Споделена история от Тинейджърски

Объркан съм много
Здравейте, с приятелката ми сме почти година заедно, караме се често, но това едвали е проблем. Проблема е там че тя не вижда грешките си, държи се супер дръпнато, проявява непукизъм. Когато и кажа че се държи гадно тя отрича, но аз го виждам че е така. В началото първите няколко месеца беше супер всичко беше ок, даже и не съм предполагал че може да се променят нещата. Това почна да ме дразни и реших и аз да почна да се държа като нея, тя като усети че нещо не е наред в държанието ми започва да ме пита що се държа така, аз и обяснявам че каквото дадеш такова и получаваш, но тя не може да го приеме и започва да се сърди и следователно се караме защото спира да говори, като я питам нещо трябва да и вадя думите от устата с ченгел и така не си говорим с продължение на няколко часа понякога даже и с дни не сме си говорили. И тогава спира милото държание, милите думи и т. н. което супер много ме дразни и незнам какво трябва да направя. Пропуснах да кажа че съм момче на 17. Дайте ми съвет, благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Защо тогава не поговориш с нея? Опитай да разбереш какъв е проблема, защото може нещо в твоето държание, или някакъв проблем да я тревожат. Ти досега опита ли да говориш с нея?? Ако вече си опитал всичко, защо не се разделите, личи се, че не сте един за друг. Ако тя те обичаше истински щеше да ти обясни, защо се е променила толкова рязко. :) А секс правихте ли, защото може би ако сте от дълго време заедно тя очаква да направиш голямата стъпка ( Ако не сте я направили де )??? Надявам се да съм ти помогнала :))

2.   Пробвал съм да и кажа че се държи гадно, ноо тя си знае нейното и ми казва че няма нищо нередно, че се държи така попринцип, ама не е така. казва че и преди се е държала така ама едвали чак сега ще го усетя, просто нещо не е наред и аз го вижда и се надявам някой да ми даде съвет какво и как да направя че т'ва нейното държание да престане :)

3.   Секс правихте ли?

4.   Виж.. Обясни й как се чувстваш, но трябва наистина да проведете сериозен разговор! Кажи й, че много я обичаш и че тя с това поведение те отблъсква и ти не можеш да покажеш колко много я обичаш.. Ако не стане просто се разделете, ще си намериш друга, с която ще бъдеш много по- щастлив ;) И после разправяй какво е станало, че май само аз следя темата ти :) КЪСМЕТ!
Момиче на 14 :)

5.   Благодаря за това че си даваш мнението, но просто не мога да се откажа толкова лесно, явно съм се привързал много и не ми е хич лесно, толкова много спомени, толкова хубави моменти ахх.... и като отида и погледна към всяко едно място си спомням по нещо хубаво, на всеки е ясно че момчетара се привързват повече от момичетата! на момичето му е по лесно да зареже, да си тръгне и аз съм този който се бореше и я гонеше след всяка глупава караница. в момента съм раздвуен дали да продължа да се боря защото я обичам ужасно много или просто някак си да я зарежа което въобще няма да ми е лесно, МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТИ ТЕ СИ!

6.   Аз съм момче, малко по-голям от теб.
Същата работа беше и при мене. Имах връзка малко повече от година и след 6-тия месец нещата станаха такива като при тебе. Едни и същи номера всеки път. Издържах така още 1 година, като през последните 2 месеци нейното поведение се превърна в нахално и арогантно и само това липсваше за да ми прелее чашата. Скарахме се, излях си всичко задържано. следваха сълзи и се разделихме. След 2 месеца се събрахме пак, в началото всичко беше прекрасно, но след 3 месеца същата история се повтори.
Според мен бягай докато е време, ако хлътнеш дълбоко те чакат много главоболия.

7.   Трябва да я зарежеш докато е време! Или тя теб или ти нея, в 1 случай ще те боли повече.

8.   Благодаря на всички мисля че ми помогнахте много с решението :)