Споделена история от Тинейджърски

Бившия и най-добрия ми приятел
Здравейте! Моля модераторите да побликуват поне тази моя история защото всички други така и не ги публикуваха. Аз съм момиче на 15 години. Ето я и моята история. Имах първо гадже тази година което беше на 17. Естествено той има други начини на мислене и искаше от мен секс. И то още на третия ден откакто тръгнахме. Беше ми ясно че само това иска от мен и му отказах, защото съм девствена и искам да открия подходящия (ако в 21 век има такъв) Скъсахме, преживях раздялата много тежко, защото той ме заряза след като му отказах. После той започна да ме търси постоянно дори когато имаше гадже под предтекст че иска да сме „приятели" Излязох с него за да го видя какво иска а и още го харесвах, но след това той започна да злоупотребява с търпението ми и му казах да не ме търси повече. Той продължава и до сега, но за мен това няма значение. Не искам да го виждам.
Аз имам много добър приятел момче. На него съм разказала всичко за бившия ми, споделях му а той ме утешаваше. И двамата не се харесваха много, и двамата казваха да не се занимавам с другия. Но аз имам чувста към този мой приятел. Знам че не е правилно но много го обичам не само като приятел. Бях чула от негова много добра приятелка че ме харесвал но това беше преди месеци. Не знам дали е било вярно, по едно време и аз си мислех че ме харесва но незнам. Когато му говоря за момчета той малко се дразни и сменя темата. Прави с мен каквото и с всички други свои приятелки - целува ме по бузата, прегръща ме, носи ме - знаете пубертетските закачки. Но дали и той изпитва нещо към мен. Не е правилно знам защото бихме могли да развалим приятелсвото ни, но дали и той ме харесва?

Коментари

1.   Да, мисля, че те харесва. Съветвам те да спреш да му говориш за други момчета, а да търсите общи теми и закачки. :)

2.   Просто го целуни, ако не ти отвърне поне няма да съжаляваш че не си опитала и ще си останете приятели ако не иска да си останете приятели значи не те заслужава нито като приятел нито като гадже.

3.   Всички от класа ми постоянно казват че се харесваме а не си признаваме, той целия поруменява като ни базикат. Сега може и да ви се стори преувеличено, но е истина - всички учители ни подкачат и казват че много си подхождаме. Аз много го обичам, ревнувам го, но в същото време се страхувам да не съсипя приятелсвото ни. Той е първото момче което ме разбира. Сега лятото той замина на почивка в чужбина, не съм му чувала гласа. Виждам че там много се забавлява, може и приятелка да си намери. Никога не сме си казвали липсваш ми или обичам те дори на шега. Сега събирам смелост да му кажа поне едното - че ми е лиспвал като се върне. Според вас как ще реагира?