Споделена история от Тинейджърски

Просто интригите нямат край
Здравейте,аз съм момиче на 18 години, но историите, в които ме въвличат ме кара да се чувствам като в първи клас!

Последна година съм в гимназията, добра ученичка и нормално момиче. Харесах си момче от съседния клас, аз принципно много трудно си харесвам някой ,но стане ли е за дълго. И така с това момче се знаем, но нищо повече. Има и предистория, но ще карам накратко.

Та моята най-добра приятелка искала да ме уреди с него на кафе и помолила едно момче/с което не са много близки да го пита/. Аз разбира се не знам нищо за това... Тя после ми казва, че момчето е питало дали не съм го харесвала и е казал :"може", а той бил мн срамежлив и нямало да посмее да направи нещо .

Аз разбрах как стоят нещата и не исках да се занимавам. Но друго момиче, чийто приятел го познава казва на приятеля си и той в пияно състояние го пита нещо, но дори не може да си спомни какво???Мен вече ми стана много кофти!

В последствие момчето,което уж го е питало си сменя версията и казва, че отговорът му е бил: "не ме занимавайте с лапешки истории, аз ако съм искал да съм направил нещо" .Сега не мога да разбера какво точно е казал и дали въобще някой го е питал?

Разбрах, че той май има вече изградено мниение за мен, без дори да ме познава...

Просто е тъпо, че накрая целият град отива да му каже, че го харесвам без аз да знам, а аз не!
Искам да разбера истината, но не знам откъде да започна... Просто интригите нямат КРАЙ!

Накрая просто ще отида и ще го питам какво са му казали, но не знам дали има смисъл? А аз наистина го харесвам. Забравих да спомена, че досега не е имал приятелка...

Надявам са да побликуват историята ми и да получа нормални съвети, защото се чувствам като на 7 годинки! Благодаря и извинете ,ако съм ви отегчила :P

Коментари

1.   Амии от цялата история трудно да ти повярвам, че си последна година в гимназията. Цялото това: "Тя казала на еди кой си, той казал еди какво си на някой си, ама после той казал друго нещо". Даже децата в детската градина си ги спестяват тия неща. И от къде на къде "целият град" ще му казва нещо си, ако ти не си разказала преди това на някого.

Помисли. Ако беше отишла да му кажеш ти самата, след като той е толкова срамежлив, че няма да посмее. Щеше да си в съвсем друго положение сега!

2.   А ти защо разпространяваш наляво и надясно кого си харесала,а после се дразниш от последствията?Не стига,че хората са се опитали да ти помогнат ,а ти и недоволстваш,вярно че това не е най- добрия начин,но поне са се опитали,тъй като ти не взимаш никаква иниациатива.

Просто отиди при него и го заговори и чак след 3-4 разговор го попитай какво са му наговорили,щом толкова се интересуваш.Но да питаш още на първия разговор какви неща са му наговорили... е доста тъпо,можеш да оправиш нещата стига да имаш воля и да не се смущаваш от последствията.
Успех :)

3.   Много тъпа ситуация.Друг път не споделяй на всички кой и колко харесваш.Изчакай известно време и се опитай да се сближиш с него,но не отваряй клюкарската тема 'кой на кого какво е казал и кога"ако нещата се получат,след време сам ще ти каже,ако не се получат , просто не ти трябва да знаеш.Успех

4.   Не се страхувай. Върви и го питай сама. Посредниците в тези неща само пречат и изкривяват. Дори да не прояви интерес към теб, ще си наясно какви са желанията му и няма да си губиш времето да въздишаш по него. Нищо не губиш. Ако пък после тръгнат да те обсъждат, не им обръщаи внимание. Предстои ти завършване и образование в друг град сигурно и няма да се налага повече да виждаш тези хора.
G.

5.   Чувстваш се като на 7 годинки?Така и обясняваш и така разсъждаваш.Не си дорасла за връзки.Момчето правилно е казало:
-Лапешки истории.
Да това е истината, лапешките истории за теб са интриги.
Смешно е.За това не се вкарвай във филми ами почакай да пораснеш още малко и тогава се опитвай да осъществяваш контакти с другия пол.