това може и да е гадно ...

35.   Бее вие луди ли сте или да. Според мен само к*рвите го правят като иска толкова свирка да иде на магистралата там да му духат.

36.   Разбира се че трябва да му направиш свирка, щом сте гаджета и сте заедно - това няма как да не стане. Та това е по-хубаво от секса, ако ти не му направиш свирка, това ще е тъпо и егоистично от твоя страна. Няма нищо инизително, но това ще го разбереш с възрастта. Ако го обичаш - направи го и няма да сбъркаш. Това е моето мнение.

37.   Абе и за мен е унизително, но го правя, защото знам, че му харесва и го иска.Като не го получи от мен, ще го потърси при друга

38.   Kъм № 37 ми ако го потъси от друга значи толкова те и обича моят приятел ми каза че ако му го правя то той би искал аз да го искам защото без желание няма смисъл. Абе за да прави човек нещо каквото и да е то тябва да е с желание.

39.   С моя приятел сме заедно от 9 месеца. Винаги когато сме насаме можем да си дотавим върховно удоволствие , защото винаги се съобразяваме с желанието на другия. Няма нищо лошо това да му правиш свирки нали го правиш за него , както и нома лошо тои да ти доставя удоволствия по същия начин. А за секса щом го искаш направиго ще ти хареса . Ако е нейен към теб уверявам те ще се почувстваш супер. Успех

41.   Духайте тва е най-хубавото нещо

42.   Аз съм момиче на 14 години и съм правила свирка на момче което харесвам. Той си имаше приятелка, а избра мен защото знае, че неговата приятелка никога не би направила такова нещо за него. В момента с него си уреждаме втора среща и пак иска да му правя свирка. На мен чесно казано ми харесва. Обаче незнам дали да пристъпя и към по сериозни неща, например като секса. Моля ви кажете ми ако правим секс с него той дали ще зареже другата като се има предвид, че тя не му е правила нито свирки нито секс ???

44.   Начи моето мнение е следното:
-1- ако съм родител на такава 12годишна пикла, ще я пръсна от бой.
-2- ако съм и приятел, съвсем нормално е да си поискам свирка.

46.   kam 44. toi e mn prav koe mom4e nqma da si poiska_vsqko,a ve4e momi4eto si precenqva dali da mu napravi svirka ili ne. No spored men na tezi godini...malko unizitelno,bez zna4enie,4e ti e fr,a i samo 5 meseca...

47.   не определено но може да изникне

48.   Хмм.. честно казано да не си ми пред очите. Не мога да повярвам (или не искам), че 14 годишна" обмисля" да прави свирки (ти не обмисляш, тебе просто те е страх и търсиш одобрение). Не ми говорете, че не била малка - малка е! Съжалявам, но не мога да го приема. Не, не си мислете, че съм на 62 - на 14 съм, колкото нея, и не бих си и помисляла тази година или следващата да правя секс! А и не смяташ ли, че ще заприличаш на лека жена (жена? !? ? ! ) Но приятелят ти много те обича.. или той така казва. Ако бяха 14 годишно загоряло тинейджърче щях 155485464652 пъти да ти повторя, че те обичам, че си невероятна, страхотна, прекрасна и че бих обиколил света за теб само за да се докопам до единия секс. + това не виждам да пръщиш от знания относно секса и дори свирките, за това ти прецени дали си готова. И като гледам смяташ свирката за унизителна. Не, самата свирка не е унизителна, унизително и отношението на човека срещу тебе. НО всякакви хора, щом го смяташ за унизително – просто не го прави. За къде бързаш!? Няма да ръждясаш, ако изчакаш 1-2 години.

Съжалявам за грешките и повторенията. Нямам нерви да чета 50 коментара.

49.   Според мен пък, няма лошо да му направи свирка и не мисля че е унизително... Примерно ако момчето ти прави орална любов (шпакли) ще ти достави удоволствие... Да си доставяте удоволстввие унизително ли е? Вярно че е малка но няма значение дали ще го анправи за пръв път на 50 или 14. Просто надминава годините си, какво толкова?

51.   Съгласна съм с номер 48 и искам да и кажа браво! Малко момичета на твоята възраст мислят по този начин. Наистина и според мен е малка, и ме е яд, като виждам, че момичето е свястно. Не вярвам и приятелят ти да е много начетен в тази област, така че помисли си хубаво дали искаш да го направиш. И гледай да не се влияеш от мнението ти примерно на приятелките ти, които с много "напред". А пък и момчето ако държи на теб, може и да изчака, а ако ти каже или го правиш или те зарязвам направо му бий шута. Относно свирките, когато му дойде времето, мисля че няма да имаш проблем да ги правиш. И аз в началото си мислих "ужас, тва никога няма да го направя" (и все още не съм) но мнението ми наистина се промени :) Когато правя секс с човека когото обичам, искам на него да му е възможно най-хубаво, и даже няколко пъти се хванах как щях да му направя даже без да осъзная :D Така, че тва не трябва да те тревожи, бъди по-разкрепостена.. и аз ще се вода от този съвет! :D

52.   Ако питаш мен започнете първо с целувки и прегръдки и тогава се съблечете и започнете с оралната любов. Нека първо той да те оближе и тогава ти му направи свирка. Опитайте по този начин да свършите и двамата. Не знам само дали по време на празненето му дали издържиш, тъй като на моята приятелка ? беше трудно докато свикне със спермата ми и първите 3 свирки ? беше трудно, но след това успя и сега е доста страстна. За секса - докато той ти разкъса девствената ципа ще имаш кръвоизлив, но след това ще ти е приятно и ще имаш желание за всичко. Няма унизителни неща, моето момиче. Правете си всичко каквото искате след това и се наслаждавайте на телата си. УСПЕХ :)

53.   Хора четох коментарите само до половината, защото повече не можах. Нормално е да иска свирка кат всички момчета това дали момичето го иска си е неин проблем тя си решава ако искате вярвайте 14-годишно момче сам правил сам секс с гаджето ми беше върховно ама може да ви се стори смешно не ми е духала това срамно ли е кажете :?

Извинявайте, че пиша спазвайки всички правила(едвам, едвам го написах правилно) ама така трябва... Отговорете не въпроса моля :?

54.   Не е срамно, но би било по-добре да ти направи. Удоволствието от свирката е невероятно. Всяка секунда е златна, усещаш топлите ? устни, целият се надървяш даже. Дано се съгласи да ти направи свирка, това удоволствие ще ти остане за цял живот. Пиши какво е станало.

55.   Еми какво да кажа момче съм на 15 и обичам да лижа :P ама не искам на мен да лижат не говоря да лижа на педали а на приятелката си на др момичета не съм пробвал но сиг съм че и за това ще остане време просто ми е кеф че и доставям удоволствие

1-50 от 72