Споделена история от Тинейджърски

Не мога да спра да мастурбирам!!!
Момиче на 17 години съм и имам супер отвратителен проблем, който не съм споделяла с никого, никога, защото ме е изключително срам. Та започнах да се самозадоволявам някъде към 4/5 клас и оттогава не съм спряла (девствена съм, не съм бъркала с нищо "там долу")
Проблемът е, че това много ми пречи, но не знам как да се въздържам просто, ако не го направя поне веднъж в деня се чувствам някак гузно. Дайте ми някакви съвети с които да намаля това мое постоянно желание за оргазми.

Коментари

2.   И аз на твоята възраст мастурбирах като животно, че и по няколко часа. Сега съм на 28 и дори и да имам редовен сексуален живот, пак си мастурбирам често (но определено не толкова, колкото на 17! ). Не се притеснявай, с времето може да намалиш темповете, да се окажеш като мен-любителка на самозадоволяването, не е грешно. Даже е яко :)

3.   И аз съ момиче и съм по същия начин, не мога да спя ако преди това не съм се "пипнала"

4.   Може да се отвориш, да ти потече течност и ще маструбираш по-малко, при мен така стана, аз маструбирах нон-стоп, или също така може да си хванеш гадже и да го накараш да търка долу, ще си възбудена много.

5.   Не пречи изобщо! Не слушай какво ти говорят, че пречело на мисленето, че вредяло на еди си какво и т. н. Мога да ти кажа, че аз съм се въздържал максимално 1 месец(и съм момче) и ефект нямаше никакъв... нито нещо ми се подобри, нито изобщо нещо се промени.
Един ден ще си дойде от само себе си, не се притеснявай! Така се нараняваш сама, тялото ти го иска и ти ако се опитваш да се въздържаш само се нараняваш най-вече психически.
И все пак ако искаш да се спреш, едва ли има кой да ти помогне. Ще ти дадат някакви съвети, но трябва да имаш наистина желязна воля за да преодолееш това.

6.   Според мен е нормално, докато не завърших 12 клас също го правих всеки ден, с малко изключение. С времето ще намалеят, пък и дотогава, ако имаш гадже или гаджета нещата ще поемат по друг път.

7.   Намирай си друго занимание, спорт, танци, учене на нов език, отвличай си вниманието. Ако сега мастурбираш всеки ден това значи, че след време няма да изпитваш удоволствие от секса с мъж, защото ти и сама можеш да се задоволиш и той някак си става излишен. Чувала съм от лекари, че след време няма да стигаш до оргазъм, така че дано поне това те стресне.