Споделена история от Тинейджърски

Защо не влиза вече?
Здравейте! Аз съм момиче на 14 и исках да споделя просто на някого и да получа някакви съвети.
Преди 2 години се запознах с едно страшно мило момче на 15. Станахме много добри приятели, писахме си всеки ден и общо-взето бяхме много близки. След това той изчезна накъде, запиля се. Уж са му спрели нета. Преди няколко дена това момче отново се появи. Почнаха едни лафове за живота. След това този почна да ми прави комплименти от типа колко съм била красива и такива.
Забравих да спомена, че го харесвам. От един ден стана много студен. Влиза и излиза без да ми каже даже и едно чао. Направо не приличаше на него си. И вчера в два часа вляза за последно и днес не е влизал. И аз гледам да не ставам много натрапчива, защото все пак и той си има живот. Но ми липсва адски много и се притеснявам защо така се губи. Да не би проблема да е в мен? Или отново са му спрели нета? От вчера насам съм една нервна дори и не ям. Надявам се да влезе днес. Ще го чакам. Ами ако са му спрели ОТНОВО нета? Какво ще правя? Чудя се как да не се сещам за него, след като цял ден мисля за него?

Извинявам се за тъпата си история, ще съм ви благодарна ако ми кажете как да подходя или просто да го забравя. Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

1.   Мило момиче, дори по-възрастните хора правят така. :)
Не сме в главата му, за да знаем истинската причина. Едва ли е заради спрелия нет... Може да са много неща. Доколкото разбирам, не е имало директни признания от единия към другия, че се харесвате.
Разбирам те, че ти липсва и че искаш да е в живота ти. Това е напълно човешко. Сигурно се влюбваш. Не се притеснявай - всеки преминава през това. Няма как да знаеш дали ще те разочарова или напротив. Но едно запомни - не си виновна ти. :) Не си направила нищо лошо, не си го нагрубила, обидила и т. н. Успех!

2.   Момиче, не чакай този. Не се занимавай с хора от нета, с които не си била на живо. Не се занимавай с този. Говори си с момчета и хора, които са около теб, които срещаш лице в лице. В нета всеки може да бъде какъвто си поиска, а реално да не е такъв. Повярвай ми, изпатила съм си от това. Не се занимавай с него или друг от нета, който не си срещала на живо.

3.   Къде влиза и излиза.. Във вас ли, в тях ли. Подразбира се от това че са му спрели нета...

4.   Здравей! Аз също имам спомени с такъв, като този твоя виртуален приятел. Нямам намерения да се подигравам, или да те обвинявам. Много се привързах тогава, той беше странен, песимист.. И бях около 17год.. Пишехме редовно, изведнъж изчезна.. Спря да влиза нанавсякъде.. Имах му номера, изключен беше.. След 3 години той ме откри и ми писа, не можех да повярвам.. Оказа се, че просто е дошло лятото, спрял да се заседява пред компютъра, все навън и не знаех нищо къде е изчезнал. Питах го защо така внезапно спря, а отговора беше: 'Забавих да ти кажа, че съм малко странен. '
Редовно контактувахме, споделяхме си, оказа се, че съм му казвала много за живота ми, повече, отколкото помнех..

5.   Спряли са му интернета и такава драма. Просто му се обади. Надявам се, че не са му блокирали и номера, че вече няма да има как да се срещнете на живо...

6.   Ами за разлика от теб момчето си има личен живот и не виси по цял ден във фейсбук, скайп и т. н..

7.   Проблемите на 21ви век, отчайвам се какво ще стане през 22ри. Едно време хората излизаха и се виждаха по градинките и се събираха, нямаше тоя влиза оня не, всички бяха навън, а сега.. ужас.