Споделена история от Тинейджърски

Какво за Бога става с мен?
Здравейте напоследък се случи нещо с мен и направо ще се побъркам. На 17 съм и имам всичко, за което съм мечтал и пак съм недоволен. Добре де не всичко, но да се надяваме, че ще го постигна. Имам прекрасно момиче до себе си, приятели и свиря в няколко яки групи. Общо взето това са нещата, на които държа най-много. Колебая се дори в нещата, които имам.. Просто незнам какво искам всичко, което съм искал е при мен и пак съм нещастен без никаква видима причина. Преди около месец се целунах с едно момче и започнах да се обърквам, защото ми хареса.. не си го представям гол етц, но.. незнам. Вчера ми написа нещо и ми каза да го видя като се прибера, прибрах се и го прочетох и беше нещо толкова мило.. общо взето всичко ми е една каша а не би трябвало да е..

Коментари

1.   Нищо не става страшно, нарича се пуберитет... закъснял в случая. Спокойно, можеше да те удари и по-късно. Синът на моя мъж го удари на 19 г. и горе-долу го държа това състояние година, а сега си е нормален, но повъзмъжа и се надявам да не го повтори. Хормонът е страшно нещо и мъчи и мъже, и жени на твоята възраст, но при жените почва по-раничко и свършва по-раничко, докато теб сега те е хванало явно. Имаш късмет, че ще те остави след време, а жените си страдаме цял живот от предменструален синдром, после при бременност изперкваме и за калпак има и критическа! При теб най-вероятно е само сега!!! Ще мине и замине, всички сме минали през това! Сега не ми вярваш, защото за теб е необяснимо как може един глупав хормон (тестостерон) да ти влияе така и да променя цялата ти същност, личност едва ли не, но е не само възможно, а и така се случва просто при всеки мъж, преди да стане....мъш. Ти си на границата между това да бъдеш момче и мъж, но добрата новина е, че е почнало вече да те тресе доста яко и ще се събудиш един ден като мъж -))) Сбогувай се с детството и ритуално - изгори няколко играчки като си на кеф или ги хрърли през балкона, но внимавай да не удариш някоя лелка или да не подпалиш блока. Моят братовчед за малко да запали къщата с горене на индианци от пластмаса на твоята възраст -), после си взе хамстери, които се самоизядаха - имаше много труден пуберитет. Наблюдавай си иначе внимателно тестисите, защото при огромните нива на тестостерончето е възможно да се получат разни видоизменения - опипвай за бучки и тем подобни и редовно се изпразвай. Честито иначе!

2.   Н 1, нещо не си рaзбрaл/a постa.

Aвторе , възможно е дa си бисексуaлен. A е възможно дa е сaмо приятно погaлвaне нa рaзбеснелите се хормони;). Кaквото и дa е , ще го устaновиш с времето. Но не нaсилвaй себе си дa прaвиш избор - " aз ще бъдa хетеро или би". Сърцето, тялото и рaзумът в крaйнa сметкa ще стигнaт до съглaсие.
Тaкa или инaче , без знaчение сексуaлнaтa ти ориентaция , вaжното е дa си ок със себе си. Ще се " откриеш", ще си изясниш , имaш време. Сaмо aко стигнеш до изводa , че предпочитaш дa зaдълбaеш с момчето , бъди искрен с момичето .
Успех!

3.   О, да! То така се започва - бисексуален бил, трисексуален, ала-бала... Чисто гейче си е, ама още не може дори пред себе си да си признае, милото!
Не мисля, че нормален мъж би тръгнал да се целува с друг, дори и да е само "за проба".