Споделена история от Тинейджърски

Силно сексуално привличане
Момче на 15 години съм. Веднъж в час по физическо с едно момиче от моя клас играхме волейбол и тя беше по потник и клин. Тя е доста надарена. Дупето и циците са й супер добри и оформени. Когато се наведе хубаво на волейбол й се видяха циците. Тя ме погледна, но не каза нищо. Оттогава постоянно имам сънища как и разцепвам клина и я еба на леглото ми. Със сигурност не мога да кажа, че е някаква курва. Дайте някакви мнения как да я вкарам в леглото!

Коментари

1.   Съвсем нормално е на тази възраст да изпитваш първите си сексуални трепети и нощни полюции, но ако тръгнеш да искаш действително да спиш с всяка жена или момиче, които те възбудят, ще живееш цял живот разочарован.
Остани си с мечтата, самозадоволявай се ако щеш, но това, че ти се възбуждаш от някого не значи, че и този човек теб ще те харесва. Момичетата освен това не търсят голият секс, а връзка и любов и още - момичетата на 15 г. си харесват по-възрастни момчета и не си им и без това интересен. Хубавото в цялата ситуация е, че поне знаеш, че си хетеросексуален и си падаш по момичета. Честито!

2.   Ха-ха! Номер 1 е абсолютно прав/а! Радвай се, че не си мека китка, че на днешно време това е абсолютна рядкост!
Иначе вероятността да спиш с момичето е почти нулева - след 2-3-4 години може би, но сега - забрави... Освен ако не е някое курве де, дето се праска от 13 годишна и с когото й падне, но ти казваш, че не е такава. Всъщност - пази се от такива! Могат да ти натресат болежки и сърбежи, от които ще намразиш секса още преди да си го започнал...

3.   Говори с баща си!
Да ти обясни какво как да се държиш пред жените. Моя ми обясни още на 14 и на 16 ми докара "лека жена" да ме отпусне. Научи ме как да лъжа и да се представям добре пред тях и как да сеобличам и държа (ама за дрехите трябваше сам да се ориентирам, защото на 16 да носиш сака, обувки и Ray Ban очила, не върви много-много). Само да знаеш, че секса на тази възраст е леко смотано изживяване, а и момичетата не харесват ако си спал с друго ммиче, особено ако е позната. Почват да се бият, да ти правят номера и дори може да се оплакват на директори и родители, но да не ти пука. Прави си секс, защото това е важно. А и на 15-6 секса е смотана рабата, но с времето става само по0добър. Друго си е, като си на 18-19 и си натрупал опит. Ами успех и гледай да се харесаш на това момиче и дано правиш секс скоро, че иначе е много гадно.

4.   Първо стани поне на 20 да те хареса и тогава.