Споделена история от Тинейджърски

Ужасни сънища...
Здравейте,
Моята история е следната...
Баща ми почина преди години, а чичо ми преди месеци. Не знаех, че смъртта на чичо ми, ми се е отразила толкова зле - но факт.

Когато и да заспя сънувам баща си в ковчег или как го удрят, как лежи сам в безсъзнание на бордюра...Или как чичо ми е в инвалидна количка и още МНОГО и УЖАСНИ неща, които не съм виждала в действителност, но ги виждам в съня си. Постоянно се будъ със сълзи и плача, дори понякога, когато не спя отново ми се случва всичко това. Убива ме...

Освен тези сънища има още едни, не чак толкова ужасни, но пак ме травмират - сънувам как ме преследват с кола, а аз тичам и тичам, а накрая някакви мъже ме хващат и се опитват да ме изнасилят. Това не е толкова страшно, по-големият ми проблем са сънищата с баща ми (най-тежкият период за мен) и тези за чичо ми. Не можете да си представите колко боли от всичко това, иде ми да се гръмна вече. Постоянно плача, ходя като дрогирана, не ми пука за нищо. Вътрешно се съсипвам. Моля Ви, дайте ми някакъв съвет - какво да правя????? ;(

Коментари

1.   Разсейвай се по някакъв начин. Опитай се да не мислиш за това. Не мога да те разбера, защото не съм имала подобни случаи, но мисля, че ако намериш начин да се оттървеш от тази мислъл всичко ще се оправи...

Съжалявам, че не ти помогнах повече, но толкова от мен, друг може и повече да ти помогне..

УСПЕХ!!!

2.   Авторката : С разсейване не се получава...

3.   О, знам за какво говориш постоянно сънувам гадорий с една от по-малките ми сестри, много е гадно.
Не знам дали ще ти свърши работа и дали въобще върши но ако искаш си потърси капан за сънища, има ги и малки и голями, държи се над главата при леглото де,пробвай може и да проработи.

4.   ОТИДИ НА ПСИХОЛОГ ИЛИ НА ПСИХИЯТЪР, ТОВА КОЕТО СЪНУВАШ Е НА ПСИХИЧНА ОСНОВА ... ОТИВАЙ ДОКАТО Е ВРЕМЕ, ЗА ДА НЕ СЕ ЗАДЪЛБОЛИ ПРОБЛЕМА. НЕ СИ ЛИ ОБЪРНЕШ ВНИМАНИЕ, ТОВА МОЖЕ ДА ИМА МНОГО ЛОШИ ПОСЛЕДСТВИЯ .....

5.   Здравей. С риск да бъда иронизирана и оплюта от останалите посетители на поста ти, ще ти препоръчам нетрадиционно лечение- отиди при жена, която да ти отлее коршум против страх. В почти всяко село има възрастни жени, които правят това, но първо се поинтересувай, дали наистина умее. Аз изпаднах в същото положение като теб, след смъртта на дядо ми, който ми беше като баща - това ми беше първия сблъсък със смърт на близък човек и много се травмирах. Непрекъснато го сънувах, както казваш - лежащ, болен, изнемощял, целият в някакви рани /въпреки, че не е имало такъв момент/ и се будех с викове и плач, получих невроза, имах усещането, че непрекъснато в гърлото ми е заседнала някаква буца и ме души.

Една позната ми каза за този метод, но бях много скептична, казвах си - лекарствата не ми помагат, пък камо ли, някаква врачка, но все пак отидох... Жената ме вика няколко пъти - каза ми, какво да направя и честно, още след втория път спрях да сънувам кошмарите, а след петия изчезна и усещането за буца в гърлото. Препоръчвам ти този метод, защото лично съм го изпитала, а и не забравяй, че постоянният стрес е една крачка до диабета. Успех, дано се оправиш.

6.   Авторката : Идеално знам за диабета. Аз имам заболяване на щотовидната жлеза и следващата крачка е диабет. Ще се посъветвам вероятно с майка си и ще видя какво ще правя. Благодаря на всички!

7.   Мисля, че в тежък момент като твоя, човек търси нещо, за което да се захване... При някои това е религията, вярата, че любимият човек е отишъл в рая или във вечния мир, нещо такова.Убедена съм, че методът с разсейването наистина не работи. За да се справиш с нещо, трябва на първо място да го разбереш... При теб всичко е на психична основа, определено трябва да се консултираш със специалист.

8.   И аз имах същия проблем, но сънувах майка си по същия начин по който и ти сънуваш баща си. Но се опитах да се разсея и вече от 2 години не го сънувам. Опитай се. Знам какво е да сънуваш някой който вече си е отишъл...Но още я сънувам но този път няма кофчези или др. гадни неща. Опитай. Може и да помогне.

9.   Съгласна съм с номер 5. Ходи по често на черква ,пали свещички за здраве.Трябва да немреиш биоенерго терапевт,които да помогне. Консултацият с психотерапевт също е добър вариант. Можеш да си спокойна, всички които не са на тази земя, са не друго много по-красиво и спокойно място,изпитанията са тук на Земята.Успокой се преми случилото се и се опитай да продължиш напред

10.   Аз имам подобен проблем сънувам ужасни неща ,но по-лошото при мен е че някой от сънищата ми се сбъдват . Не мога да променя нищо въпреки че знам какво ще стане, може и да ме помислите за луда но това е истина !