Споделена история от Тинейджърски

Една типична тинейджърска 'любовна' история.
Привет.
Пише ви момиче на 14 години.
Нуждая се от съвет.. и историята е следната:
Преди около 7-8 месеца добавях най-различни хора в facebook.. Хора, с които виждам, че имаме доста общи приятели. Така добавих и следното момче. Беше наистина доста хубав и се оказа, че живее в съседния квартал.
В неговото каре имам съученици от моя клас.
В момента, в който той ми прие поканата, аз му писах. Писахме си около 2-3 минути, след което той каза, че му се спи и, че ляга.. но не беше така. Разбирам го. Не се познавахме и той искаше само да ме разкара. Не се обидих или нещо подобно. Беше ми само познат.
След около 2-3 месеца започнах да излизам в неговия квартал със съучениците ми от моя клас. Няколко пъти го бях забелязала, но нищо повече.
След още 2-3 месеца аз отново му писах.. Вече и той ме беше виждал навън. Събирахме се долу горе в една и съща компания. Така докато си пишем... разбрах, че имаме мнооооого общи неща. Наистина много. Не съм предполагала, че може би ще съществува, такъв човек. Аз тогава харесвах един негов приятел. Момчето, за което говорих преди малко разбра.. понеже му казах. Вече си споделяхме доста. Той се опитваше да ни събере, но не ставаше. Разказваше ми за момичета, които харесва и т. н.
След време, когато вече спрях да харесвам онова момче.. все повече и повече започвах да се влюбвам истински в момчето от цялата история. Наистина много го харесвам. Обичам го. Преди няколко седмици стана нещо, което не съм очаквала и може би само съм си мечтала за това. Попита ме дали искам да излезем. Съгласих се естествено.. От тогава започнаха закачките и т. н.
Преди няколко дена спах в една приятелка. Тя знае, че го харесвам. Аз бях до тоалетната и тя му писа... Каза му, че не съм аз. Не и се сърдя.. даже после като четох дискусията се смях. След това аз реших да му се извиня.. а той ме отряза.. Просто го направи.
Наистина много го харесвам.. не искам това, което беше станало до сега изведнъж да се изтрие от тази случка.
КАКВО ДА ПРАВЯ?
Само да кажа, че момчето е една година по-голямо от мен. :)

Коментари

1.   Само аз ли неразбрах края? Или не можеш да се изразяваш правилно?

2.   Винаги, когато чета тийнейджърски истории, се чувствам супер тъп. През цялото време става въпрос за някакво момче и изведнъж тя не харесвала него, а друг. А следващите изречения съвсем се изгубих и просто изгубих интерес по-нататък. Ако нямах дъщеря, просто нямаше и да се опитвам да ги разбера, но тя скоро ще бъде тийнейджърка и се налага, иначе ще изгубя комуникацията с нея.

Тийнейджъри, отчаях се тотално. Отдавна не съм тийнейджър и съм забравил. Моля, помогнете ми да говоря вашия език, да вляза в кожата ви и разбера как мислите и се чувствате, че ще стане страшно след време с моята щерка.

Не мога да ви дам съвет, но моля помогнете ми поне вие на мен. Дайте съвет как да съм приятел с дъщеря си.

3.   1, аз и до края не сгигнах.

4.   Ами.. тя му писа някакви глупости. Отрязваше го на всяко нещо, което казваше той.. Тогава си мисли, че съм аз.. и накрая тя му каза, че не съм.
Може да го е наранило. Извиних му се но..

-Авторката.

5.   Ох, авторке.. обичала го тя. Как така се влюбвате бе хораа, кааак.. каква любов на тея години.
Сега разбирам защо аджеба на 14-15 ни смятат за някакви бебета все едно. Ужас.
А ти остави това момче, изчакай няколко годинки и си хвани някой. Преди време като ми дадоха такъв съвет се изхилих. Сега разбирам, че на 14-15 най- малко трябва да се занимавам с момчета и тем подобни.
То не бяха сълзи и чудесии И ТО ЗА НИЩОТО! Откажи се мила.